Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[27.09.2008] sobota :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
255 odpowiedzi w tym temacie

#41 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 września 2008 - 09:48

kattie21, na pewno nie wszystkim kobitom będzie pasowało. Poza tym będę spory na temat miejsca w którym spotkanie by sie miało odbyć :P
Ale fakt pozostaje, że opróżniłabym wszystkie kielichy :D I mam ochotę sprawić sobie jakiś fioletowy dodatek do mojej bluzki...

#42 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 września 2008 - 09:54

a mnie cos chyba zbierac zaczyna.... tak jakos mi niedobrze i glowa rozbolała... dusznooo na max

#43 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 września 2008 - 09:58

kattie21, wyjdź sobie może na chwilę na świeże powietrze, a jeśli nie możesz to jakieś okno uchyl i jak masz jakiegoś ibuproma to wszamaj.

#44 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 września 2008 - 10:05

Elodi, nie dam rady... klime zalaczylam zobaczymy moze mi przejdzie ...

#45 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 września 2008 - 10:07

kattie21, ciśnienie pewnie nie takie ;) Powinno przejść.

#46 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 września 2008 - 10:07

A Ty Elodi, w domku dzis ?

#47 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 27 września 2008 - 10:33

klikam juz z nowego lapcia hiihhiihhi :-P ale fajowo :lol:

[ Dodano: 2008-09-27, 11:34 ]
komp stacjonarny, 2 letni siostra juz ogarnela hhehhhe

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#48 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 września 2008 - 10:35

kattie21, do godziny 19 czy 20 na pewno ;) Nie mam planów do tego czasu, a i do książek trzeba zajrzeć :] Potem się na koncert wybiorę do pobliskiej knajpki, bo znajomy z zespołem gra, a po nich Bestiar - zespół w miarę znany w moim mieście, to być może też zostanę i się ponaśmiewam z takiego jednego :P

#49 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 27 września 2008 - 10:40

Sobotni wieczor trzeba godnie wykoszystac :-o

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#50 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 września 2008 - 10:40

a u mnie dzis urwanie glowy... caly czas ktos sie przewija przez kafejke, studenci ciagle ksero robia.... tfuuuu

#51 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 września 2008 - 10:41

Sobotni wieczor trzeba godnie wykoszystac :-o


Oj, na pewno :) Raz w tygodniu się to zdarza, więc należy poszaleć ;) Ale jak sama nie mam specjalnie z kim, to co? Ino dom pozostaje z mamuśką, a potem piwo na stojąco pewnie i marznięcie :P

[ Dodano: 2008-09-27, 11:41 ]

a u mnie dzis urwanie glowy... caly czas ktos sie przewija przez kafejke, studenci ciagle ksero robia....

Ty będziesz miała darmowe :D

#52 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 września 2008 - 10:43

Elodi, nie bede miala darmowego :D hehe jutro koncze prace i koniec :D

#53 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 27 września 2008 - 10:44

studenci ciagle ksero robia.... tfuuuu


Student wazna fucha :-P ja sie juz na 1 zjazd ciesze jak dziecko z lizaka heheheh

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#54 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 września 2008 - 10:45

Student wazna fucha :-P ja sie juz na 1 zjazd ciesze jak dziecko z lizaka heheheh


Cóż za entuzjastyczne podejście :) Przeminie pewnie tak samo szybko jak przyszło, hehe :]

#55 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 27 września 2008 - 10:48

Cóż za entuzjastyczne podejście


Swoje studia licencjackie wspominam wspaniale :-P

Przeminie pewnie tak samo szybko jak przyszło, hehe :]


Napewno nie ;-) ze zjazdami wiaze sie cala masa innych rzeczy i powodow ;-)
I ja lubie sie uczyc hihiih :mrgreen:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#56 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 września 2008 - 10:50

I ja lubie sie uczyc hihiih :mrgreen:


Podziwiam ;) Ja leniuch straszny jestem.

#57 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 września 2008 - 10:54

ja to samo, ale trzeba to potrafie sie tak wylaczyc ze tylko ksiazki :D

#58 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 27 września 2008 - 10:56

czesc wszystkim po raz drugi
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#59 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 27 września 2008 - 10:58

czesc wszystkim po raz drugi


witaj Slonko

[ Dodano: 2008-09-27, 11:58 ]
dom caly po nocccce :?: :-P ihiihhiih

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#60 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:00

katti, czesc kochanie....

caly... hcociaz sie dziwie bo najpierw doszlo do klotni...:P
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych