Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[27.09.2008] sobota :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
255 odpowiedzi w tym temacie

#241 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:28

No niby nie, ale zawsze uchodziłam za wzór. Jedno kulturalnie i koniec. A dzisiaj wypiłam za dużo, jak zwykle miałam na sumieniu, K. mnie odprowadził, a ja się czuję jak świnia...

#242 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:28

zaneta1, hehe pytanie jak długo się utrzyma ten porządek :P
tuptunio, nie wiem jaki tytuł ale przed chwila się skonczył wiec to chyba ten :) mi sie podobają takie filmy :)

#243 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:29

dzięki dziewczyny :*
czasem wolałabym, zeby mniej zarabiał, ale do tych kopalni nie zjeżdżał.

a co do eska... raz mi zapomniał napisac bo od razu poszedł spac :P
myślałam że go zabiję :P wydzwaniałam jak szalona a tam w słuchawce taki zaspany głos "halo... " :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#244 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:30

malenka, hehe rozumiem cie:) mój dzisiaj pojechał z 5 chłopakami do gryfina bo poprosili go zeby ich zawiózł .nie odzywał sie 4 godziny i myślałam że umre.on nie ma wogule orientacji w terenie itp i jeszcze na dodatek nie wiem co to za 5 typów i ich zawiózł tak daleko.... ale zadzwoniłam i wszystko ok teraz smacznie śpi :P

#245 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:31

Elodi, nie jest tak źle skoro jeszcze piszesz normalnie :-P
krowka17, film o takich nastolatkach które przypadkiem udusiły swoją koleżanke cukierkiem. końcówka była na balu przedmaturalnym
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#246 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:31

Elodi, zdarza sie słońce i tak ... na drugi raz tak nie rób jeśli ci z tym źle :) przeproś go tylko i powiedz ze ci z tym głupio :P

[ Dodano: 2008-09-27, 23:31 ]
tuptunio, tak dokładnie ten film oglądałam :)

#247 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:32

sio na czat :-D tam plotkować :-P
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#248 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:33

ale mi chat nie działa <bezradny></span>
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#249 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:33

tuptunio, a to na faktach ten film??
w ogóle jak one tym cukierkiem ją zabiły?? i o tym był cały film??
zaitrygowałaś mnie :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#250 zaneta1

zaneta1
  • Użytkownik
  • 600 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:33

[quote name="krowka17"]zaneta1, hehe pytanie jak długo się utrzyma ten porządek :P


No wlasnie znajac mnie to nie dlugo :-D :-P

#251 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:34

a ja się czuję jak świnia...

nie czuj sie tak, zdarza sie...nawet najlepszym ;* <pocieszacz></span>

a co do eska... raz mi zapomniał napisac bo od razu poszedł spac :P
myślałam że go zabiję :P

rozumiem Cie doskonale, ja tak mam jak moj gdzies jedzie w dalsza trase i dlugo sie nie odzywa, albo wlasnie pojdzie juz spac i zapomni mi wyslac eske, to wtedy tez cala w nerwach jestem, ale takie juz jestesmy my kobiety <bezradny></span> . Jak do domu wraca pozno to tez nie zasne dopoki nie wroci. A co dopiero jak beda dzieci, juz starsze, tez bedziemy czuwac dopoki klucza w drzwiach nie uslyszymy ;-)
Dołączona grafika

#252 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:34

zaneta1, hehe u mnie jak ja posprzatam to pół dnia sie trzyma porządek ... :-/ dlatego nie sprzątam często bo to i tak na nic :-/ rodzinka wpadnie i odrazu bałagan.

#253 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:34

Elodi, zdarza sie słońce i tak ... na drugi raz tak nie rób jeśli ci z tym źle :) przeproś go tylko i powiedz ze ci z tym głupio :P


Przeprosiłam mnóstwo razy a i tak się czuję z tym źle... Taka jestem i najwyraźniej nie mogę za nic sięgać.

#254 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:36

malenka,

Trzy przyjaciółki, Courtney (Rose McGowan), Julie (Rebecca Gayheart), Marcie (Julie Benz), w dniu 17. urodzin wspólnej znajomej, Liz Purr (Charlotte Ayanna), dla kawału postanawiają porwać solenizantkę. Pod nieobecność rodziców dziewczyny zakradają się w maskach do jej domu. Jedna z nich, Courtney, wkłada do ust przerażonej ofierze cukierka, po czym knebluje. Skrępowaną Liz koleżanki zaciągają do bagażnika i wiozą do centrum handlowego. W trakcie całej akcji samozwańcze porywaczki świetnie się bawią. Gdy w końcu decydują się uwolnić zakładniczkę, okazuje się, że jest ona martwa. Courtney, jedyna która nie straciła zimnej krwi, proponuje odwieźć ciało Liz do rezydencji Purrów i upozorować włamanie. W trakcie preparowania dowodów nakrywa uczennice nieśmiała i niezbyt urodziwa koleżanka z klasy, Fern (Judy Greer), która przyniosła Liz zeszyty. Ponieważ zabijanie kolejnej osoby nie wchodzi w grę, Courtney proponuje Fern układ: w zamian za jej milczenie pomoże jej stać się piękną, modną i podziwianą, i przyjmie ją do swojego grona.

fajny był. a ten cukierek to jakiś dziwny był wielkości piłki golfowej <bezradny></span>

Przeprosiłam mnóstwo razy a i tak się czuję z tym źle...

a zrobiłaś coś za co musisz przepraszać? <cfany1></span>
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#255 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:40

tuptunio, ee to spoko filmik musiał byc nawet :)
szkoda że w pracy byłam i nie obejrzałam...
Kita, taki juz nasz los, czasami za bardzo się wkręcamy, ale cóż poradzic :P
chciaż w sumie mój tez mi czasem robi wyrzuty jak do niego nie napiszę jak np. wracam późno czy coś takiego :)
okazuję się że chopy też się martwią :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#256 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:42

taki juz nasz los, czasami za bardzo się wkręcamy, ale cóż poradzic :P

no niestety, ale znam osobiscie takie dziewczyny, ktore w ogole nie przejmuja sie takimi sytuacjami, pojda spac i nic, z jednej strony dobrze, bo w nerwach nie zyja...ale z drugiej...jakos tak dziwnie, ja bym tak nie potrafila <bezradny></span>

okazuję się że chopy też się martwią :P

no czasem im sie zdarzy ;-)
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych