tak pięknie dziś...
weekend mamy
ja już prawie posprzątałam....tak świeżością pachnie...picus glancuś mam
za chwile obiadek iiiiiiiiiii ciiiiiiiiiiiiii nie powiem
Napisano 27 września 2008 - 15:50
Napisano 27 września 2008 - 15:50
dokladnie i trzeba sie cieszyc ta piekna pogoda i weekendemwięcej optymizmu dziewczynki
tak pięknie dziś...
weekend mamy![]()
![]()
Napisano 27 września 2008 - 15:52
widzimy piękny sweterekwrocilam z zakupow
Napisano 27 września 2008 - 15:57
Napisano 27 września 2008 - 15:59
Napisano 27 września 2008 - 16:01
Napisano 27 września 2008 - 16:04
Napisano 27 września 2008 - 16:05
Napisano 27 września 2008 - 16:42
Napisano 27 września 2008 - 16:44
Napisano 27 września 2008 - 16:45
Napisano 27 września 2008 - 16:51
Napisano 27 września 2008 - 16:53
Napisano 27 września 2008 - 16:55
Napisano 27 września 2008 - 17:05
Napisano 27 września 2008 - 17:14
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych