[23.09.2008] To juz wtorek
#202
Napisano 23 września 2008 - 19:25
#204
Napisano 23 września 2008 - 19:27
angik1683, wódka super.
a dostane kawałek tortu weselnego?
Podpisuję się pod tym. Też chcę kawałek tortu. A raczj KAWAŁ
#205
Napisano 23 września 2008 - 19:29
Stosunki międzynarodowe, specjalizacja: państwa dalekiego wschodu (tam oprócz Japonii są jeszcze Indie, Chiny, kraje arabskie) z elementami japonistyki i arabistyki. taki bardziej wszechstronny.
#206
Napisano 23 września 2008 - 19:30
#208
Napisano 23 września 2008 - 19:38
Drugi semestr mnie dobił, bo dowalili makroekonomię i statystykę, ale tak to lajtowo jest
#210
Napisano 23 września 2008 - 20:30
w sumie nie do końca wyjaśnić, bo nie znam szczegółów..
Wczoraj jak wyszłam z czata po tym jak się pożęgnałam, zasiadła na kompie moja siostra, która miała wszytsko wyłączyć. Jak już skończyła powiedziała , ze wyrzucono MNIE z czata
a ja nie wiem o co chodzi
znając jej jakże wredną naturę rozwydrzonej 14-latki, mogę się tylko domyślać, że coś komuś nagadała albo mówiła coś głupiego
Szkoda, że nie ma na tyle odwagi żeby mi się pochwalić co konkretnie powiedziała
Nie wiem o co chodzi
prosze o inf na pw
żegnam
#212
Napisano 23 września 2008 - 20:45
na cały dzień...a jak przeziebienie lepiej coś?
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#214
Napisano 23 września 2008 - 20:50
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#215
Napisano 23 września 2008 - 20:52
Wrocilismy juz od rodzicow. Jeden dzien, to zdecydowanie za malo, aby pozalatwiac wszystkie sprawy
Z pracy do mnie nie dzwonia....
#216
Napisano 23 września 2008 - 20:55
#218
Napisano 23 września 2008 - 21:05
niemam nadzieje to "zegnam" to nie na zawsze
tak myśle, ze nie...
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#220
Napisano 23 września 2008 - 21:12
miało być przynajmniej na jakiś czas , bo myślałam, że M. większego bałaganu narobiła...ale mam nadzieje to "zegnam" to nie na zawsze
ale jak ja bym mogła sobie od was pójść
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty
















