Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[28.09.2008] i juz niedziela...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
252 odpowiedzi w tym temacie

#141 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 28 września 2008 - 15:55

Ja zapodam pyszność, która u mnie jest obecna na komputerze :P
Częstujcie się, ja na samych herbatach jestem.

Załączone miniatury

  • kaffee033_360.jpg


#142 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 28 września 2008 - 15:57

kattie21, łooo... już mi sie zapomniało ... moja skleroza daje znać minutkę poproszę cierpliwości

Załączone miniatury

  • Kawa.jpg

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#143 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 28 września 2008 - 15:58

ej nakręciłam się smutnymi filmikami i teraz mi smutno :(
głupia malenka glupia :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#144 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 28 września 2008 - 15:59

malenka, a jakimi?

#145 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 września 2008 - 15:59

malenka, a co ty takiego oglądasz? :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#146 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 28 września 2008 - 15:59

głupia malenka glupia :P

wcale nie glupia tylko wrazliwa ;-)

nie(d)oceniona, a tez poprosilabym kawke :-)
Dołączona grafika

#147 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:00

Elodi, pychotka :D mniam mnia :D

#148 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:00

Jaka kawka super <mniami2></span> <mniami2></span> <mniami2></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#149 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:01

wybaczone spóźnialstwo ?? :oops:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#150 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:02

Jaka kawka super <mniami2></span> <mniami2></span> <mniami2></span>


Wygląda apetycznie :] Gdyby ktoś taką zrobił i doniósł rogaliczka francuskiego... to by dopiero było mniam mniam <mniami2></span>

#151 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:02

Jaka kawka super <mniami2></span> <mniami2></span> <mniami2></span>

chciałabym takie fajne czary mary robić :P
Tzn to nie jest ogólnie trudne, oglądałam kiedyś w tv jakie można fajne wzorki zrobić :P
Ale nie oglądałam zbyt uwaznie i teraz nie wiem :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#152 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:02

a takimi amatorskimi filmikami z tymi historyjkami miłosnymi, które w większości przypadków miejsca nie miały typu np ta że chłopak z dziewczyną jechał na motorze i on jej kask oddał, albo że se serce wyrwał jak umarła, takie nie wiem po co to oglądałam, jak się obejrzy tego parę to się ma już nastrój na chlipanie :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#153 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:03

nie(d)oceniona, Twoja też ładna :D

#154 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:03

malenka, co to za filmiki??
masakra ;-)


jak się obejrzy tego parę to się ma już nastrój na chlipanie :P

taki ich cel ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#155 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:04

Elodi, nom :) tylko jak dla mnie na kawe odrobinke za późno :)


cerrata, nic straconego :) pogmerac troszke po internecie i włala :) coś na pewno sie znajdzie

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#156 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:06

Elodi, nom :) tylko jak dla mnie na kawe odrobinke za późno

17 jest jeszcze w miarę :) Taka ostateczna godzina na wypicie. Teraz sobie wyobraźcie tych zapracowanych, co jeszcze o 21 siegają po filiżankę :roll:

#157 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:06

nie(d)oceniona, pewnie tak :)
ja kawy nie piję, ale Radek kocha kawusię to mu kiedyś jakąś taką superancką zrobię :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#158 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:08

ja nie wobrazam sobie dnia bez kawy :P nie do zycia jestem jak nie wypije ;)

#159 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:09

nie do zycia jestem jak nie wypije ;)


Też się mam nie najlepiej, jak nie wypiję kawy, ale dzisiaj niedziela, leżę w łóżku rozłożona, to nawet nie miałam ochoty...

#160 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:11

się trujecie i tyle :)
nie ma mnie tu i nie będzie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych