Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[23.09.2008] To juz wtorek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
222 odpowiedzi w tym temacie

#161 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 23 września 2008 - 15:38

Alisekai, ja bym jednak negocjowała z własnym chłopakiem :-) może by się zgodził .... jak znam tomka to nie był by szczęśliwy ale w trosce o moje zdrówko by sie zgodził ale poprosił by bym nie nadużywała tego :-)

#162 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 23 września 2008 - 15:40

fajna babka, ja się śmiałam tylko... M. nie robiłby problemu, bo darzy mnie ogromnym zaufaniem i nie ma w nim ani krzty zazdrości. Tutaj raczej o mnie chodzi, bo głupio bym się czuła tak u kogoś nocować :D

#163 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 23 września 2008 - 15:41

Wróciłam :mrgreen:
rozmowę mam o 17, to jak cos trzymajta kciukasy :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#164 lowca_motyli

lowca_motyli
  • Użytkownik
  • 360 postów

Napisano 23 września 2008 - 15:41

fajna babka, ja się śmiałam tylko... M. nie robiłby problemu, bo darzy mnie ogromnym zaufaniem i nie ma w nim ani krzty zazdrości. Tutaj raczej o mnie chodzi, bo głupio bym się czuła tak u kogoś nocować :D


albo by Cie kusiło ;-)
"Nie ma kobiet nie do zdobycia, są jedynie mężczyźni do dupy." Andrzej Klawitter

#165 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 23 września 2008 - 15:43

Mnie? lowca_motyli, ja przecież takim aniołkiem jestem :D <diabelek></span>

#166 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 23 września 2008 - 15:43

Mój mózg zaczyna funkcjonować o 11:00

to trzeba sie wyspać i iść wcześniej spać :-P
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#167 lowca_motyli

lowca_motyli
  • Użytkownik
  • 360 postów

Napisano 23 września 2008 - 15:45

Mnie? lowca_motyli, ja przecież takim aniołkiem jestem :D <diabelek></span>


ja tam nie wiem, wiem że mnie zawsze kusi w takich sytuacjach :-P
"Nie ma kobiet nie do zdobycia, są jedynie mężczyźni do dupy." Andrzej Klawitter

#168 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 23 września 2008 - 15:50

lowca_motyli mnie nie kusi, ale jeśli Ciebie to zawsze możesz wykorzystać okazję... :D

#169 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 23 września 2008 - 15:52

wiem że mnie zawsze kusi w takich sytuacjach :-P

to zależy kto to jest bo jak jakiś kolega to mnie nie kusi .... nie nocuje sie u osób które są w tzw polu zagrożenia :-)

#170 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 23 września 2008 - 15:55

fajna babka, mądrze powiedziane. Dlatego nie nocuję u byłego. Bo jeszcze by go coś podkusiło, a ja już ten temat zakończyłam. Niby teraz przykręca do mojej koleżanki, ale... sama wiesz jacy są faceci :D

#171 lowca_motyli

lowca_motyli
  • Użytkownik
  • 360 postów

Napisano 23 września 2008 - 15:55

to zależy kto to jest bo jak jakiś kolega to mnie nie kusi .... nie nocuje sie u osób które są w tzw polu zagrożenia :-)



to zależy co rozumiesz przez "zagrożenie" :-D
"Nie ma kobiet nie do zdobycia, są jedynie mężczyźni do dupy." Andrzej Klawitter

#172 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 23 września 2008 - 15:58

Dlatego nie nocuję u byłego

ja w ogóle nie rozumiem jak można u byłych nocowac... :shock:
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#173 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 23 września 2008 - 15:59

to zależy co rozumiesz przez "zagrożenie" :-D

pewnie nie każda kobieta na świecie cię kręci .....a te które na tyle cię kręcą że przestajesz logicznie myśleć to strefa zagrożenia ....

#174 lowca_motyli

lowca_motyli
  • Użytkownik
  • 360 postów

Napisano 23 września 2008 - 16:01

a te które na tyle cię kręcą że przestajesz logicznie myśleć to strefa zagrożenia ....



to ja u takich najchętniej nocuję :lol:
"Nie ma kobiet nie do zdobycia, są jedynie mężczyźni do dupy." Andrzej Klawitter

#175 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 23 września 2008 - 16:01

malenka, ja nie mam nic przeciwko temu, ale sama bym nie nocowała. Jakoś tak... dziwnie... Co innego nocować u byłego po imprezie, ale z obecnym facetem. Ale samej to nieee...

#176 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 23 września 2008 - 16:02

Dlatego nie nocuję u byłego

ja w ogóle nie rozumiem jak można u byłych nocowac... :shock:

to zależy jakie się ma podejście do byłego ja ze sowimi jesteśmy przyjaciółmi ale było rożnie mimo to potrafił bym u niego zostać na noc i wiem że nic by sie nie stało ....

[ Dodano: 2008-09-23, 17:03 ]

to ja u takich najchętniej nocuję :lol:

jak nie masz dziewczyny to nie ma ryzyka ... a jeśli masz to po co los kosić ?

#177 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 23 września 2008 - 16:12

Chandra przed rokiem akademickim.. :-/

#178 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 23 września 2008 - 16:13

Mirabelka__22, podpisuję się pod tym rękami, nogami i czym tylko jeszcze się da. A w piątek mam egzamin

#179 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 23 września 2008 - 16:15

Alisekai, ja juz czysta. Wsio zaliczone, ale praca inzynierska.. :-?

#180 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 23 września 2008 - 16:15

Mirabelka__22 podziwiam :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych