[23.09.2008] To juz wtorek
#161
Napisano 23 września 2008 - 15:38
#162
Napisano 23 września 2008 - 15:40
#163
Napisano 23 września 2008 - 15:41
rozmowę mam o 17, to jak cos trzymajta kciukasy
#164
Napisano 23 września 2008 - 15:41
fajna babka, ja się śmiałam tylko... M. nie robiłby problemu, bo darzy mnie ogromnym zaufaniem i nie ma w nim ani krzty zazdrości. Tutaj raczej o mnie chodzi, bo głupio bym się czuła tak u kogoś nocować
albo by Cie kusiło
#165
Napisano 23 września 2008 - 15:43
#166
Napisano 23 września 2008 - 15:43
to trzeba sie wyspać i iść wcześniej spaćMój mózg zaczyna funkcjonować o 11:00
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#167
Napisano 23 września 2008 - 15:45
Mnie? lowca_motyli, ja przecież takim aniołkiem jestem
![]()
ja tam nie wiem, wiem że mnie zawsze kusi w takich sytuacjach
#168
Napisano 23 września 2008 - 15:50
#169
Napisano 23 września 2008 - 15:52
to zależy kto to jest bo jak jakiś kolega to mnie nie kusi .... nie nocuje sie u osób które są w tzw polu zagrożeniawiem że mnie zawsze kusi w takich sytuacjach
#170
Napisano 23 września 2008 - 15:55
#171
Napisano 23 września 2008 - 15:55
to zależy kto to jest bo jak jakiś kolega to mnie nie kusi .... nie nocuje sie u osób które są w tzw polu zagrożenia
to zależy co rozumiesz przez "zagrożenie"
#172
Napisano 23 września 2008 - 15:58
ja w ogóle nie rozumiem jak można u byłych nocowac...Dlatego nie nocuję u byłego
#173
Napisano 23 września 2008 - 15:59
pewnie nie każda kobieta na świecie cię kręci .....a te które na tyle cię kręcą że przestajesz logicznie myśleć to strefa zagrożenia ....to zależy co rozumiesz przez "zagrożenie"
#174
Napisano 23 września 2008 - 16:01
a te które na tyle cię kręcą że przestajesz logicznie myśleć to strefa zagrożenia ....
to ja u takich najchętniej nocuję
#175
Napisano 23 września 2008 - 16:01
#176
Napisano 23 września 2008 - 16:02
to zależy jakie się ma podejście do byłego ja ze sowimi jesteśmy przyjaciółmi ale było rożnie mimo to potrafił bym u niego zostać na noc i wiem że nic by sie nie stało ....ja w ogóle nie rozumiem jak można u byłych nocowac...Dlatego nie nocuję u byłego
[ Dodano: 2008-09-23, 17:03 ]
jak nie masz dziewczyny to nie ma ryzyka ... a jeśli masz to po co los kosić ?to ja u takich najchętniej nocuję
#177
Napisano 23 września 2008 - 16:12
#178
Napisano 23 września 2008 - 16:13
#179
Napisano 23 września 2008 - 16:15
#180
Napisano 23 września 2008 - 16:15
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty








