Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[27.09.2008] sobota :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
255 odpowiedzi w tym temacie

#101 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 12:05

Donn, no też prawda :) jeszcze są telefony i gg i smsy :) jakos damy rade :) a beda ferie nie ferie święta itp :)
Elodi, teraz dopiero o tym pomyślałam :P no też prawda jak by nie patrzec a jak za sobą zatesknimy to może mi kwiatka kupi :D

#102 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 września 2008 - 12:05

a jak ktoś ma związek na odległość - za granicą? no pomyśl...


póki się tego nie zazna, to się nawet w ten sposób o tym nie myśli. Rozpacza się nad tym, co się wydaje takie złe, nie myśląc o tym, że ludzie mają gorzej. Dlatego krówce teraz gula chodzi, że się z D. nie zobaczy :P Ale z czasem przestanie się przejmować.

#103 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 27 września 2008 - 12:21

hej lasencje, tak na chwile tylko zajrzalam, zeby zaleglosci za duzo nie miec, zaraz na zakupy uciekam, bo mi sklep zamkna :-P

Slonce dzisiaj jest niesamowite <sun></span> <sun></span> <sun></span>

krowka17, dasz rade, na pewno znajdzie sie czas na czestsze spotkania niz tylko co drugi weekend
Ja dzisiaj tez praktyczne caly dzien i wieczor sama, ale nie zamierzam sie nudzic :mrgreen:
Dołączona grafika

#104 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 12:22

Kita, napewno dam rade :) tyle ze on bedzie mial tyle nauki ze szok :-/ juz wczoraj poszedl 1 raz i juz ma 4 kartki zapisane zadanie domowe i referat :-/

#105 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 27 września 2008 - 12:24

no to ja na tez zakupy ide, bo tak sie wybieram i wybieram i wybrac nie moge. Tzrymajcie sie dziewczyny, milego popoludnia.
Dołączona grafika

#106 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 12:27

Kita, udanych zakupów :) i miłego popołudnia również :)

#107 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 27 września 2008 - 12:27

Kita, tryzmamy sie


udanych zakupów zycze i milego dnia :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#108 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 27 września 2008 - 12:57

Wrocilam :mrgreen: Jedzonko kupione :-D teraz lede wyprasowac spodnie M., a potem na zakupy ciuszkowe, musze sobie jakies sweterki kupic, golfy, bo nic nie mam na ta zime ;-)

udanych zakupów :)

udanych zakupów zycze

dziekuje bardzo ;*

milego dnia :)

nawzajem slonko ;*
Dołączona grafika

#109 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 27 września 2008 - 13:16

Witam Was <hello></span>
Chcialam sobie wczoaraj z Wami popisac to mi sie net mulil i musialam isc spac :-( ale to moze lepiej, bo i tak nie ogarnialam juz co pisze :oops: bo wczoraj wieczor pijanstwa byl <piwo></span> w nocy maly kac <zakrecona></span> a dzis troche glowka boli :-/ i cos zaczynam byc chyba coraz bardziej przeziebiona <chory></span>

#110 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 13:21

ehhh przez to ostrzeżenie nie moge pisac w SB T_T
ehhh byłam tak wkurzona... że troche nabluuzgałam... a teraz ehhh :-/

#111 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 27 września 2008 - 13:23

dzien doberek

dolaczam sie do klubu @ - ja tez dzis troche cierpialam,ale wzielam ketonal i po bolu :mrgreen:

L pojechal do banku wplacac kasiorke zebrana z wesela,a ja zbieram sie i zbieram do sprzatania,ale jakos mi sie nie chce :-? jeszcze swojej walizki nie rozpakowalam :mrgreen:

milego weekendu zycze :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#112 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 13:27

angik1683, hehe to pocierpimy razem :P ja jeszcze 4 dni @ mam :-/
jestem przeziębiona nadal i na dodatek ta @ no ale trudno ... :) ja też ci życze miłego weekendu :)

#113 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 27 września 2008 - 13:28

ja juz wycierpiałam swoje w tym miesiącu he he he aż tydzień czasu
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#114 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 13:29

hehe trzymac kciuki 1 raz gotuje pyzy z mięsem :D mam nadzieje ze mi sie uda :P

[ Dodano: 2008-09-27, 14:29 ]
asia21_87, ja mam zawsze 7 dni :-/ i to mnie tak denerwuje wrr :-/ jak bym np nie mogła miec 4 :(

#115 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 27 września 2008 - 13:31

ja juz wycierpiałam swoje w tym miesiącu he he he aż tydzień czasu

no ja mam nadzieje,ze u mnie potrwa to krocej,ale moge sie wszystkiego spodziewac bo po odstawienu tabsow moglo mi sie cosik poprzestawiac

krowka17, no to sie pozniej pochwal czy ci pyzy sie udaly
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#116 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 27 września 2008 - 13:31

krowka17, ja juz dawno nie miałam takiego okresu długiego aż sie sama dziwiłam
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#117 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 27 września 2008 - 13:32

oj to dlugo cierpicie kobitki, u mnie cierpienie 2 dni, a @ to trwa 3 dni

#118 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 września 2008 - 13:32

czesc, w koncu troszke spokoju....angik1683, czesc kochana, bo z Toba na forum sie nie widzialam odkad przygotowania do slubu trwały :D

#119 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 27 września 2008 - 13:32

ehhh przez to ostrzeżenie nie moge pisac w SB T_T
ehhh byłam tak wkurzona... że troche nabluuzgałam... a teraz ehhh

widzisz...należy czasem sie ugryźć sie w język ;-)
następnym rezem będziesz pamiętać... :-)

ja w trakcie porządków...teraz przerwa 8-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#120 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 27 września 2008 - 13:38

czesc kochana, bo z Toba na forum sie nie widzialam odkad przygotowania do slubu trwały :D

czesc Slonko :*
no nie bylo mnie dlugo,teraz jak juz przysiade to czytam i czytam i czytam i na pisanie mi juz sil brakuje :mrgreen:

teraz uciekam sprzatac troszke,postaram sie wieczorem kilka fotek wrzucic
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych