PdM, a ja?
za 26 dni mamy 2 rocznice ślubu
no to się razem napijemy!
Napisano 02 października 2008 - 11:55
PdM, a ja?
za 26 dni mamy 2 rocznice ślubu
Napisano 02 października 2008 - 11:56
Napisano 02 października 2008 - 11:56
Napisano 02 października 2008 - 11:56
ale masz fantazjewiatr,liście pod butami... pełen wypas.
wcześniej mam imieninkito ja za 26 dni... wypije wasze zdrowie.
Napisano 02 października 2008 - 11:58
Napisano 02 października 2008 - 11:58
ja też! za 25 dniwcześniej mam imieninki
Napisano 02 października 2008 - 12:00
Napisano 02 października 2008 - 12:02
Napisano 02 października 2008 - 12:02
czesc Madziu,oj nieciekawie,nieciekawie..mam nadzieje,ze gin bedzie w stanie jakos tym problemom zaradziccześć dziewczynki.
ciąża zaczyna dawać mi popalić
wczoraj odebrałam wyniki badania poziomu cukru we krwi, są złejutro pewnie czeka mnie powtórka. jak dalej będą zła, to kłania się cukrzyca ciążowa, a co za tym idzie bardzo niefajna dieta
nic co dobre nie można jeść, pić
ehhhhh......dzisiaj idę do gina pogadać o tych wynikach i o lekach na tą stawiającą się macicę. dni niby lecą szybko, ale jak pomyślę, że to i tak jeszcze 3 miesiące, to tak mi ciężko na sercu...
Napisano 02 października 2008 - 12:06
Napisano 02 października 2008 - 12:11
Napisano 02 października 2008 - 12:17
obiad nam podaj rodzynku i deser i winko czerwonerzeczywiście jakieś senne dzisiaj jesteście...
Napisano 02 października 2008 - 12:18
Napisano 02 października 2008 - 12:18
Napisano 02 października 2008 - 12:21
saja - oczywiście, że jak trzeba będzie, to będę dietę stosowała. zdrówko mojej malutkiej najważniejsze
ale przyznam się, że wierzyłam, że moja ciąża to minie tak hop siup i nawet nie poczuję, że w niej byłam. a tu jednak pod górkę. no trudno. warto
Napisano 02 października 2008 - 12:24
Napisano 02 października 2008 - 12:33
no właśnie. kolejny mit. na wszystkich fotkach w czasopismach ciążowych, na zdjęciach te brzuszki to takie piękne, bez żadnych widocznych żył, niepomarszczone. w rzeczywistości to nieco inaczej wygląda. choć mój póki co jest w miarę ładnyjaki brzusio ladny ..
Napisano 02 października 2008 - 12:44
ja tez slyszalam kilka negatywnych opiniAniu nie chcę Cię straszyć, ale czytałam na wielu portalach internetowych wypowiedzi kobiet w ciąży, które mieszkają w GB. i rzeczywiście nie wygląda to ciekawie
wiele niepokojących oznak jest przez tamtejszych lekarzy lekceważonych, nie kierują na rutynowe badania, nie przepisują koniecznych leków. nie wiem czemu tak to
ale może przyjmują w Londynie prywatnie jacyś polscy ginekolodzy i mogłabyś do takiego pójść jak już przyjdzie ten czas?
Madziu,moze za to porod minie tak hop siupale przyznam się, że wierzyłam, że moja ciąża to minie tak hop siup i nawet nie poczuję, że w niej byłam. a tu jednak pod górkę. no trudno. warto
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych