Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[27.09.2008] sobota :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
255 odpowiedzi w tym temacie

#161 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:16

kattie21 a co to ma być :-D
no niezłe :-D

trzeba to naszym rodzynkom pokazać :-P
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#162 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:18

Donn, wiadomosci :D
moj kolega skomentowal jednym slowem "skur*****"
hehe
ale w sumie podziwiac mozna, ze taki odwazny...

#163 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:20

czytalam to juz :) masakra... jakis psychiczny ;-/

#164 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:24

cześć

ja wróciłam właśnie z zakupów, kupiliśmy zarcie dla psa

i kupiłam sobie farbe do wlosów czerwień miedziana ;-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#165 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:26

asia21_87, ja tez musze z wlosami cos zrobic :P Bo moje pasemka sie juz za bardzo widoczne zrobily:P

#166 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:27

kattie21, widziałam go kiedyś w telewizji :mrgreen:

kupiłam sobie farbe do wlosów czerwień miedziana

jak sie farbniesz to się pokaż :mrgreen:
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#167 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:27

kattie21, wlasnie tylko nie mam ochoty dzis na farbowanie, moze jutro
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#168 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:28

ja do fryzjera musze, bo na czarno znowu sie cala zrobie :)

#169 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:29

asia21_87, hehe ja pierwsze co to bym sie zaczela farbowac nawet jak bym padala z nog juz :P ja jjestem z natury w goracej wodzie kąpana :P

#170 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:30

tuptunio, kolega gra ;) a potem inny w miarę znany zespół z mojej mieściny ;) na metalowo bardziej ;P

#171 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:30

krowka17, no to juz wiemy ze jestes niecierpliwa, a moze wieczorem sobie pofarbuje
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#172 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:32

asia21_87, hehe :P ja ostatnio zroblam z wlosami porzadek i jak narazie mam spokoj tylko cos wolno mi rosna te wlosy ;-/

#173 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:32

na metalowo bardziej

uuuu... to nie moje klimaty :roll: ale najważniejsze żebyś ty się dobrze bawiła :mrgreen:
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#174 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:34

tuptunio, też nie jestem gothem, metalem :P Lubię radiowe kawałki, ale kiedyś tego słuchałam, do dziś mi się pewne rzeczy podobają, to idę :P Poza tym kolega gra, to jak mogę nie przyjsć :P

#175 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:36

Elodi, ja przepadam bardziej za gothicem :)

#176 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:38

co kto woli :] ja doszłam do wniosku że nic mi to nie dawało onegdaj :]

[ Dodano: 2008-09-27, 18:41 ]
Dobra, lecę kobieciny! baj :*

#177 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:43

ale bede zdychala dzisiaj wieczorem tak sie najem :]
zaraz mamuśka przywiezie mi eklery 2 mniammm i zrobi makaronik z truskawkami i ze śmietaną mmmm palce lizac taka mam ochote na słodkieee...

[ Dodano: 2008-09-27, 18:43 ]
Elodi, papa :* miłego wieczorku :)

#178 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:44

krowka17, a to smacznego, ale bvym sobie zjadła coś słodkiego :-P

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#179 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:46

Karolina86, mi wczoraj skinybitch narobila ochoty na makaron z truskawkami i nie odpuszcze juz :D jak nie zjem to sie posr*m :P

#180 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:46

nie mowimy o jedzeniu bo ja caly dzien o 1 paczku jestem :( a do konca pracy jeszcze mi 2 godz zostaly ;(




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych