[28.09.2008] i juz niedziela...
#161
Napisano 28 września 2008 - 16:11
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#162
Napisano 28 września 2008 - 16:12
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#163
Napisano 28 września 2008 - 16:12
#164
Napisano 28 września 2008 - 16:14
Jak tam weekend? udany?
#165
Napisano 28 września 2008 - 16:14
a tam godoszpodobno kawa zdrowa..
nie zdrowe i już!
moja koleżanka już w wieku 18-19 lat była uzalezniona od kawy i to tak, że nie ruszała się z domu bez torebki swojej kawy, bo może się nadarzyć okazja żeby sobie gdzieś zaparzyć..Trudno jest się odzwyczaić od kawy.
[ Dodano: 2008-09-28, 17:14 ]
bałdzoJak tam weekend? udany?
#166
Napisano 28 września 2008 - 16:15
#167
Napisano 28 września 2008 - 16:15
nie ruszała się z domu bez torebki swojej kawy, bo może się nadarzyć okazja żeby sobie gdzieś zaparzyć..
E, bez przesady. W takim stopniu nie jestem uzależniona, o ile o uzależnieniu można mówić. Takie moim zdaniem nienormalne nosić paczkę kawy w torebce...
#168
Napisano 28 września 2008 - 16:16
coca-colę
ja herbatkę
[ Dodano: 2008-09-28, 17:16 ]
no ale przeca ja o tobie ni słowa nie powiedziałamW takim stopniu nie jestem uzależniona
#169
Napisano 28 września 2008 - 16:16
kolejne uzależnienie :]coca-colę
#170
Napisano 28 września 2008 - 16:16
eee....nie ruszała się z domu bez torebki swojej kawy, bo może się nadarzyć okazja żeby sobie gdzieś zaparzyć..
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#171
Napisano 28 września 2008 - 16:17
#172
Napisano 28 września 2008 - 16:18
popieram w 100% koleżankę ... tylko to też uzależnia ... niestety ...Chyba że piwo
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#173
Napisano 28 września 2008 - 16:18
ja jak pracowalam w tym monopolaku to piłam codziennie tam pepsi, bo to jedyne co mieliśmy zimnego tam, a było tam bardzo gorącoMój brat kiedyś nałogo żłopać pepsi..
i w wolny dzień to nie dawałam rady bez pepsi czy coli i leciałam do sklepu...
masakra jakaś to była
od takiej głupiej rzeczy zacząć się uzależniac
#174
Napisano 28 września 2008 - 16:21
bałdzo
no to fajno.
Gdzie twój avek?
#175
Napisano 28 września 2008 - 16:22
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#176
Napisano 28 września 2008 - 16:24
#177
Napisano 28 września 2008 - 16:24
w kieszeniGdzie twój avek?
rozumiem że to w jakimś tam pozytywnym znaczeniu ?zołza
[ Dodano: 2008-09-28, 17:24 ]
malenka, heh moje też , ja po prostu MUSZĘ po obiedzie zjeść coś słodkiego i zapalić
#178
Napisano 28 września 2008 - 16:26
#179
Napisano 28 września 2008 - 16:28
nie przejmuj się, ja ostatnio też wpieprzam słodkie tonami, a jak nie słodkie to zastępuję to tostami i innymi kalorycznymi bombami.właśnie zeżarłam całą czekoladę ...
#180
Napisano 28 września 2008 - 16:29
rozumiem że to w jakimś tam pozytywnym znaczeniu ?
![]()
![]()
![]()
Oczywiście że w pozytywnym
PdM, czesc
zrobisz masaz
??
Hej
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty








