[27.09.2008] sobota :)
#181
Napisano 27 września 2008 - 17:47
#182
Napisano 27 września 2008 - 17:49
#183
Napisano 27 września 2008 - 17:50
[ Dodano: 2008-09-27, 18:51 ]
ja ostatnio tk rozmyslalam gdzie bym mogla ewentualnie pracowac i wlasnie wpadlam na pomysl ze w kafejce internetowej
#184
Napisano 27 września 2008 - 17:52
#185
Napisano 27 września 2008 - 17:54
#187
Napisano 27 września 2008 - 17:56
#189
Napisano 27 września 2008 - 18:01
#190
Napisano 27 września 2008 - 18:01
[ Dodano: 2008-09-27, 19:03 ]
jutro ostatni dzien... 2 dni luzu, i rok akademicki czas zaczac
#192
Napisano 27 września 2008 - 18:12
#193
Napisano 27 września 2008 - 18:13
#194
Napisano 27 września 2008 - 18:13
na dwójce kabarety
![]()
OOOOOO własnie słysze to ja mykam papatki 3majcie się
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#196
Napisano 27 września 2008 - 18:15
tuptunio, no pisalam kilka postow wczesniej ze jutro ostatni dzien, bo pzoniej nauka...
#197
Napisano 27 września 2008 - 18:19
nie lubie takich ktore tylko dbaja o swoj tylek ;-/ boli czasami ze trzeba zostac lub popracowac dlozej ale jak trzeba to trzeba ... czasami oplaca sie pomagacbo laska z ktora pracowalam nie zgodzila sie pracowac w weekendy...
[ Dodano: 2008-09-27, 19:20 ]
zmieniajac temat... ja juz dzisiaj z nudow 4 herbate pije ;-/
#199
Napisano 27 września 2008 - 18:27
#200
Napisano 27 września 2008 - 18:43
jeuuuu ja juz wiem ze oide po pracy do MC Donaldsa albo na kebab
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty










