Zacznie się ciekawe wieczorem, kiedy to filmy na tvn-ie się zaczną, a przed tym relaksująca kąpiel z zarazkami
[02.10.2008] Czwarteczek
#121
Napisano 02 października 2008 - 15:44
Zacznie się ciekawe wieczorem, kiedy to filmy na tvn-ie się zaczną, a przed tym relaksująca kąpiel z zarazkami
#122
Napisano 02 października 2008 - 16:23
Witam... Po pierwszym dniu zajec. Mieszane uczucia mam. Ostatnio duzo mysle o swoim zyciu..coz..
#124
Napisano 02 października 2008 - 16:35
kupilam sobie torbe nową
![]()
Pokazuj! Łaskawie tu jak możesz, hehe
#125
Napisano 02 października 2008 - 16:35
#127
Napisano 02 października 2008 - 16:38
#128
Napisano 02 października 2008 - 16:46
#129
Napisano 02 października 2008 - 16:54
no pierwszy meczyk za nami... na sucho ledwo człowiek wytrwał.
Ale bym sobie teraz piwko wypiła na moje chore gardełko
#130
Napisano 02 października 2008 - 17:09
Dobra to pora na mecz numer 2.
#132
Napisano 02 października 2008 - 17:46
co za kibicDobra to pora na mecz numer 2.
i pewnie siedziesz przed Tv w szaliku i czapeczce do kibicowania?
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#133
Napisano 02 października 2008 - 17:51
#135
Napisano 02 października 2008 - 17:57
#136
Napisano 02 października 2008 - 18:04
co za kibic
![]()
i pewnie siedziesz przed Tv w szaliku i czapeczce do kibicowania?![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
hehe nie.
p.UEFA - Lech Poznań - Austria Wiedeń to tak informacyjnie dla koleżanek wyżej.
#138
Napisano 02 października 2008 - 18:40
niby jestem super szczęśliwa, a jednak coś powoduje, że mam rozkminy
#139
Napisano 02 października 2008 - 18:41
#140
Napisano 02 października 2008 - 18:45
Zaraz tez pewnie jakies pranie zrobie
Milego wieczorku wszystkim zycze
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty









