Elodi, teraz dopiero o tym pomyślałam
[27.09.2008] sobota :)
#101
Napisano 27 września 2008 - 12:05
Elodi, teraz dopiero o tym pomyślałam
#102
Napisano 27 września 2008 - 12:05
a jak ktoś ma związek na odległość - za granicą? no pomyśl...
póki się tego nie zazna, to się nawet w ten sposób o tym nie myśli. Rozpacza się nad tym, co się wydaje takie złe, nie myśląc o tym, że ludzie mają gorzej. Dlatego krówce teraz gula chodzi, że się z D. nie zobaczy
#103
Napisano 27 września 2008 - 12:21
Slonce dzisiaj jest niesamowite
krowka17, dasz rade, na pewno znajdzie sie czas na czestsze spotkania niz tylko co drugi weekend
Ja dzisiaj tez praktyczne caly dzien i wieczor sama, ale nie zamierzam sie nudzic
#104
Napisano 27 września 2008 - 12:22
#106
Napisano 27 września 2008 - 12:27
#109
Napisano 27 września 2008 - 13:16
Chcialam sobie wczoaraj z Wami popisac to mi sie net mulil i musialam isc spac
#110
Napisano 27 września 2008 - 13:21
ehhh byłam tak wkurzona... że troche nabluuzgałam... a teraz ehhh
#111
Napisano 27 września 2008 - 13:23
dolaczam sie do klubu @ - ja tez dzis troche cierpialam,ale wzielam ketonal i po bolu
L pojechal do banku wplacac kasiorke zebrana z wesela,a ja zbieram sie i zbieram do sprzatania,ale jakos mi sie nie chce
milego weekendu zycze
#112
Napisano 27 września 2008 - 13:27
jestem przeziębiona nadal i na dodatek ta @ no ale trudno ...
#114
Napisano 27 września 2008 - 13:29
[ Dodano: 2008-09-27, 14:29 ]
asia21_87, ja mam zawsze 7 dni
#115
Napisano 27 września 2008 - 13:31
no ja mam nadzieje,ze u mnie potrwa to krocej,ale moge sie wszystkiego spodziewac bo po odstawienu tabsow moglo mi sie cosik poprzestawiacja juz wycierpiałam swoje w tym miesiącu he he he aż tydzień czasu
krowka17, no to sie pozniej pochwal czy ci pyzy sie udaly
#117
Napisano 27 września 2008 - 13:32
#118
Napisano 27 września 2008 - 13:32
#119
Napisano 27 września 2008 - 13:32
widzisz...należy czasem sie ugryźć sie w językehhh przez to ostrzeżenie nie moge pisac w SB T_T
ehhh byłam tak wkurzona... że troche nabluuzgałam... a teraz ehhh
następnym rezem będziesz pamiętać...
ja w trakcie porządków...teraz przerwa
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#120
Napisano 27 września 2008 - 13:38
czesc Slonkoczesc kochana, bo z Toba na forum sie nie widzialam odkad przygotowania do slubu trwały
no nie bylo mnie dlugo,teraz jak juz przysiade to czytam i czytam i czytam i na pisanie mi juz sil brakuje
teraz uciekam sprzatac troszke,postaram sie wieczorem kilka fotek wrzucic
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty













