Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[27.09.2008] sobota :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
255 odpowiedzi w tym temacie

#81 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:29

Elodi, wszystkim zdarzaja sie klotnie.. to normalne.. bywa... a potem lepiej sie czlowiekowi godzi haha :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#82 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:29

Zmykam Kochane :-P rychtowac sie na weselicho :mrgreen: bedzie super zabawa :lol: czuje to hihiihihihii

Udanego dnia wszystkim :mrgreen:

[ Dodano: 2008-09-27, 12:30 ]
Umieram z choroby, ale jakos da sie rade :lol:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#83 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:30

no to super! :) wyszaleć się raz na jakiś czas mozna :]

no i sie wyszalałam, ale dzis jest sobaota i bede szalała z mężem
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#84 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:30

Zmykam Kochane :-P rychtowac sie na weselicho :mrgreen: bedzie super zabawa :lol: czuje to hihiihihihii


Udanej zabawy życzę!!! :)

Elodi, wszystkim zdarzaja sie klotnie.. to normalne.. bywa... a potem lepiej sie czlowiekowi godzi haha :)


U nas godzenie.. różnie bywa ;)

#85 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:31

a Elodi, zaczeła sie ukrywać ;-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#86 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:32

U nas godzenie.. różnie bywa ;)


a my z reguly godzimy sie bardzo szybko... poprstu nie potrafie sie do niego nie odzywac albo boczyc sie na niego w nieskonczonosc...
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#87 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:48

a Elodi, zaczeła sie ukrywać ;-)


szybka reakcja ;P Nawet się nie spodziewałam, że ktoś to zauważy :]

a my z reguly godzimy sie bardzo szybko... poprstu nie potrafie sie do niego nie odzywac albo boczyc sie na niego w nieskonczonosc...

Ja też nie cierpię się na niego boczyć, dlatego zamiast czekać na przeprosiny sama się do niego odzywam... idiotyczne, ale trudno się mówi.

#88 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:49

Nawet się nie spodziewałam, że ktoś to zauważy :]

a widzisz ja jestem spostrzegawcza 8-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#89 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:50

a widzisz ja jestem spostrzegawcza 8-)


Co chcesz w nagrodę? :P

#90 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:50

Co chcesz w nagrodę? :P

a nic :-P
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#91 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:51

a nic :-P


Niedość że spostrzegawacza, to jeszcze skromna... Kobieta - Złoto :P

#92 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:54

Niedość że spostrzegawacza, to jeszcze skromna... Kobieta - Złoto :P

tak taka własnie jestem :mrgreen:
ciesze sie ze to zauważyłaś
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#93 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:54

hello...witam sie juz po południu bo dopiero wstałam :]
Fajnie się spało :)
misiek moj zaczal juz codzic do szkoly zaocznie wiec siedze dzisiaj w domku :(
a taka piękna pogoda dzisiaj jest u nas w szczecinie a ja w domku,no ale trudno :) musze wyzdrowiec i zatęsknic za Danielem :)
miłego dnia Babki :*

#94 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:54

krowka17, cześć

ja tez nie dawno wstałam
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#95 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:57

krowka17, cześć ;)

No widzisz, nie ma sprawiedliwości na tym świecie, więc któregoś dnia trzeba posiedzieć bez D. ;)
Ja dziś mam podobnie, ale jakoś sobie czas zorganizuję :)

ciesze sie ze to zauważyłaś

zatem też jestem spostrzegawcza! Ale już nieskromna ;P

#96 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:59

zatem też jestem spostrzegawcza! Ale już nieskromna ;P

tak 8-) to w nagrodze m 8-) masz :* i piwko <piwo></span>
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#97 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 września 2008 - 12:00

i piwko <piwo></span>


nawet nie wiesz ile bym dała, żeby skosztować :P ale dziękuję, dziękuję :mrgreen:

#98 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 12:02

Elodi, heh no wczoraj go widziialam tylko 15 minut :( ehhh... teraz zacznie sie moja szkola i moje praktyki... jego szkola i jego praca... i zostanie nam tylko co drugi weekend do spotykania sie :( a raczej tylko póltora weekendu bo pol soboty i cała niedziela :(

#99 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 września 2008 - 12:03

krowka17, tak się tylko mówi, a na pewno będzie więcej okazji do spotkania się ;)
Wiem to po sobie, bo też zawsze narzekałam, a znalazł się czas na wyjście razem ;)

#100 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 27 września 2008 - 12:03

krowka17 to nie jest powód do takiej rozpaczy ;-)
a jak ktoś ma związek na odległość - za granicą? no pomyśl...
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych