[27.09.2008] sobota :)
#82
Napisano 27 września 2008 - 11:29
Udanego dnia wszystkim
[ Dodano: 2008-09-27, 12:30 ]
Umieram z choroby, ale jakos da sie rade
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#84
Napisano 27 września 2008 - 11:30
Zmykam Kochane
rychtowac sie na weselicho
bedzie super zabawa
czuje to hihiihihihii
Udanej zabawy życzę!!!
Elodi, wszystkim zdarzaja sie klotnie.. to normalne.. bywa... a potem lepiej sie czlowiekowi godzi haha
U nas godzenie.. różnie bywa
#87
Napisano 27 września 2008 - 11:48
a Elodi, zaczeła sie ukrywać
szybka reakcja
Ja też nie cierpię się na niego boczyć, dlatego zamiast czekać na przeprosiny sama się do niego odzywam... idiotyczne, ale trudno się mówi.a my z reguly godzimy sie bardzo szybko... poprstu nie potrafie sie do niego nie odzywac albo boczyc sie na niego w nieskonczonosc...
#89
Napisano 27 września 2008 - 11:50
a widzisz ja jestem spostrzegawcza
Co chcesz w nagrodę?
#91
Napisano 27 września 2008 - 11:51
a nic
Niedość że spostrzegawacza, to jeszcze skromna... Kobieta - Złoto
#93
Napisano 27 września 2008 - 11:54
Fajnie się spało
misiek moj zaczal juz codzic do szkoly zaocznie wiec siedze dzisiaj w domku
a taka piękna pogoda dzisiaj jest u nas w szczecinie a ja w domku,no ale trudno
miłego dnia Babki
#95
Napisano 27 września 2008 - 11:57
No widzisz, nie ma sprawiedliwości na tym świecie, więc któregoś dnia trzeba posiedzieć bez D.
Ja dziś mam podobnie, ale jakoś sobie czas zorganizuję
zatem też jestem spostrzegawcza! Ale już nieskromnaciesze sie ze to zauważyłaś
#97
Napisano 27 września 2008 - 12:00
i piwko
nawet nie wiesz ile bym dała, żeby skosztować
#98
Napisano 27 września 2008 - 12:02
#99
Napisano 27 września 2008 - 12:03
Wiem to po sobie, bo też zawsze narzekałam, a znalazł się czas na wyjście razem
#100
Napisano 27 września 2008 - 12:03
a jak ktoś ma związek na odległość - za granicą? no pomyśl...
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty











