caly... hcociaz sie dziwie bo najpierw doszlo do klotni...
Gluptasy
Napisano 27 września 2008 - 11:10
caly... hcociaz sie dziwie bo najpierw doszlo do klotni...
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 27 września 2008 - 11:11
Gluptasy
ale godzenie napewno bylo superrrrrrrrrrr
Napisano 27 września 2008 - 11:14
u mnie tezU mnie cudowne słoneczko!!!!
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 27 września 2008 - 11:15
juzJa już po obiadku,
Napisano 27 września 2008 - 11:15
Gluptasy
ale godzenie napewno bylo superrrrrrrrrrr
O tak, "takie" godzenie pewnie najlepsze
Witak saja
Napisano 27 września 2008 - 11:16
Tego jeszcze nie sprawdziłam, ale lada chwila pies się o coś upomnia jak cieplo
juz
![]()
a jednak boli...teraz siedze przed kompem i czekam az mnie brzuch przestanie bolec.
Napisano 27 września 2008 - 11:19
owiem ci ze na poczatku nie bylo mi wcale do smiechu.. nie chce wszystkiego opisywac... ale to byla jak do tej pory nasza najwieksza klotnia... i zadne nie chcialo popuscic... poryczalam sie jak dziecko... on zreszta tez...
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 27 września 2008 - 11:20
Jeju
zamiast sie nosic na rekach to te klotnie wymyslaja
szkoda zycia
Napisano 27 września 2008 - 11:21
Jeju
zamiast sie nosic na rekach to te klotnie wymyslaja
szkoda zycia
nie zawsze się ludzie ze sobą zgadzają
Napisano 27 września 2008 - 11:21
ojj dizalo sie dzialo haha
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 27 września 2008 - 11:23
chociaz i tak klotnie wystepuja u nas bardzo sporadycznie...
Napisano 27 września 2008 - 11:23
Napisano 27 września 2008 - 11:24
hwile Was poczytam i zmykam
Napisano 27 września 2008 - 11:24
To super
golabki
Napisano 27 września 2008 - 11:25
Napisano 27 września 2008 - 11:25
U nas poważnych to chyba specjalnie nie ma, ale właśnie częściej się zdarzają sprzeczki o zupełne duperele... Tak bywa
Napisano 27 września 2008 - 11:27
aktywność to ja już miałam od samego rana...wróciłam z biegów porannychna spacerek? czy inna aktywność?
Napisano 27 września 2008 - 11:27
my ogolnie staramy sie nie klocic.. bo szkoda zycia... jeslei juz sa jakies klotnie to tylko dotyczace powaznych spraw jak do tejpory byly tylko 2 wiec mysle ze zle nie jest....
no to super!a wczorajsza imprez w domku sie udała
aktywność to ja już miałam od samego rana...wróciłam z biegów porannych
jak zresztą co kilka dni taki trening sobie robie
wtedy ma sie energie na cały dzień...
a wieczorokiem może ktoś do mnie wpadnie...wiec musze troche ogarnąć
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych