Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[27.09.2008] sobota :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
255 odpowiedzi w tym temacie

#61 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:10

caly... hcociaz sie dziwie bo najpierw doszlo do klotni...:P


Gluptasy :!: ale godzenie napewno bylo superrrrrrrrrrr :-P

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#62 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:11

Gluptasy :!: ale godzenie napewno bylo superrrrrrrrrrr :-P


O tak, "takie" godzenie pewnie najlepsze :P
Witak saja :*

Ja już po obiadku, trzeba odpocząć, potem pospacerować z pieskiem i nauka :roll:
U mnie cudowne słoneczko!!!!

#63 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:14

U mnie cudowne słoneczko!!!!

u mnie tez :-D a jak cieplo :mrgreen:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#64 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:15

Ja już po obiadku,

juz :?: :!: niezle, ja jakas godzine temu sniadanie skonczylam

teraz siedze przed kompem i czekam az mnie brzuch przestanie bolec...chyba przechodzi, 2 ibupromy max, robia swoje :-/

Potem na jakies zakupy spozywcze czas wyskoczyc, no a potem na jakies wieksze..odziezowe ;>
Dołączona grafika

#65 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:15

Gluptasy :!: ale godzenie napewno bylo superrrrrrrrrrr :-P


powiem ci ze na poczatku nie bylo mi wcale do smiechu.. nie chce wszystkiego opisywac... ale to byla jak do tej pory nasza najwieksza klotnia... i zadne nie chcialo popuscic... poryczalam sie jak dziecko... on zreszta tez... ale fakt godzenie bylo cudne:)

[ Dodano: 2008-09-27, 12:15 ]

O tak, "takie" godzenie pewnie najlepsze :P
Witak saja :*


tak.. najlepsze...

witaj Elodi
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#66 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:16

a jak cieplo :mrgreen:

Tego jeszcze nie sprawdziłam, ale lada chwila pies się o coś upomni :) Mam ochotę się zdrzemnąć po tym zapełnieniu brzucha, ale tak zmarnować dzień? :P Może kawka czy coś?
Stawiam dla wszystkich:

[ Dodano: 2008-09-27, 12:18 ]

juz :?: :!:


Tak, ja bardzo wcześnie obiadek jadam :)

teraz siedze przed kompem i czekam az mnie brzuch przestanie bolec.

a jednak boli... :/

Załączone miniatury

  • kaffee033_360.jpg


#67 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:19

owiem ci ze na poczatku nie bylo mi wcale do smiechu.. nie chce wszystkiego opisywac... ale to byla jak do tej pory nasza najwieksza klotnia... i zadne nie chcialo popuscic... poryczalam sie jak dziecko... on zreszta tez...


Jeju :-| zamiast sie nosic na rekach to te klotnie wymyslaja :evil: szkoda zycia :!:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#68 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:20

Jeju :-| zamiast sie nosic na rekach to te klotnie wymyslaja :evil: szkoda zycia :!:


I każdy to potwierdzi, ale nie zawsze się ludzie ze sobą zgadzają ;)

#69 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:21

Jeju :-| zamiast sie nosic na rekach to te klotnie wymyslaja :evil: szkoda zycia :!:


po dwoch godzinach to juz mnie nosil na rekach... i to doslownie... :P ojj dizalo sie dzialo haha

[ Dodano: 2008-09-27, 12:21 ]

nie zawsze się ludzie ze sobą zgadzają ;)


fakt nie zawsze... tak juz bywa... chociaz i tak klotnie wystepuja u nas bardzo sporadycznie...
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#70 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:21

ojj dizalo sie dzialo haha


To super :mrgreen: golabki :-P

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#71 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:23

chociaz i tak klotnie wystepuja u nas bardzo sporadycznie...


U nas poważnych to chyba specjalnie nie ma, ale właśnie częściej się zdarzają sprzeczki o zupełne duperele... Tak bywa :P

#72 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:23

Elodi piękna kawka :-) poprosze <kawka1></span>
jeszcze jakoś nie znalazłam czasu na kawke...a już pół dnia minęło...
słoneczko u mnie świeci...więc szkoda czasu w domu siedzieć...
chwile Was poczytam i zmykam :-P
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#73 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:23

witam sie dziewczyny

ja dopiero wstałam, ale wstyd moj A. zaraz z pracy wróci a ja sie z łóżka zwlekłam

pozdrawiam
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#74 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:24

hwile Was poczytam i zmykam :-P


na spacerek? czy inna aktywność? :)
A kawka faktycznie apetyczna, gdybym ja umiała sobie taką zrobić :P

#75 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:24

To super :mrgreen: golabki :-P


tez tak msyle....


wlasnie zadzownilam do niego... bo juz sie stesknilam... zadzwonilam i powiedzilam ze dzownie zeby jego glos uslyszec... :) ... a on na to : ja tez cie kocham hahah :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#76 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:25

asia21_87, hallo :)
Nie martw się, mężulek wybaczy :D

#77 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:25

U nas poważnych to chyba specjalnie nie ma, ale właśnie częściej się zdarzają sprzeczki o zupełne duperele... Tak bywa :P


my ogolnie staramy sie nie klocic.. bo szkoda zycia... jeslei juz sa jakies klotnie to tylko dotyczace powaznych spraw jak do tejpory byly tylko 2 wiec mysle ze zle nie jest.... :P
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#78 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:26

Elodi, on nawet nie bedzie wiedział,

raz w tygodniu moge dłużej pospać

a wczorajsza imprez w domku sie udała
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#79 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:27

na spacerek? czy inna aktywność?

aktywność to ja już miałam od samego rana...wróciłam z biegów porannych :mrgreen: jak zresztą co kilka dni taki trening sobie robie :-) wtedy ma sie energie na cały dzień...
a wieczorokiem może ktoś do mnie wpadnie...wiec musze troche ogarnąć :-D
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#80 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:27

my ogolnie staramy sie nie klocic.. bo szkoda zycia... jeslei juz sa jakies klotnie to tylko dotyczace powaznych spraw jak do tejpory byly tylko 2 wiec mysle ze zle nie jest.... :P


Ja też się nie lubię kłócić, ale czasami K. się nie słyszy, większość takich duperelowych kłótni dotyczy tego, co przed chwilą powiedział, co mnie uraziło, a ja nie popuszczę ;)

a wczorajsza imprez w domku sie udała

no to super! :) wyszaleć się raz na jakiś czas mozna :]

[ Dodano: 2008-09-27, 12:29 ]

aktywność to ja już miałam od samego rana...wróciłam z biegów porannych :mrgreen: jak zresztą co kilka dni taki trening sobie robie :-) wtedy ma sie energie na cały dzień...


Gdyby nie moje dwa balasty, to może też bym się do biegania namówiła :P ale z reguły leń jestesm, więc nie liczyłabym na to :P

a wieczorokiem może ktoś do mnie wpadnie...wiec musze troche ogarnąć :-D


któż wpada? :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych