Ale fakt pozostaje, że opróżniłabym wszystkie kielichy
[27.09.2008] sobota :)
#41
Napisano 27 września 2008 - 09:48
Ale fakt pozostaje, że opróżniłabym wszystkie kielichy
#42
Napisano 27 września 2008 - 09:54
#43
Napisano 27 września 2008 - 09:58
#44
Napisano 27 września 2008 - 10:05
#45
Napisano 27 września 2008 - 10:07
#46
Napisano 27 września 2008 - 10:07
#47
Napisano 27 września 2008 - 10:33
[ Dodano: 2008-09-27, 11:34 ]
komp stacjonarny, 2 letni siostra juz ogarnela hhehhhe
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#48
Napisano 27 września 2008 - 10:35
#49
Napisano 27 września 2008 - 10:40
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#50
Napisano 27 września 2008 - 10:40
#51
Napisano 27 września 2008 - 10:41
Sobotni wieczor trzeba godnie wykoszystac
Oj, na pewno
[ Dodano: 2008-09-27, 11:41 ]
Ty będziesz miała darmowea u mnie dzis urwanie glowy... caly czas ktos sie przewija przez kafejke, studenci ciagle ksero robia....
#52
Napisano 27 września 2008 - 10:43
#53
Napisano 27 września 2008 - 10:44
studenci ciagle ksero robia.... tfuuuu
Student wazna fucha
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#54
Napisano 27 września 2008 - 10:45
Student wazna fucha
ja sie juz na 1 zjazd ciesze jak dziecko z lizaka heheheh
Cóż za entuzjastyczne podejście
#55
Napisano 27 września 2008 - 10:48
Cóż za entuzjastyczne podejście
Swoje studia licencjackie wspominam wspaniale
Przeminie pewnie tak samo szybko jak przyszło, hehe :]
Napewno nie
I ja lubie sie uczyc hihiih
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#56
Napisano 27 września 2008 - 10:50
I ja lubie sie uczyc hihiih
Podziwiam
#57
Napisano 27 września 2008 - 10:54
#59
Napisano 27 września 2008 - 10:58
czesc wszystkim po raz drugi
witaj Slonko
[ Dodano: 2008-09-27, 11:58 ]
dom caly po nocccce
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty









