Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[28.09.2008] i juz niedziela...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
252 odpowiedzi w tym temacie

#181 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:30

a ja wczoraj na kebab po pracy poszlam , i chlopak ktory tam pracuje (mlody turek) mowi mi tak, daj numer telefonu, a ja mu ze jak zrobi dobry kebab to sie bedziemy targowac :D i dal mi prawie samo miesko z sosami w bulce :D mniam :D i mowi, za taki kebab to mi klucze od mieszkania i adres zostaw :D

#182 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:31


rozumiem że to w jakimś tam pozytywnym znaczeniu ? :P :P :P


Oczywiście że w pozytywnym :-P :mrgreen:

a to bez ironii? :P
hehe


nie mam avka, ładniej tak bez niego :)

kattie21, przestań nawet mi mówić.... te araby to mnie wykończą :P
hehe

#183 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:31

ale ja sie nie przejmuję :) jeszcze jedną bym zjadła ale nie mam ;) a poważnie to też staram sie ograniczać (jak i milion innych rzeczy) ... oj ciężko ciężko ;P

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#184 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:32

cerrata, oczywiście że bez. <piwo></span>
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#185 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:32

kattie21, to chociaż ten numer mu dałaś? :D Jak taki kebab mięsny dostałaś, to faktycznie nagroda się należy.

#186 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:33

za taki kebab to mi klucze od mieszkania i adres zostaw



propozycja nie do odrzucenia <umieraam></span> oj ma o sobie troche wygórowane mniemanie <umieraam></span> a numer tel dostał ???

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#187 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:33

Elodi, a nie dalam :D hehe jak sie chlopak stara :D

#188 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:34

kattie21, no postarał się przecież :P Zasłużył w pełni :P

#189 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:35

cerrata, oczywiście że bez. <piwo></span>

nie wierzę ci ale piwka się chętnie napiję :P
po tej wczorajszej wódeczce, jak znalazł :P


kattie21, wiesz dla ilu dziennie się stara? :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#190 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:38

cerrata, oj to przykre. ;-)

no no kattie... jacyś murzyni... turki... :lol:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#191 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:39

Ale bym zjadła sobie takiego kebaba... wiecznie nie nażarta chodzę :P

#192 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:43

no no kattie... jacyś murzyni... turki... :lol:

Kattie egzotyczna taka :P

cerrata, oj to przykre. ;-)

nie wiem już 'co' ale niewazne, zapodaj nast piwko :P
:) :) :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#193 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:43

cerrata, to że nie wierzysz. :)

Elodi, bierz... Dołączona grafika

:-P
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#194 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:44

kattie21, narobiłas mi ochotę na kebaba :P
ale ja tam wolę jak są jakies warzywka, bo samo mięch to takie bleee :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#195 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:47

Kattie egzotyczna taka :P

a teraz to mi bialy gUpek w glwoie siedzi :P koniec z egzotyka :D

#196 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:47

cerrata, to że nie wierzysz. :)

a phi


weźcie z tymi kebabami :P
ja się zakochałam w winogronach bezpestkowych :P w pracy podpierdzielam na okrągło :P

[ Dodano: 2008-09-28, 17:48 ]
kattie i jak tam się z białasem sprawy mają? :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#197 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:55

a nijak cerrata
sama nie wiem, ostatnio sie tylko klocimy...
moze jak przyjedzie to cos sie wyjasni...

#198 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:57

ostatnio sie tylko klocimy...

no co ty, już na wstępie? :) <przytul></span>
kto się czubi ten się lubi :P


czas na fajurkę :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#199 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:58

kattie21, cały czas trzymam za was kciuki ... może wam sie ułoży ... mam nadzieje :)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#200 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:58

no co ty, już na wstępie? :) <przytul></span>


a bo widzisz to takie skomplikowanie stworzenie, ze najpierw powie a pozniej pomysli...

[ Dodano: 2008-09-28, 17:59 ]
nie(d)oceniona, dziekuje <przytul></span>




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych