Częstujcie się, ja na samych herbatach jestem.
[28.09.2008] i juz niedziela...
#141
Napisano 28 września 2008 - 15:55
Częstujcie się, ja na samych herbatach jestem.
#143
Napisano 28 września 2008 - 15:58
głupia malenka glupia
#144
Napisano 28 września 2008 - 15:59
#145
Napisano 28 września 2008 - 15:59
#147
Napisano 28 września 2008 - 16:00
#149
Napisano 28 września 2008 - 16:01
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#150
Napisano 28 września 2008 - 16:02
Jaka kawka super
![]()
![]()
Wygląda apetycznie :] Gdyby ktoś taką zrobił i doniósł rogaliczka francuskiego... to by dopiero było mniam mniam
#151
Napisano 28 września 2008 - 16:02
chciałabym takie fajne czary mary robićJaka kawka super
![]()
![]()
Tzn to nie jest ogólnie trudne, oglądałam kiedyś w tv jakie można fajne wzorki zrobić
Ale nie oglądałam zbyt uwaznie i teraz nie wiem
#152
Napisano 28 września 2008 - 16:02
#153
Napisano 28 września 2008 - 16:03
#154
Napisano 28 września 2008 - 16:03
masakra
taki ich celjak się obejrzy tego parę to się ma już nastrój na chlipanie
#155
Napisano 28 września 2008 - 16:04
cerrata, nic straconego
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#156
Napisano 28 września 2008 - 16:06
17 jest jeszcze w miaręElodi, nom
tylko jak dla mnie na kawe odrobinke za późno
#157
Napisano 28 września 2008 - 16:06
ja kawy nie piję, ale Radek kocha kawusię to mu kiedyś jakąś taką superancką zrobię
#158
Napisano 28 września 2008 - 16:08
#159
Napisano 28 września 2008 - 16:09
nie do zycia jestem jak nie wypije
Też się mam nie najlepiej, jak nie wypiję kawy, ale dzisiaj niedziela, leżę w łóżku rozłożona, to nawet nie miałam ochoty...
#160
Napisano 28 września 2008 - 16:11
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty











