Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[02.10.2008] Czwarteczek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
330 odpowiedzi w tym temacie

#61 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 02 października 2008 - 11:04

Dzien dobry wszystkim :-D ze mna juz lepiej, znaczy z moim zdrowiem heheheh

Pogoda piekna, sloneczko i cieplo :-D

Po 14 dzis bedzie dzien sadu :cry: widze sie z M..............

[ Dodano: 2008-10-02, 12:04 ]
trzymajcie kciuki :-/

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#62 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 02 października 2008 - 11:05

czyli dokaldnie mija dzis 8 miesiecy od naszego slubu haha :)

o widzisz jak trafilam,gratulacje :-D :-D :-D

aaa to racja... jakas taka nowa energia w czlowieka wstepuje... ojj napewno dlugo.. ja nadal sie tak czuje.. i oby tak juz bylo do konca zycia :) Tobie tez tego zycze :)

no my mamy nadzieje,ze juz niedlugo wstapi w nas jeszcze inny rodzaj nowej pozytywnej energi,powoli zaczynamy starania o <bejbi2></span> :-D

[ Dodano: 2008-10-02, 11:06 ]
katti, czesc sloneczko :*

Po 14 dzis bedzie dzien sadu :cry: widze sie z M..............

[ Dodano: 2008-10-02, 12:04 ]
trzymajcie kciuki :-/

wszystko bedzie dobrze,kciukasy zacisniete <pociesz2></span>
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#63 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 02 października 2008 - 11:06

katti, czesc peikna...

Po 14 dzis bedzie dzien sadu :cry: widze sie z M..............


czyli co jednak sie zdecydowala??
bede trzymac kciuki napewno :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#64 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 02 października 2008 - 11:07

hej babeczki! ja wczoraj poimprezowałam i dziś mam wyśmienity humorek i zajęć nie mam dzis:)

katti, czemu sie z nim widzisZ?
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#65 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 02 października 2008 - 11:07

o widzisz jak trafilam,gratulacje :-D :-D :-D


no tafilas trafilas... a dziekowac :) :) :)

no my mamy nadzieje,ze juz niedlugo wstapi w nas jeszcze inny rodzaj nowej pozytywnej energi,powoli zaczynamy starania o <bejbi2></span> :-D


nooo... jak fajnie.... tez bym chciala... ehhh.... zycze owocnych staran w takim razie :
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#66 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 02 października 2008 - 11:12

czyli co jednak sie zdecydowala??


Zyc mi nie daje :-/ i nie da jak sie z nim nie zobacze :-|

katti, czemu sie z nim widzisZ?


Zeby mi dal spokoj swiety wreszcie :cry:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#67 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 02 października 2008 - 11:13

Zyc mi nie daje :-/ i nie da jak sie z nim nie zobacze :-|


hm... skoro tak czujesz... to idz.. tylko badz ostrozna :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#68 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 02 października 2008 - 11:15

tylko badz ostrozna :)


Siostra ze mna jedzie :-D bedzie w poblizu, pod tel, jakby co ;-)

Powiedzial, ze jak mu to wszystko powiem w 4 oczy to da mi spokoj.........przynajmniej mi nie zarzuci jak do tej pory, ze On tylko "ratowal" nasz zwiazek ........

Chociaz Saju wiemy o co mu chodzi.......................

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#69 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 02 października 2008 - 11:17

Siostra ze mna jedzie :-D bedzie w poblizu, pod tel, jakby co ;-)


bardzo dobrze... bystra dziewczynka :)

Powiedzial, ze jak mu to wszystko powiem w 4 oczy to da mi spokoj.........przynajmniej mi nie zarzuci jak do tej pory, ze On tylko "ratowal" nasz zwiazek ........


mam nadzieje ze faktycznie da ci spokoj :)

Chociaz Saju wiemy o co mu chodzi.......................


takk kochana wiemy ....
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#70 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 02 października 2008 - 11:19

katti napisał/a:
Siostra ze mna jedzie :-D bedzie w poblizu, pod tel, jakby co ;-)


bardzo dobrze... bystra dziewczynka :)


Siostra sama powiedziala, ze sama to ja w zyciu nie pojade :evil: i ze mam czekaz, az wroci z pracy :->

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#71 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 02 października 2008 - 11:21

Siostra sama powiedziala, ze sama to ja w zyciu nie pojade :evil: i ze mam czekaz, az wroci z pracy :->


i bardzo dobrze..... przezorny zawsze ubezpiecozny.... :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#72 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 02 października 2008 - 11:23

Wieczorem dam znac jak poszlo...................... choc czuje, ze nie bedzie ani przyjemnie ani latwo sie od niego uwolnic......... :cry:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#73 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 02 października 2008 - 11:27

Wieczorem dam znac jak poszlo...................... choc czuje, ze nie bedzie ani przyjemnie ani latwo sie od niego uwolnic......... :cry:



noo to czekamy na relacje.. nie martw sie na zapas.. choc napewno bedzie to trudna rozmowa.. pamietaj badz twarda... juz tyle osignelas... nie daj sobie tego odebrac.... pamietaj o czym rozmawialaysmy.. wiesz ze jestem z Toba... w razie czego masz do mnie kontakt :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#74 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 października 2008 - 11:29

katti, cześć kochana :*
Będzie wszystko dobrze! Siostra Elodi Ci to mówi :) Tylko OSTRO I ZDECYDOWANIE :]

#75 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 02 października 2008 - 11:34

Mykam Kochane :->
Zycze wszystkim udanego dnia :->

Bede silna, zdecydowana i nie zmiekne :evil:
Tylko zobaczymy co On wymysli jeszcze....................... :-/


Buziaczki :-> :-> :->

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#76 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 02 października 2008 - 11:35

Bede silna, zdecydowana i nie zmiekne :evil:


tego sie trzymaj :) wierze w ciebie :) trzymam kciuki :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#77 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 02 października 2008 - 11:39

katti, trzymam kciuki i czekam na relacje jak poszlo z M
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#78 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 02 października 2008 - 11:52

katti, powodzenia :->

Donn, hmm 26 dni i 26 dni... to ja za 26 dni... wypije wasze zdrowie. :-D

wróciłem fajna pogoda... wiatr,liście pod butami... pełen wypas. :mrgreen:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#79 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 02 października 2008 - 11:52

katti trzymam kciuki i rowniez czekam na relacje :-D

szef powrocil wiec koniec swobodnego forumowania,teraz musze konspiracyjnie, z ukrycia nadawac :-P
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#80 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 02 października 2008 - 11:53

PdM, a ja?
za 26 dni mamy 2 rocznice ślubu :!:
Jestem w Peru...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych