Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[27.09.2008] sobota :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
255 odpowiedzi w tym temacie

#221 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 27 września 2008 - 21:23

nie(d)oceniona, ja wiem, ze to latwiej jest powiedziec niz pozniej wykonac, ale naprawde przede wszystkim nie mozesz myslec, ze to z Toba jest cos nie tak, ze to Twoja wina, ze odstraszasz kogos, przede wszystkim, na dobry poczatek musisz uwierzyc, ze jestes wartosciowa, fajna dziewczyna, ktora zasluguje na to, zeby byc szczesliwa. Zobaczysz, ze szczescie sie do Ciebie usmiechnie i tego Ci z calego serca zycze ;*
Dołączona grafika

#222 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 27 września 2008 - 21:36

Kita, dziekuję ci :) chciałabym nauczyć się tak myśleć ... coś z tym musze zrobić. a na razie idę spać ... papa :*

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#223 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 27 września 2008 - 21:40

nie(d)oceniona, zobaczysz dasz rade, przede wszystkim pozytywne myslenie i optymizm. Kolorowych snow ;*
Dołączona grafika

#224 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:03

jak ten wieczorek szybko mija...
i szkoda, że już prawie koniec
ale miło było <dreams></span>

a szczegółów nie napisze ;-)
ach ach ach :mrgreen:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#225 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:15

a szczegółów nie napisze
ach ach ach

jasne... najlepiej tak podjudzić ciekawość i zostawić ;-)
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#226 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:16

Donn, super, ze mialas fajny wieczor.

Ja troche dzisiaj pogadalam z mamcia, bo wpadla do mnie, zeby mi potowarzyszyc, bo sama dzisiaj siedze.

Ciesze sie, bo przeziebienie chyba mija, kaszel juz mniejszy, a zaraz jeszcze zapodam sobie herbatke z miodem i cytryna - uwielbiam :-P
Dołączona grafika

#227 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:20

helo wszytskie :P
wróciłam z pracki i padam na ryjek :P
a mój jeszcze o północy ma zjazd do kopalni... i znów nie zasne :-/
a jak rano nie zobaczę sms-a od niego że wszytsko ok to chyba umrę...
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#228 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:20

czesc laseczki :)
obejżałam właśnie fajny film a wcześniej mam talent :)
Ponudziłam sie troche ale powróciłam bo brat zasnął :P
Jutro wkońcu zobacze Danielka <zakochany></span> =*

[ Dodano: 2008-09-27, 23:21 ]
malenka, a co twoj pracuje w kopalni?

#229 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:21

krowka17, jaki film oglądałaś?
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#230 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:22

obejżałam właśnie fajny film

a jaki, fajny jakis :?:
Dołączona grafika

#231 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:22

malenka, a co twoj pracuje w kopalni?


jest serwisantem maszyn górniczych. Niby sporo kasy, ale jednak te kopalnie... :-/
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#232 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:23

tuptunio a taka tajemnicza będe - oby nie zapeszać ;-)

Kita o herbatka z miodem i cytryna - tez lubie
postawi Cie na nogi :-D

malenka co sie martwisz napewno dostaniesz eska ;-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#233 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:23

ale jednak te kopalnie... :-/

rozumiem Twoje nerwy, najlepiej nie myslec o tym, ale wiem... to sie tak nie da <bezradny></span> . Ale spokojnie, sms na pewno bedzie
Dołączona grafika

#234 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:23

malenka, ehhh no właśnie te kopalnie :( już dużo sie narobiło przez te kopalnie... ale będzie dobrze =*
Kita, tuptunio, na tvp2 leciał o nastolatkach które zabiły swoja koleżanke . fajny bo ja lubie takie filmy o młodych laskach :P

#235 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:24

Koncert super, szkoda, że K. musiał widzieć jak się nawaliłam. Źle się z tym czuję...

#236 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:25

jest serwisantem maszyn górniczych. Niby sporo kasy, ale jednak te kopalnie...

nie ma się co denerwować i niepotrzebnie wkręcać, bo szkoda twoich nerwów <pocieszacz></span>
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#237 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:26

szkoda, że K. musiał widzieć jak się nawaliłam. Źle się z tym czuję...

ojojoj, ale chyba nie az tak mocno, skoro mialas jeszcze sile do nas zawitac :?: ;-) :-P
Dołączona grafika

#238 zaneta1

zaneta1
  • Użytkownik
  • 600 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:26

Witam sie wieczorem :-D
ja dzis mialam fajny dzionek :-D wysprzatalam cale mieszkanko zajeo mi to caly dzien.
Teraz moge odpoczac :-)

#239 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:27

krowka17, czyżbyś oglądała "cukiereczka"? he he też go obejrzałam i nawet nawet
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#240 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 22:27

Elodi, hehe to trza było się pilnowac :P ja niestety nie mam wyboru zeby ukryc przed facetem swoja ...nietrzeźwośc... bo wtedy bym nie mogła wogule pic. jak ja po jednym piwie padam :-/




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych