Pogoda piekna, sloneczko i cieplo
Po 14 dzis bedzie dzien sadu
[ Dodano: 2008-10-02, 12:04 ]
trzymajcie kciuki
Napisano 02 października 2008 - 11:04
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 02 października 2008 - 11:05
o widzisz jak trafilam,gratulacjeczyli dokaldnie mija dzis 8 miesiecy od naszego slubu haha
no my mamy nadzieje,ze juz niedlugo wstapi w nas jeszcze inny rodzaj nowej pozytywnej energi,powoli zaczynamy starania oaaa to racja... jakas taka nowa energia w czlowieka wstepuje... ojj napewno dlugo.. ja nadal sie tak czuje.. i oby tak juz bylo do konca zycia
Tobie tez tego zycze
wszystko bedzie dobrze,kciukasy zacisnietePo 14 dzis bedzie dzien sadu
widze sie z M..............
[ Dodano: 2008-10-02, 12:04 ]
trzymajcie kciuki
Napisano 02 października 2008 - 11:07
Napisano 02 października 2008 - 11:07
o widzisz jak trafilam,gratulacje
![]()
![]()
no my mamy nadzieje,ze juz niedlugo wstapi w nas jeszcze inny rodzaj nowej pozytywnej energi,powoli zaczynamy starania o
![]()
Napisano 02 października 2008 - 11:12
czyli co jednak sie zdecydowala??
katti, czemu sie z nim widzisZ?
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 02 października 2008 - 11:15
tylko badz ostrozna
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 02 października 2008 - 11:17
Siostra ze mna jedzie
bedzie w poblizu, pod tel, jakby co
Powiedzial, ze jak mu to wszystko powiem w 4 oczy to da mi spokoj.........przynajmniej mi nie zarzuci jak do tej pory, ze On tylko "ratowal" nasz zwiazek ........
Chociaz Saju wiemy o co mu chodzi.......................
Napisano 02 października 2008 - 11:19
katti napisał/a:
Siostra ze mna jedziebedzie w poblizu, pod tel, jakby co
bardzo dobrze... bystra dziewczynka
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 02 października 2008 - 11:23
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 02 października 2008 - 11:27
Wieczorem dam znac jak poszlo...................... choc czuje, ze nie bedzie ani przyjemnie ani latwo sie od niego uwolnic.........
Napisano 02 października 2008 - 11:29
Napisano 02 października 2008 - 11:34
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 02 października 2008 - 11:39
Napisano 02 października 2008 - 11:52
Napisano 02 października 2008 - 11:53
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych