Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[27.09.2008] sobota :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
255 odpowiedzi w tym temacie

#201 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 27 września 2008 - 18:58

Mamcia do mnie wpadla, wiec znikam na jakis czas, milego....
Dołączona grafika

#202 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 27 września 2008 - 19:21

do MC Donaldsa albo na kebab

kebab <zakochany></span> o taaak... ale mi smaka narobiłaś
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#203 Ananas

Ananas
  • Użytkownik
  • 660 postów

Napisano 27 września 2008 - 19:33

kebab

mniami :)
Ale ja dzis tez duzo pichcilam, i dobre wyszlo, mniamiii , pyyyszulki ^^,

#204 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 27 września 2008 - 19:35

Cześć Babeczki...
Jak miło, czas powrotów ;-)
Widzę, że Black Angel powróciła, bardzo fajnie, tym bardziej, że ostatnio o niej wspominałam... :-)
No i widzę, że jest też Ananas, z czego też się bardzo cieszę, bo mimo, że za wiele nie pogadałyśmy sobie, bo jak ja się tu pojawiłam, to Ananasek zniknęła, ale po postach wiem, że fajna i zwariowana kobitka - super, że jesteś :-)

kebab

właśnie pożarłam, paskudny był, ale wciągnęłam całego... :mrgreen:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#205 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 27 września 2008 - 19:36

Witam:) Bylam dzis na lumpku :-D Ale nakupilam.. Ale potrzeba troche garderoby na zime:)

Hmm.. ja pizze wcinalam dzis. Ale kebaby tez uwielbiam.

#206 Ananas

Ananas
  • Użytkownik
  • 660 postów

Napisano 27 września 2008 - 19:36

No i widzę, że jest też Ananas, z czego też się bardzo cieszę, bo mimo, że za wiele nie pogadałyśmy sobie, bo jak ja się tu pojawiłam, to Ananasek zniknęła, ale po postach wiem, że fajna i zwariowana kobitka - super, że jesteś

Ano ... nie znamy się :)
Ale pewnie sie poznamy :P
Witaj witaj, zielona duszyczko :)

właśnie pożarłam, paskudny był, ale wciągnęłam całego.

Tzn. ze byl zjadliwy :D

#207 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 27 września 2008 - 19:38

Tzn. ze byl zjadliwy

paskudny...ale tak dobry, że ho, ho... :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#208 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 27 września 2008 - 19:39

paskudny...ale tak dobry, że ho, ho...

jak taki paskudny to trza mi było go oddać :-P
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#209 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 27 września 2008 - 20:03

witam wszystkich ... doła złapałam ... wyć mi sie chce ... ej w ogóle do d. dzisiaj :( :(

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#210 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 27 września 2008 - 20:04

doła złapałam ... wyć mi sie chce ... ej w ogóle do d. dzisiaj :( :(

no jak to :?: ;* <pocieszacz></span>

mamcia wlasnie poszla, wiec znow wpadlam
Dołączona grafika

#211 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 27 września 2008 - 20:12

Kita, pfff ... byłam dzisiaj u mojej rodzinki, no i rozmowa zeszłą na temat facetów, nawet konkretniej ... bo jak to jeden sięz rodziny zeni, a ja?? a że kiedyśwspomniałam o M to od razu tysiąc pytań typu a co a jak a dlaczego ... no i co ja miałam powiedzieć ?? że ma mnie gdzieś ?????????? ze sie nie odzywa ?????? zresztą... szkoda gadać ... :(

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#212 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 27 września 2008 - 20:18

nie(d)oceniona, ;* kotuś wiem że pewnie jest ci przykro i że jesteś wkurzona, ale główka do góry i nie przejmuj się tak bardzo rodzinką. oni zawsze tak gadają. wiem bo u mnie jest tak samo
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#213 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 27 września 2008 - 20:24

dzieki kobietki :) ale mi nie chodzi o rodzinę ... chrzanie ją ... jest na tyle rąbnieta w wiekszości że już dawno przestałam sie przejmować co mi mówią ... tylko jak sobie pomyśle o M i o czasie który spędziliśmy razem, rozmowach, jak sobie przypomnę jego uśmiech to mnie trafia. bo miałam nadzieję ze jest inny ...

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#214 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 27 września 2008 - 20:25

nie(d)oceniona, slonko, nie przejmuj sie, z rodzinka juz tak jest, u mnie bylo to samo, zawsze cos musza powiedziec nie tak <bezradny></span> wiem, ze to tak latwo sie mowi, ale postaraj sie nie przejmowac,

główka do góry

i usmiechnij sie, chociazby do lustra ;-) Trzymaj sie
Dołączona grafika

#215 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 27 września 2008 - 20:26

usmiechnij sie, chociazby do lustra

albo do nas, bo my wszystko widzimy ;-)
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#216 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 27 września 2008 - 20:27

bo miałam nadzieję ze jest inny ...

no wiem, niestety, takie zycie, ze najpierw jest pieknie, a potem nagle cos peka i okazuje sie, ze wcale nie jest tak fajnie. Trudno cos radzic w takiej sytuacji, pozostaje tylko nie zalamywac sie ;*
Dołączona grafika

#217 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 27 września 2008 - 20:31

zebym wiedziałą czym odstraszam ludzi na których mi zależy ... wiem że mam trudny charakter, ale staram sięno i zawsze szczerze ostrzegam... no i drugi raz już fajnie pieknie a potem idź w cholere ... zeby przynajmniej tak mi powiedział inaczej bym sie czuła :(

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#218 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 27 września 2008 - 20:31

hej babeczki <hello></span>
co tam porabiacie dzis :?:
dla mnie to jeden z najgorszych weekendow <chlipaj12></span>
takie nudy, ze nie da sie tego opisac, chyba juz wole chodzic do pracy to chociaz dzien jakos zleci :-(

#219 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 27 września 2008 - 20:40

zebym wiedziałą czym odstraszam ludzi na których mi zależy .

kochana, to nie jest tak, Ty nikogo nie odstraszasz, nie mozesz tak myslec, po prostu z nie wszystkimi ludzmi mozna sie dogadac, mozna zyc itp

mam trudny charakter

przeciez nikt nie jest doskonaly, kazdy ma wady, a bedac z kims, na kim nam zalezy uczymy sie te wady akceptowac, a jesli ktos teo nie potrafi, to znaczy, ze moze jednak nie pasuje sie do siebie, ze nie potrafi sie dotrzec. Kochana, nie mysl tak o sobie. jestes super babka i tak masz myslec :!:

co tam porabiacie dzis :?:

hej hej, ja dzisiaj w domku :-( i do tego sama, M. poszedl na wieczor kawalerski, ale na szczescie jestescie Wy :-)
Dołączona grafika

#220 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 27 września 2008 - 20:45

Kita, to tak fajnie brzmijak wy to piszecie i tak prosto ... chciałabym zeby tak było tylko mi jakoś ciężko w to uwierzyć ... jużkiedyścośpodobnego przerabiałam i zarzekałam sie że nigdy wiecej ...nie wiem co mam robić ... po raz pierwszy brakuje mi pomysłu

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych