Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[27.09.2008] sobota :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
255 odpowiedzi w tym temacie

#141 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 27 września 2008 - 15:50

więcej optymizmu dziewczynki :mrgreen:

tak pięknie dziś...
weekend mamy :lol: :lol: :lol:

ja już prawie posprzątałam....tak świeżością pachnie...picus glancuś mam 8-)
za chwile obiadek iiiiiiiiiii ciiiiiiiiiiiiii nie powiem :-P
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#142 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 27 września 2008 - 15:50

Witam poznym popoludniem, wrocilam z zakupow, rosolek zjedzony, teraz mam chwilke na BS
malutka-iwona, ja bym poszla sie rozerwac, niewiadomo kiedy bedzie okazja potem znow, ale rozumiem Cie, zobaczysz jak bedzie i zdecydujesz ;-)

[ Dodano: 2008-09-27, 16:51 ]

więcej optymizmu dziewczynki :mrgreen:

tak pięknie dziś...
weekend mamy :lol: :lol: :lol:

dokladnie i trzeba sie cieszyc ta piekna pogoda i weekendem
Dołączona grafika

#143 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 27 września 2008 - 15:52

wrocilam z zakupow

widzimy piękny sweterek :-)
widać, ze zakupy sie udały

to fajnie i od razu sie humorek poprawia 8-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#144 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 27 września 2008 - 15:54

to fajnie i od razu sie humorek poprawia 8-)

no dokladnie, chociaz ja i tak mialam dobry, ale teraz mam przynajmniej jeszcze lepszy ...lalalala
Dołączona grafika

#145 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 15:57

Kita, mi zakupy zawsze humor poprawiaja :P

#146 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 września 2008 - 15:59

Kita, sliczny ten twoj sweterek :D
a mi jakies dzieciaki siedza w kafejce, i sie wydzieraja juz zwracalam uwage, a to teraz takie bezczelne.... przeklinaja na caly glos... ejhhh gdzie rodzice tych dzieci...

#147 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 16:01

kattie21, a co ty w pracy jestes?

#148 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 27 września 2008 - 16:03

sliczny ten twoj sweterek :D

dziekuje bardzo
;*

a mi jakies dzieciaki siedza w kafejce, i sie wydzieraja juz zwracalam uwage, a to teraz takie bezczelne.... przeklinaja na caly glos.

oj dzieci teraz potrafia byc nieznosne niestety <bezradny></span>
a do ktorej siedzisz dzisiaj w pracy :?:
Dołączona grafika

#149 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 września 2008 - 16:04

daj spokoj, zaczeli sie od S****** i Ch*** wyzywac, i popychac przy stanowiskach.,.. no i nie wytrzymalam i oweidzialam ze przy mnie juz na kompach nie usiada.. i jak sie im czas skonczy maja wyjsc

#150 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 16:05

no i dobrze zrobilas :-/

[ Dodano: 2008-09-27, 17:29 ]
a to dziwne kurcze... Pdm bardziej uzależniony ode mnie? 0.o

[ Dodano: 2008-09-27, 17:31 ]
wiecie moze jak mozna tworzyc filmiki w komputerze? gdzie jest taki program w komputrze do tego ?

#151 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 27 września 2008 - 16:42

aleeeeeeee nuuuuuudy, zaraz zwariuje :-(

#152 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 16:44

dlatego ja wpadlam na pomysl ze sobie sciagne program do tworzenia filmow i zmontuje cos ciekawrego :P

#153 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 27 września 2008 - 16:45

mi sie juz nie chce siedziec przy komputerze :-/ cale dnie przesiaduje przed nim w pracy to chociaz weekendy moglabym odpuscic, ale nie mam sie gdzie podziac :-| wszyscy chorzy w domach siedza, chyba sie przejade autkiem na miasto zobaczyc co sie dzieje...

#154 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 27 września 2008 - 16:51

a ja musze posprzątac i wziąść się wreszcie za robienie bigosu, ale nie chce mi się. :roll:
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#155 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 16:51

666ilonka777, heh a ja wstalam o 12 z groszami i tak od tamtej pory siedze przed tym komputerem i nie mam sie tez gdzie podziac ale trudno :)

#156 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 27 września 2008 - 16:53

dobra dziewczynki ja mykam narazie <byebye></span>
poszaleje troche <bryka2></span>
poslucham na fulla music <imprezka23></span>
moze poderwe jakiegos samotnego faceta na miescie <buzibuzi5></span>
i poprawie sobie humor <hoho2></span>
oj chyba zle z moja glowa <zakrecona></span>

[ Dodano: 2008-09-27, 17:54 ]
tuptunio, krowka17, a ja nienawidze jak nic nie dzieje sie w weekend, a ja w domu siedze

[ Dodano: 2008-09-27, 17:55 ]
tuptunio, krowka17, to milego dzionka. bo lecem juz ;-)

#157 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 16:55

666ilonka777, powodzenia :P
ja chora jestem to mi juz wszystko jedno :)


jejcia wciaz mam ochote na makaron z truskawkkami ;-/ wczoraj mi skiny narobila ochoty i nie odpuszcze :P

[ Dodano: 2008-09-27, 17:56 ]
666ilonka777, widze ze mieszkasz w kutnie... mam tam kolezanke przez 15 lat sie przyjaznilysmy i razem wychowywalysmy a rok temu sie przeprowadzila i ja widzialam narazie 2 razy :( czasami przyjezdza do szczecina ale zadko.

#158 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:05

Ja za niecałe minut 30 wybieram się z przyjaciółą na piweczko i ten koncercik słynny :] Mam nadzieję, że będzie gdzie usiąść... Bo inaczej wypad z baru i szukanie innego :)
Objadłam się ciastkami :roll:

#159 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:06

Elodi, na jaki koncert idziesz?
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#160 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 września 2008 - 17:14

dziewczynki a ja wam newsa zapodam :D
a czytajcie :D
http://wiadomosci.on...1,kioskart.html




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych