Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[28.09.2008] i juz niedziela...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
252 odpowiedzi w tym temacie

#161 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:11

ja kiedyśstrasznie dużo piłam ... ostatnio sie ograniczam do jednej dziennie. próbowałam w ogóle nie pić ... ale byłam dokładnie jak kattie .... nie do życia ;)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#162 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:12

cerrata, eee tam trujecie od razu ... podobno kawa zdrowa.. tylko nie w nadmiarze ;) nie wiem gdzie to słyszałam, ale trzymam sie tego ... bo jakośtrzeba kolejny nałóg wytłumaczyc

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#163 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:12

Trudno jest się odzwyczaić od kawy. Daje kopa, a jak jej nie ma, to człowiek się czuje jak jakiś zombie. Wiem po sobie. Wystarczy, że pośpię za długo, nie wyrobię się do wyjścia, to kawy nie piję, przychodzę po 15 i pierwsze co to kima, bo kawa już wtedy mi nie pomaga.

#164 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:14

Hej kobietki. ;)

Jak tam weekend? udany? :-P
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#165 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:14

podobno kawa zdrowa..

a tam godosz
nie zdrowe i już!

:)

Trudno jest się odzwyczaić od kawy.

moja koleżanka już w wieku 18-19 lat była uzalezniona od kawy i to tak, że nie ruszała się z domu bez torebki swojej kawy, bo może się nadarzyć okazja żeby sobie gdzieś zaparzyć..

:roll:

[ Dodano: 2008-09-28, 17:14 ]

Jak tam weekend? udany? :-P

bałdzo :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#166 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:15

ja tam zamiast kawy wolę coca-colę :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#167 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:15

nie ruszała się z domu bez torebki swojej kawy, bo może się nadarzyć okazja żeby sobie gdzieś zaparzyć..


E, bez przesady. W takim stopniu nie jestem uzależniona, o ile o uzależnieniu można mówić. Takie moim zdaniem nienormalne nosić paczkę kawy w torebce...

#168 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:16

coca-colę :P

;-)
ja herbatkę :)

[ Dodano: 2008-09-28, 17:16 ]

W takim stopniu nie jestem uzależniona

no ale przeca ja o tobie ni słowa nie powiedziałam :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#169 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:16

coca-colę :P

kolejne uzależnienie :]

#170 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:16

nie ruszała się z domu bez torebki swojej kawy, bo może się nadarzyć okazja żeby sobie gdzieś zaparzyć..

eee.... <wow></span> to ...eee ... nie wiem co powiedzieć <wow></span> szok ... w trampkach

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#171 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:17

Mój brat kiedyś nałogo żłopać pepsi... To nawet dobre nie jest ;P Nic co gazowane nie jest dobre. Chyba że piwo :P

#172 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:18

Chyba że piwo

popieram w 100% koleżankę ... tylko to też uzależnia ... niestety ...

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#173 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:18

Mój brat kiedyś nałogo żłopać pepsi..

ja jak pracowalam w tym monopolaku to piłam codziennie tam pepsi, bo to jedyne co mieliśmy zimnego tam, a było tam bardzo gorąco
i w wolny dzień to nie dawałam rady bez pepsi czy coli i leciałam do sklepu...
masakra jakaś to była
od takiej głupiej rzeczy zacząć się uzależniac ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#174 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:21

bałdzo :)


no to fajno. :mrgreen:

Gdzie twój avek?:D jakoś tak dziwnie jak zołza cerrata okiem nie zerka. :D
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#175 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:22

tak sobie myśle (zdarza mi się czasami), szczerze ... właściwie jestem doć podatna na uzależnienia chyba ... jużpomijając papierosy czy kawe ... na prawde jest duzo zeby bez których nie wyobrażam sobie dnia ... ze o słodyczach nie wspomnę ... właśnie zeżarłam całą czekoladę ... <wow></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#176 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:24

nie(d)oceniona, słodycze to też niestety i moje uzależnienie :oops:
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#177 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:24

Gdzie twój avek?

w kieszeni :P

zołza

rozumiem że to w jakimś tam pozytywnym znaczeniu ? :P :P :P

[ Dodano: 2008-09-28, 17:24 ]
malenka, heh moje też , ja po prostu MUSZĘ po obiedzie zjeść coś słodkiego i zapalić :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#178 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:26

PdM, czesc :D zrobisz masaz :D ??

#179 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:28

właśnie zeżarłam całą czekoladę ... <wow></span>

nie przejmuj się, ja ostatnio też wpieprzam słodkie tonami, a jak nie słodkie to zastępuję to tostami i innymi kalorycznymi bombami.

#180 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:29

rozumiem że to w jakimś tam pozytywnym znaczeniu ? :P :P :P


Oczywiście że w pozytywnym :-P :mrgreen:

PdM, czesc :D zrobisz masaz :D ??


Hej :mrgreen: już nie 8-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych