Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[02.10.2008] Czwarteczek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
330 odpowiedzi w tym temacie

#121 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 października 2008 - 15:44

Donn, teoria ciekawa, ale prawdziwa :P
Zacznie się ciekawe wieczorem, kiedy to filmy na tvn-ie się zaczną, a przed tym relaksująca kąpiel z zarazkami :D Ale to za jakąś godzinę, dwie...

#122 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 02 października 2008 - 16:23

Ale zmieniacie te awki:)
Witam... Po pierwszym dniu zajec. Mieszane uczucia mam. Ostatnio duzo mysle o swoim zyciu..coz..

#123 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 02 października 2008 - 16:26

hej

ja juz w domku po zakupach, byłam te z w szkole tylko nic nie załatwiłam i musze we wtorek znowu jechać ,cholera a wczesniej pisało ze w czwartki, zmienili na wtorki nie pisząc nic o tym na stronie internetowej szkoly


ale to nic
kupilam sobie torbe nową :mrgreen: :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#124 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 października 2008 - 16:35

kupilam sobie torbe nową :mrgreen: :mrgreen:


Pokazuj! Łaskawie tu jak możesz, hehe :P

#125 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 02 października 2008 - 16:35

asia21_87, to wrzucaj fote:)

#126 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 02 października 2008 - 16:37

to wrzucaj fote:)


Pokazuj! Łaskawie tu jak możesz, hehe :P

momento fota sie robi

ale to jest tak zwykła torebka, żadna rewelacja ;-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#127 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 października 2008 - 16:38

Domyślam się, że nie ma uszu, ust i nie prosi się o kawę :P To czekamy :]

#128 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 02 października 2008 - 16:46

no pierwszy meczyk za nami... na sucho ledwo człowiek wytrwał. :lol:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#129 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 października 2008 - 16:54

no pierwszy meczyk za nami... na sucho ledwo człowiek wytrwał. :lol:


Ale bym sobie teraz piwko wypiła na moje chore gardełko :lol:

#130 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 02 października 2008 - 17:09

Elodi, no to może grzane piwko sobie strzel. ;-)

Dobra to pora na mecz numer 2. 8-)

<piwo></span>
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#131 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 02 października 2008 - 17:29

wrociłam ze spacerku z pieskiem

teraz chwila na BS
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#132 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 02 października 2008 - 17:46

Dobra to pora na mecz numer 2.

co za kibic :-P
i pewnie siedziesz przed Tv w szaliku i czapeczce do kibicowania? :-D

<pilkarz1></span> <klapklap1></span> <pilkarz1></span> <klapklap1></span> <pilkarz1></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#133 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 października 2008 - 17:51

A ja wykąpana i świeża poczytuję sobie trochę was :P Sama bym sobie taki meczyk obejrzała :D

#134 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 02 października 2008 - 17:52

Sama bym sobie taki meczyk obejrzała

a ja nie oglądam meczy, nie ciekawi mnie to wcale

a kto gra w ogóle :roll:
bo jak Polska to jeszcze lubie popatrzec
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#135 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 października 2008 - 17:57

asia21_87, a kto Ci wie <bezradny></span> Chodzi mi tylko o oglądanie podążającej po boisku piłki, hehe :P Ale niedługo "Na Wspólnej" :roll:

#136 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 02 października 2008 - 18:04

co za kibic :-P
i pewnie siedziesz przed Tv w szaliku i czapeczce do kibicowania? :-D

<pilkarz1></span> <klapklap1></span> <pilkarz1></span> <klapklap1></span> <pilkarz1></span>


hehe nie. :-P

p.UEFA - Lech Poznań - Austria Wiedeń to tak informacyjnie dla koleżanek wyżej. :-P
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#137 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 02 października 2008 - 18:36

p.UEFA - Lech Poznań - Austria Wiedeń to tak informacyjnie dla koleżanek wyżej. :-P

dzieki

a ja sie nudze
zjadzcie mi zajecie h ehe he
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#138 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 02 października 2008 - 18:40

ej mam dziwne rozkminy teraz :-/
niby jestem super szczęśliwa, a jednak coś powoduje, że mam rozkminy :-/
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#139 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 października 2008 - 18:41

malenka, wieczór przyszedł, przyszło samej siedzieć - też mam teraz humor skopany...

#140 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 02 października 2008 - 18:45

Witam, dzisiaj znowu zalatany dzien, niedawno do domku wrocilam, ja teraz jednym okiem zerkam na BS, a drugim na TV, na meczyk, w koncu to nasz poznanski Lech gra, juz widze co sie na miescie bedzie dzialo po wszystkim, bez wzgledu na wynik ;-)

<pilkarz1></span> <pilkarz1></span> <pilkarz1></span>

Zaraz tez pewnie jakies pranie zrobie :-/ <praleczka1></span> Dawno tego nie robilam, wiec sie nazbieralo :-(
Milego wieczorku wszystkim zycze <buzki></span>
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych