Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[02.10.2008] Czwarteczek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
330 odpowiedzi w tym temacie

#101 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 02 października 2008 - 14:08

saja, no fajny... uwielbiam takie ciążowe brzuchole. :-P

To co drogie panie pijemy coś po obiadku??

Dołączona grafika
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#102 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 02 października 2008 - 14:10

PdM, mojego trunku nie ma :-(
"wściekłego psa" nie lubię
Jestem w Peru...

#103 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 października 2008 - 14:10

Oj, mi tylko kawka dzisiaj pomoże. Właśnie czuję zapach, mniam mniam :D

#104 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 02 października 2008 - 14:11

PdM, ja wybieram cos owocowego i kolorowego co ma duuuuzo %%%%%

#105 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 02 października 2008 - 14:12

malutka-iwona, ale piwko masz też... to jest uniwersalne. :-P

Elodi, kawki niestety dzisiaj w menu brak. :->


Ilonka
, no to pijemy ja piwko. :-P
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#106 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 02 października 2008 - 14:12

A ja wybieram to to czerwone na dole, co nie wiem jak się zwie, ale mi się podoba.

#107 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 października 2008 - 14:13

PdM, to dolej mi wódki do kawki :P Będzie się do drinka zaliczać :D

#108 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 02 października 2008 - 14:14

a to co to :?: dzien pijanstwa o tej porze :?:

#109 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 02 października 2008 - 14:14

Elodi, doleje po cichu... ciii :->

666ilonka777, jak trzeba to trzeba... :-P
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#110 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 października 2008 - 14:16

666ilonka777, po 15, niektórzy wolne już mają, to trzeba jakoś zacząć ten dzień, co nie? :P
PdM, dzięki dzięki :D Jeszcz do tego pyszny desereczek, któryś mi niedawno podarował i się rozpłynę :P

#111 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 02 października 2008 - 14:17

PdM, a trzeba :?: niewazne, ja zawsze chetna na male % :mrgreen:

[ Dodano: 2008-10-02, 15:18 ]
Elodi, no ja powoli mykam, bo wlasnie koncze pracke, to wypijcie moje zdrowko :-D

#112 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 02 października 2008 - 14:19

Elodi, hmm a co to dokładnie było?:D nie chce mi się szukać to dostaniesz krakersa. :mrgreen:

666ilonka777, trzeba... trzeba... to polecenia prezesa. ;-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#113 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 02 października 2008 - 14:20

PdM, to polecenie wykonam bardzo chetnie :mrgreen:

#114 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 października 2008 - 14:21

PdM, bodajze deser lodowy z bezikami i owocami :P szukaj! :D

#115 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 02 października 2008 - 14:35

Elodi, hmm to proponuje coś takiego i uciekam na meczyk. :-P

Dołączona grafika

smacznego. :mrgreen:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#116 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 02 października 2008 - 14:41

Uciekam, mężuś wraca :lol:
Jestem w Peru...

#117 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 października 2008 - 14:43

PdM, pyszności :) Masz wieczorem piwo :P

#118 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 02 października 2008 - 14:43

PdM za takie miłe ugoszczenie Nas na BS....za drinki, soczki i deserek masz puchar od Prezesowej Donn <winner1></span> hehe :mrgreen: <czirl1></span>

ale za to zjedzone śniadanie z rana minus <nenene1></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#119 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 października 2008 - 15:32

A dzisiaj tak cichutko na pogaduchach :-| normalnie nie poznaję was, kobieciny :P
U mnie raz to TV, raz BS, ale najodpowiedniejsza to chyba będzie drzemka. Zmęczona jestem tym lenistwem chyba :P

#120 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 02 października 2008 - 15:41

Zmęczona jestem tym lenistwem chyba

a to ciekawa teoria :-D
zmęczona lenistwem :roll: hehe :-P

ja robie tysiąc rzeczy na raz...więc tylko czasem zerkam tu :-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych