[28.09.2008] i juz niedziela...
#201
Napisano 28 września 2008 - 17:00
#202
Napisano 28 września 2008 - 17:00
najpierw powie a pozniej pomysli
ale czasem lepiej sie na tym wychodzi ... skoro wiesz ze tak jest to możesz brać przez pól co mówi
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#203
Napisano 28 września 2008 - 17:01
sama nie wiem, ostatnio sie tylko klocimy...
jakie to typowo kobiece.
#204
Napisano 28 września 2008 - 17:03
eeeeeee tamTylko awanti wam w głowie.
kłótnie to normalka, a wiele osób opowiada, że na początku nie było różowo a teraz są szczęsliwi
#205
Napisano 28 września 2008 - 17:04
tyle ze mi sie od razu przykro robiale czasem lepiej sie na tym wychodzi ... skoro wiesz ze tak jest to możesz brać przez pól co mówi
a bo was trzeba krotko od poczatku trzymacjakie to typowo kobiece.
Tylko awanti wam w głowie.
#206
Napisano 28 września 2008 - 17:04
eeeeeee tamTylko awanti wam w głowie.
kłótnie to normalka, a wiele osób opowiada, że na początku nie było różowo a teraz są szczęsliwi
no to oczywiste bo was trzeba w miarę szybko pod buta brać.
haha kattie byłaś pierwsza o sekundę.
#207
Napisano 28 września 2008 - 17:04
my sie jeszcze nigdy tak fest nie pokłóciliśmy
tzn zawsze jakieś kłotnie czy sprzeczki, problemy się zdarzają ale jedna rada jest
#208
Napisano 28 września 2008 - 17:05
takiego od mojego monitora do Twojego
#209
Napisano 28 września 2008 - 17:06
PdM, bo zaraz dostaniesz minusa
![]()
takiego od mojego monitora do Twojego
hehe
#210
Napisano 28 września 2008 - 17:07
a bo was trzeba krotko od poczatku trzymac
heh i to pozostanie hasłem dzisiejszego dnia
ja sie zbieram na małą bibkę
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#211
Napisano 28 września 2008 - 17:07
buahahalepiej podaj piwo kobieto.
a ty pozbieraj skarpety
#212
Napisano 28 września 2008 - 17:11
#213
Napisano 28 września 2008 - 17:13
Pytam dlaczego
#214
Napisano 28 września 2008 - 17:13
#215
Napisano 28 września 2008 - 17:14
malenka, dla kobiet są specjalne ograniczenia.
#216
Napisano 28 września 2008 - 17:14
phiii to dla was powinny byc jak pornole ciagnieciemalenka, dla kobiet są specjalne ograniczenia.
#217
Napisano 28 września 2008 - 17:16
phiii to dla was powinny byc jak pornole ciagnieciemalenka, dla kobiet są specjalne ograniczenia.
są można tylko 10 sztuk przez 24h.
malenka, nie wymyślaj. :->
#218
Napisano 28 września 2008 - 17:16
#219
Napisano 28 września 2008 - 17:21
#220
Napisano 28 września 2008 - 17:21
nie wymyślam in prawdę prawiemalenka, nie wymyślaj.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty








