Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[28.09.2008] i juz niedziela...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
252 odpowiedzi w tym temacie

#221 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 28 września 2008 - 17:21

kattie21, odpisałem jej w poprzednim. :mrgreen:

kogo niby?:D
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#222 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 28 września 2008 - 17:23

kogo niby?:D

a nas :D hehe

#223 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 28 września 2008 - 17:24

kogo niby?:D

a nas :D hehe


:lol: :lol: ach uwielbiam wasze poczucie humoru. :-P
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#224 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 28 września 2008 - 17:24

PdM, idziemy dzis pic :D bo ostatnie godziny w pracu jestem :D

#225 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 28 września 2008 - 17:24

wasze poczucie humoru.

wyjątkowe my są :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#226 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 28 września 2008 - 17:26

kattie21, no to stawiaj :D co proponujesz do spożycia? :-P

malenka, to oczywiste. :->
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#227 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 28 września 2008 - 17:32

Zdrowie :D

Załączone miniatury

  • szampan.jpg


#228 Ananas

Ananas
  • Użytkownik
  • 660 postów

Napisano 28 września 2008 - 17:32

oj nie lubie szampana, mam zle wspomnienia :D

#229 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 28 września 2008 - 17:33

hmm no dobra można się napić... chociaż jak ostatni dzień to wódka by się przydała. :->

uciekaju, a wy pijcie tylko z umiarem. 8-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#230 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 28 września 2008 - 17:36

bierta co chceta :D

Załączone miniatury

  • whisky_range.jpg


#231 Ananas

Ananas
  • Użytkownik
  • 660 postów

Napisano 28 września 2008 - 17:37

żuwawinówka i sprite = mniam :)

#232 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 28 września 2008 - 17:41

Witam sie i Ja dzis :->
Na weselichu bylo superrrrrrrrrrrr :mrgreen: wypocilm wszystkie zarazki, az mi jakos lepiej dzis iihhiiih :-P Wytanczylam sie na maxa, az mam odciski :mrgreen: Bartus mna miotal na lewo i prawo :-P skubany super tanczy :-P

Zycze wszystykim udanego wieczoru ;-)

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#233 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 28 września 2008 - 17:44

katti, milo ze sie wybawilas ;D
udanego wieczoru w takim razie zycze ;)

#234 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 28 września 2008 - 17:46

katti, milo ze sie wybawilas ;D


Ojjjj i to jak :-D az zaluje ze za tydzien znowu nie mam zadnego ihihihhiihi ;-)
Ale to zasluga towarzystwav :-> i oczywiscie bosko tanczacego partnera ;-)

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#235 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 28 września 2008 - 18:13

Ledwo co tu człowiek wejdzie, to jakieś alkohole :P Rozpusta jak diabli :P

katti, ha! Było pewne że będziesz się dobrze bawić :]

[ Dodano: 2008-09-28, 20:16 ]
co taka cisza??

#236 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 28 września 2008 - 19:35

D pojechał i zobaczymy się jutro dopiero po mojej szkole :(
jedziemy jutro szukac mu pracy jakiejś i mam nadzieje że szybko znajdziemy :)

#237 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 28 września 2008 - 20:30

A ja wróciłam od Misia. Spędziłam z nim bardzo miły weekend. Chcę jeszcze raz, ale teraz zobaczymy się dopiero za 2 tygodnie :(
Miś był wspaniały. Za każdym razem, jak się spotykamy zaskakuje mnie czymś nowym. Tym razem zaskoczył mnie 2 razy:
-dostałam różę :D
-po imprezie jak czekaliśmy na taksówkę dał mi swoją marynarkę, a sam został w krótkim rękawku i marznął. Nie znam żadnego faceta, który zrobiłby coś takiego. Nawet mój tata taki nie jest. Jak mało jest teraz tych porządnych facetów... :)
Bardzo za nim tęsknię. Z resztą dziewczyny same wiecie, jak jest z pożegnaniami... Chcę się znaleźć w jego ramionach jak najszybciej...

#238 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 28 września 2008 - 20:33

Bardzo za nim tęsknię. Z resztą dziewczyny same wiecie, jak jest z pożegnaniami... Chcę się znaleźć w jego ramionach jak najszybciej...


Skąd ja to znam ;) Facet - złoto :) I przynajmniej Tobie miło weekendzik zleciał, a ja siedzę zaziębiona :-?

#239 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 28 września 2008 - 20:35

Uuu... Zaziębiona? Wracaj do zdrowia szybciutko :*

#240 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 28 września 2008 - 20:36

Alisekai, dziękuję :* Mam nadzieję w tym tygodniu się wykurować :]
Jutro może K. wpadnie, to mi milej zleci czas :] a póki co ja się chyba będę zwijać, nie za dobrze się czuję...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych