Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[27.09.2008] sobota :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
255 odpowiedzi w tym temacie

#181 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:47

kattie21, a czemu nie p0ujdziesz sobie kupic cos do jedzenia?

#182 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:49

bo nie zostawie calej kafejki ludzi :D

#183 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:50

kattie21, a to ty sama siedzisz tam? nikt z tooba nie pracuje na zmianie 0.o

[ Dodano: 2008-09-27, 18:51 ]
ja ostatnio tk rozmyslalam gdzie bym mogla ewentualnie pracowac i wlasnie wpadlam na pomysl ze w kafejce internetowej :D nie wiem czemu ale fajne to :) umnie jest taka wielka i z dosc fajnym klimatem kafejka ale nie chodze tam bo mam w domu neta :P

#184 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:52

hehe jakbys posiedziala jeden, drugi weekend to bys zmienila zdanie... ja z nudow sciuany gryze;]

#185 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:54

kattie21, hmm...no fakt caly dzien przed komputerem to nuda... ale jak jest towarzystwo ze mozna pogadac itp to szybko mija :)

#186 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:54

ja z nudow sciuany gryze;]

ja też, a w optyku siedze :-P ale ty masz chociaż komputer...
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#187 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:56

tuptunio, ale 11 godz w weekend od 10 do 21 ... przez 3 m-ce jeden weekend wolny ;( w tygodniu polowki...

#188 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:58

kattie21, oj, to żeczywiście nieciekawie. ale ja tak ostatnio pomyślałam że mając tyle wolnego czasu w pracy to może zaczne uczyć się np. języków
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#189 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 18:01

kattie21, a nie zmienisz pracy? skoro tak meczace to jest... bo ja bym nie wytrzymala ;-/

#190 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 września 2008 - 18:01

tuptunio, ja niby to samo myslalam siedza w kafejce, ze nauka i wszystko gladko, ze prace na rok akademicki zostawie... ale nie da rady.. wiem jak sie do poprawek uczylam.. w koncu przed angielskim musialam wzoiasc 2 dni wolnego bo nie dalam po prostu rady sie tam uczyc...

[ Dodano: 2008-09-27, 19:03 ]
jutro ostatni dzien... 2 dni luzu, i rok akademicki czas zaczac :D tym bardziej ze dziennie na prawie jestem... wiec nauki troche jest

#191 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 27 września 2008 - 18:06

na dwójce kabarety :mrgreen: :mrgreen:
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#192 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 września 2008 - 18:12

tuptunio, ty mi mow o kabaretach jak do 21 w kafe jestem :P

#193 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 18:13

kattie21, jejcia wiem co to siedziec w pracy do 21 ;-/ ja co drugi tydzien 3 dni pod rzad do 21 pracuje od godziny 13 ;-/ wiec masakra...

#194 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 27 września 2008 - 18:13

na dwójce kabarety :mrgreen: :mrgreen:


OOOOOO własnie słysze to ja mykam papatki 3majcie się <byebye></span>

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#195 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 27 września 2008 - 18:13

kattie21, a jak szkoła się zacznie to rezygnujesz z pracy?
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#196 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 września 2008 - 18:15

krowka17, ja przez miesiac siedzialam piatek sobota i niedziela od 10 do 21.... a w tygodniu 2-3 dni po 5-6 godzin, bo laska z ktora pracowalam nie zgodzila sie pracowac w weekendy...przez co musiala wiecej sobie w tygodniu godzin podciagnac...
tuptunio, no pisalam kilka postow wczesniej ze jutro ostatni dzien, bo pzoniej nauka...

#197 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 18:19

kattie21, jaka paniusia...

bo laska z ktora pracowalam nie zgodzila sie pracowac w weekendy...

nie lubie takich ktore tylko dbaja o swoj tylek ;-/ boli czasami ze trzeba zostac lub popracowac dlozej ale jak trzeba to trzeba ... czasami oplaca sie pomagac

[ Dodano: 2008-09-27, 19:20 ]
zmieniajac temat... ja juz dzisiaj z nudow 4 herbate pije ;-/

#198 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 27 września 2008 - 18:21

ja juz dzisiaj z nudow 4 herbate pije ;-/

hehe, przeciez na babskim nie mozna sie nudzic ;-)
Dołączona grafika

#199 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 18:27

Kita, no wiesz... najgorsze jest czekanie na posty zeby moc odpowiedziec na nie :D

#200 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 września 2008 - 18:43

krowka17, bo Ty zbyt niecierpliwa jestes...
jeuuuu ja juz wiem ze oide po pracy do MC Donaldsa albo na kebab :D ehhhh ale mi sie smaki zalaczyly :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych