no ja mam nadziejeale jak ja bym mogła sobie od was pójść
[23.09.2008] To juz wtorek
Rozpoczęty przez Mirabelka__22, 22 wrz 2008 23:10
222 odpowiedzi w tym temacie
#222
Napisano 23 września 2008 - 21:49
witajcie juz poznym wieczorkiem...byłam u tego lekarza i myślałam że mnie tam krew zaleje :[
kolejka jakich mało na odczekałam swoje i tuż przed moim wejściem starsza pani zapytała czy może wejśc ze mna ja żeby nie byc nie miła to sie z godziłam bo ona powiedziała ze chce o coś zapytac .no i jak ujuz weszłam ona za mna to do lekarki "czy przyjełaby mnie pani bo mnie boli oo tu(pokazała miejsce) i oczywiście miala tylko coś spytac a okazało się ze musze wyjśc i poczekac az lekarka zbada starszą sprinterke :[ tak sie wkurzyłam bo gorączke mialam ,gorąco a tutaj na dodatek sprinterka mnie zrobiła w h** :[
kolejka jakich mało na odczekałam swoje i tuż przed moim wejściem starsza pani zapytała czy może wejśc ze mna ja żeby nie byc nie miła to sie z godziłam bo ona powiedziała ze chce o coś zapytac .no i jak ujuz weszłam ona za mna to do lekarki "czy przyjełaby mnie pani bo mnie boli oo tu(pokazała miejsce) i oczywiście miala tylko coś spytac a okazało się ze musze wyjśc i poczekac az lekarka zbada starszą sprinterke :[ tak sie wkurzyłam bo gorączke mialam ,gorąco a tutaj na dodatek sprinterka mnie zrobiła w h** :[
#223
Napisano 23 września 2008 - 23:02
krowka17, bywa..
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty










