Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[27.09.2008] sobota :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
255 odpowiedzi w tym temacie

#121 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 13:39

Donn, no ale juz nie wyrobiłam tak mnie wkurzała... za długo sie gryzłam w jezyk :)

[ Dodano: 2008-09-27, 14:42 ]
no pyzy sie udały :) zabieram sie za jedzenie ich :P

#122 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 27 września 2008 - 13:42

postaram sie wieczorem kilka fotek wrzucic

superowo księżniczko w białej sukni :mrgreen: <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#123 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 13:43

a gdzie wrzucisz fotki ?

#124 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 27 września 2008 - 13:45

krowka17 w odpowiedni do tego dział ;-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#125 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 13:51

Donn, eee :( ja tez chcem zobaczyc :( ehhh jeszcze tyle musze czekac :(

[ Dodano: 2008-09-27, 14:53 ]
kurde za duzo tych pyz sobie zrobiłam i teraz mi nie wchodzą a szkoda wyżucic :-/

[ Dodano: 2008-09-27, 15:27 ]
jezuu nie idzie normalnie posluchac muzyki i posiedziec w spokoju bo ci musza sąsiedzi wiercic w sciane wrr :[ jak ja im wiertne to beda biedni :[

#126 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 27 września 2008 - 14:53

Mieszkanko posprzątane,
obiad odgrzany (wczorajsza zupa :-D ),
pranie zrobione
i teraz przerwa na kawe.
Dalej wojna z D. Mamy iść wieczorem ze znajomymi do knajpki, ale w tej sytuacji...chyba mi się nie chce :-?
Jestem w Peru...

#127 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 września 2008 - 14:54

malutka-iwona, a ja na twoim miejscu bym poszla i swietnie sie bawila :)

#128 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 14:56

malutka-iwona, idz rozerwij sie bo ostatnio pisalas ze nie chodzicie nigdzie,idz idz :) napewno bedzie fajnie :)

#129 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 27 września 2008 - 14:56

Juz po obiadku u tesciowej ;-) postanowilam skorzystać z Jej kompa i zobaczyc co ciekawego porabiacie ;-)
Za godzinka kawka hmmm super bo dzisiaj jeszcze nie piłam ani jednej :shock: to chyba cud w moim wykonaniu :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#130 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 14:58

calineczka, hehe ja nie przepadam jakos za kawami :P mnie odrazu nie dobrze po nich :P podziwiam wszystkich co pija ja nie mam serca do tego :P

#131 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 27 września 2008 - 14:59

calineczka, hehe ja nie przepadam jakos za kawami

ja uwielbiam ale tylko rozpuszczalną z mlekiem i cukrem lub capuccino
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#132 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 27 września 2008 - 14:59

kattie21, zobacze jak się potoczy do wieczora
Jestem w Peru...

#133 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 września 2008 - 15:01

malutka-iwona, najwazniejsze pozytywne myslenie ;) I nie przejmuj sie niczym,, bedzie dobrze <pocieszacz></span>

#134 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 27 września 2008 - 15:01

idz rozerwij sie

może to jest dobry pomysł <bezradny></span>

[ Dodano: 2008-09-27, 16:02 ]

najwazniejsze pozytywne myslenie

niestety z tym u mnie kiepsko, jak się złoszcze, to na całego!
Jestem w Peru...

#135 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 15:03

malutka-iwona, bardzo dobry :)
calineczka, jak ja bym miala wypic to rozpuszczalna z duza iloscia mleka i 5 lyzeczkami cukru :D

[ Dodano: 2008-09-27, 16:03 ]
malutka-iwona, czemu sie złościsz?

#136 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 września 2008 - 15:05

jak się złoszcze, to na całego!


a to witaj w klubie, bo ja mam to samo :D

#137 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 15:06

ja nie umiem sie złościc długo :P i bardzo... :)

#138 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 27 września 2008 - 15:06

czemu sie złościsz?


już sama nie wiem, biore nowe leki-może to po nich, albo wstałam lewą nogą. Beznadzieja!
Jestem w Peru...

#139 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 września 2008 - 15:25

malutka-iwona, ja cię rozumiem ;) Jak ja raz się zdenerwuje, to ciężko potem mnie przywrocić do normalnego stanu :] Ale może faktycznie warto popuścić i dobrze się bawić wieczorem ;) Bez marudzenia i fochów :]

#140 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 27 września 2008 - 15:28

Bez marudzenia i fochów

może być cięszko, ale się postaram. Zobacze jak będzie jak D. wróci do domu.
Jestem w Peru...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych