Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[02.10.2008] Czwarteczek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
330 odpowiedzi w tym temacie

#21 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 02 października 2008 - 08:07

666ilonka777, ooo właśnie podobna do mojej tylko ja dodałem pieczarki. :-P

Donn, pff :->
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#22 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 02 października 2008 - 08:10

PdM, a to smacznego, ale moja na pewno smaczniejsza :mrgreen:

#23 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 02 października 2008 - 08:12

ja też zmykam coś zjeść i sie wyszykować 8-)

dziś sobie pozwoliłam ranek tu spędzić...

smacznego tym co jedzą i piją kawke :-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#24 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 02 października 2008 - 08:49

Witam wszystkich, dzisiaj wpadlam troszke pozniej niz zawsze, ale nie bylo czasu w pracy na pisanie :-( , rano tylko przeczytalam zalegle posty, ale i tak nie wszystkie mi sie udalo :-( . Wczoraj wieczorem tez nie moglam wpasc na BS, bo wrocilam pozno do domu i do tego tak padnieta, ze tylko o lozku marzylam i od razu zasnelam <spie1></span> .

Dzisiaj u mnie piekne sloneczko <sun></span> <sun></span> <sun></span> , ale nie za cieplo jest :-/ Po pracy chyba na solarium sobie skocze <opalanko></span> , a potem do rodzicow :-) .

Zycze milego dniia wszystkim <buzki></span>
Dołączona grafika

#25 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 02 października 2008 - 08:54

Kita, Tobie rowniez milego dzionka <slonik1></span>

#26 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 02 października 2008 - 08:57

a ja proponuje jakas dobra kawke na przebudzenie <kawka2></span>
Obrazek

witam smacznie wygląda ta kawusia chętnie sie napije ;-)
Dołączona grafika

#27 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 02 października 2008 - 09:02

MonikaK, a bardzo prosze, bo bardzo dobra, ja wlasnie robie sobie nastepna wiec bede miala towarzystwo :-D

#28 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 02 października 2008 - 09:04

666ilonka777, to ja też!

Witam was dziewczynki! U mnie słoneczko <sun_></span>
Jestem w Peru...

#29 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 02 października 2008 - 09:06

malutka-iwona, oooo jak milo ;-)
u mnie tez narazie swieci na calego :mrgreen:

#30 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 02 października 2008 - 09:06

to dziekuje chętnie dotrzymam ci towarzystwa
Dołączona grafika

#31 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 02 października 2008 - 09:08

u mnie też sun świeci 8-) <tanczy7></span>

ja już po śniadanku...po prysznicu....po....ciii :-P
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#32 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 02 października 2008 - 09:08

666ilonka777, a ty jak zwykle "ciężko" pracujesz? :mrgreen:
Jestem w Peru...

#33 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 02 października 2008 - 09:09

czuc na BS, ze nadszedl pazdziernik, bo az cicho sie zrobilo i troche bardziej pusto :-/

[ Dodano: 2008-10-02, 10:10 ]
malutka-iwona, tak tak hehe, a dzis w dodatku sama tu siedze, bo chlopaki pojechali na kontrole, wiec juz kompletnie jestem zawalona robota :mrgreen:

[ Dodano: 2008-10-02, 10:12 ]
Donn, cos Ty dzis taka tajemnicza :?: :-D

#34 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 02 października 2008 - 09:12

czuc na BS, ze nadszedl pazdziernik, bo az cicho sie zrobilo i troche bardziej pusto

studenci wyjechali :roll:

rodzynek uciekł :-P
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#35 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 02 października 2008 - 09:13

Donn, i zostali Ci nieliczni: chorzy, odpoczywajacy i ciezko pracujacy :mrgreen:

#36 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 02 października 2008 - 09:13

widze, ze dzisiaj u nas wszystkich piekne slonce <sun_></span> <sun_></span> <sun_></span> , az czlowiekowi lepiej na sercu i na duszy :-D

.po....ciii :-P

ach, ale wzbudzasz nasza ciekawosc :-P ;-) ale trzeba miec czasem tajemnice ;-)
Dołączona grafika

#37 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 02 października 2008 - 09:14

tak tak sloneczko dobre na wszystko :-D

#38 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 02 października 2008 - 09:16

666ilonka777 tajemnicza? no troszeczke jestem...żeby nie zapeszyć ;-)

zostali Ci nieliczni: chorzy, odpoczywajacy i ciezko pracujacy

i Ci co pracy poszukują takiej jaką chcą :-?
nie przypuszczałam, że to takie trudne... :roll:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#39 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 02 października 2008 - 09:20

Donn, czyli, ze cos sie szykuje grubszego skoro nie chcesz zapeszac :?:

a co do pracy to masz racje to nie jest latwe, ja tez ciagle sie za czyms rozgladam, ale nic ciekawego nie ma albo jak jest to dla osob, ktore maja duze doswiadczenie, a skad je mam wziac majac 20 lat :?: :-( wiec narazie pozostaje mi moja nuuuudna praca

#40 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 października 2008 - 09:21

Witam się w miarę z rana :)
U mnie również słonczeko ładniutkie! Wybrałam się do pokoju matki, żeby był i internet, i telewizor, hehe :P
Na forum siedzi niepracująca, odpoczywająca i chora w jednym :D
Tościk na śniadanko, kawka wypita i lecę czytać zaległości :]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych