Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[23.09.2008] To juz wtorek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
222 odpowiedzi w tym temacie

#181 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 23 września 2008 - 16:17

Alisekai, co? Ze musze pisac? :-P

#182 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 23 września 2008 - 16:18

Mirabelka__22, że jesteś tak daleko, a ja jeszcze na 2 rok się nie dostałam :D

#183 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 23 września 2008 - 16:20

Alisekai, odpukac nie mam roblemow z zaliczeniami
Jeden egzamin tylko poprawialam.

#184 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 23 września 2008 - 16:20

A ja drugi w tym roku. Co semestr mam jedną poprawkę :D Ale z tą będzie ciężko... :/

#185 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 23 września 2008 - 16:23

Alisekai, a co studiujesz?

#186 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 23 września 2008 - 16:24

Stosunki międzynarodowe z japonistyką :D A poprawkę mam z historii sm: Daleki i Bliski Wschód.

#187 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 23 września 2008 - 16:25

czesc kobietki..i mezczyzni :-P

widze,ze jakies marudzenie z rana bylo,ze to juz jesien
a ja tam lubie jesien bo sa moje urodzinki jesienia :mrgreen:

powoli wkrecam sie juz w to codzienne zycie,z rana bylam w klinice a teraz w drugiej pracy nadrabiam zaleglosci :-D

milego jesiennego popoludnia wszystkim zycze :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#188 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 23 września 2008 - 16:27

Alisekai, bardzo fajny egzotyczny kierunek :mrgreen:

[ Dodano: 2008-09-23, 17:27 ]
witaj angik1683 :*
ja jesień tak ale tylko złotą :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#189 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 23 września 2008 - 16:33

a ja tam lubie jesien bo sa moje urodzinki jesienia

moje też :mrgreen: znów impreza na BS bedzie podwojna :-D

witaj Pani turkusowa :-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#190 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 23 września 2008 - 16:35

moje też :mrgreen: znów impreza na BS bedzie podwojna :-D

o to bedziem szalec :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

witaj Pani magister moderator :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#191 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 23 września 2008 - 16:44

angik1683 no jak to tak :-P

a gdzie weselna? :-P
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#192 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 23 września 2008 - 16:45

Alisekai, to raczej latwe nie jest? :)

Zadalam juz zagadke dziewczynki:)

#193 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 23 września 2008 - 16:46

a gdzie weselna? :-P

a prosze bardzo :mrgreen:

[ Dodano: 2008-09-23, 16:47 ]
Donn, a torta weselengo nie chcesz?

Załączone miniatury

  • 1.jpg

sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#194 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 23 września 2008 - 16:47

ja juz od jakiego czasu w domku, z moim gardlem niby lepiej bylo, ale juz teraz nie wiem, bo jakos mnie chyba wiecej drapie :-/ Obiad zjedzony, naczynia umyte, zaraz jakies pranie i prasowanie sie zrobi. A tak swoja droga, ja tego nie rozumiem, bo ciagle piore, prasuje, a te ciuchy sie nie koncza :mrgreen: Dziwna sprawa :-P

angik1683, witaj ;* , bo jeszcze chyba nie mialam okazji Cie przwitac po tej przerwie ;-) Ty juz po slubie, a ja teraz powoli zaczynam szalenstwo z przygotowaniami ;-) :mrgreen:
Dołączona grafika

#195 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 23 września 2008 - 16:49

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no już lepiej 8-)

na zdrowie :mrgreen:

torcik no chce, chce :-D

ps. leć do tematu z życzeniami slubnymi ;-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#196 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 23 września 2008 - 16:49

a ja teraz powoli zaczynam szalenstwo z przygotowaniami

he he, my na szczescie juz to przezylismy :-D
jeszcze macie sporo czasu wiec spokojnie wszystko zalatwicie :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#197 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 23 września 2008 - 17:51

angik1683, ladnie wygladala ta wasza wodka :-D

#198 Ismail

Ismail
  • Użytkownik
  • 1 566 postów

Napisano 23 września 2008 - 19:21

Alisekai, na jakiej uczelni studiujesz?
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#199 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 23 września 2008 - 19:22

Wyższa Szkoła Studiów Międzynarodowych w Łodzi. A co? :P

#200 Ismail

Ismail
  • Użytkownik
  • 1 566 postów

Napisano 23 września 2008 - 19:24

ja od następnego roku mam zamiar studiować na podobnym kierunku, ale w Krakowie.
myślałam, że tam studiujesz.
:-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych