Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[23.09.2008] To juz wtorek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
222 odpowiedzi w tym temacie

#201 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 23 września 2008 - 19:24

witam sie

ja juz w domku
i jestem happy bo odebrałam swoja torbe z reklamacji
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#202 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 23 września 2008 - 19:25

Kraków? Dla mnie za wysokie progi hehe. Matury nie miałam na państwową uczelnię, bo wszędzie historię chcieli, albo rozszerzoną maturę, a ja na podstawowych jechałam i biologię zdawałam. To poszłam na prywatne. A co chcesz studiować?

#203 Ismail

Ismail
  • Użytkownik
  • 1 566 postów

Napisano 23 września 2008 - 19:26

angik1683, wódka super.
a dostane kawałek tortu weselnego? :-P
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#204 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 23 września 2008 - 19:27

angik1683, wódka super.
a dostane kawałek tortu weselnego? :-P


Podpisuję się pod tym. Też chcę kawałek tortu. A raczj KAWAŁ :D

#205 Ismail

Ismail
  • Użytkownik
  • 1 566 postów

Napisano 23 września 2008 - 19:29

Alisekai, ja też nie na państwową uczelnię, tylko na Krakowska Szkołę Wyższą.
Stosunki międzynarodowe, specjalizacja: państwa dalekiego wschodu (tam oprócz Japonii są jeszcze Indie, Chiny, kraje arabskie) z elementami japonistyki i arabistyki. taki bardziej wszechstronny.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#206 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 23 września 2008 - 19:30

Ooo... nie wiedziałam że jest coś takiego... :shock: Bardzo fajny kierunek :)

#207 Ismail

Ismail
  • Użytkownik
  • 1 566 postów

Napisano 23 września 2008 - 19:35

bardzo fajny tylko trochę się boję, że nie dam rady.
tym bardziej, że już na jednym wcale nie łatwym studiuje.
a u Ciebie jest ciężko? ten japoński macie bardzo zaawansowany?
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#208 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 23 września 2008 - 19:38

Ismail na początku zawsze jest ciężko. Japoński jest b.fajnie tłumaczony, chociaż robimy materiał 4x szybciej niż normalnie. Bo jak otwierają od października filologię japońską to nam ograniczyli język z 5 lat do 4 semestrów :/ a wykładowca chce nam jak najwięcej wiedzy przekazać. alfabety zrobiliśmy w 2 wykłady :D
Drugi semestr mnie dobił, bo dowalili makroekonomię i statystykę, ale tak to lajtowo jest :)

#209 Ismail

Ismail
  • Użytkownik
  • 1 566 postów

Napisano 23 września 2008 - 20:07

na szczęście jeszcze mam rok na to, aby przemyśleć wszystko i się zdecydować. ale kierunek bardzo mi się podoba.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#210 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 23 września 2008 - 20:30

ja tylko chcę coś wujasnić..
w sumie nie do końca wyjaśnić, bo nie znam szczegółów..
Wczoraj jak wyszłam z czata po tym jak się pożęgnałam, zasiadła na kompie moja siostra, która miała wszytsko wyłączyć. Jak już skończyła powiedziała , ze wyrzucono MNIE z czata
a ja nie wiem o co chodzi
znając jej jakże wredną naturę rozwydrzonej 14-latki, mogę się tylko domyślać, że coś komuś nagadała albo mówiła coś głupiego
Szkoda, że nie ma na tyle odwagi żeby mi się pochwalić co konkretnie powiedziała
Nie wiem o co chodzi
prosze o inf na pw
ale po jej zachowaniu wnioskuję, że się ubawiła :/ >

żegnam
nie ma mnie tu i nie będzie.

#211 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 23 września 2008 - 20:43

ja tylko na chwlię .......zaraz zmykam do wyrka spać

a jutro nie wiem czy bedę w ogole jak juz to rano przed praca bo idę na cały dzien
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#212 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 23 września 2008 - 20:45

calineczka, biedactwo <pocieszacz></span>
na cały dzień...a jak przeziebienie lepiej coś?
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#213 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 23 września 2008 - 20:48

na cały dzień...a jak przeziebienie lepiej coś?

mam nadzieje , że nie będzie tak źle bo od 15 będziemy dwie a katar nadal jest ale dzisiaj sie lepiej po pracy czuje niż wczoraj :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#214 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 23 września 2008 - 20:50

no to dobrze z każdym dniem powinno być już lepiej..i witaminki łykać :mrgreen:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#215 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 23 września 2008 - 20:52

Witam <witeczka></span>

Wrocilismy juz od rodzicow. Jeden dzien, to zdecydowanie za malo, aby pozalatwiac wszystkie sprawy :roll: Udalo mi sie tylko spakowac... Teraz wszedzie placza soe kartony z moimi rzeczami :-P Ale jutro to rozpakuje... Dzisiaj to juz tylko kapiel i sen.

Z pracy do mnie nie dzwonia.... :-/ Nie wiem co jest grane.... :-/ Od niedzieli probuje sie skontaktowac z kierowniczka, ale nie odbiera, nie odpowiada na sms'y Nie mam grafiku na ten tydzien.... :-(

#216 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 23 września 2008 - 20:55

Jeden zaklad mi wszedl :mrgreen:

#217 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 23 września 2008 - 21:03

ja juz wykapciana,leze sobie z lapkiem w lozku i w miedzyczasie gadam z mamuska na skypie :-D

calineczko wracaj do zdrowia szybciutko ;*

cerratka ja nie wiem o co chodzi do konca,ale mam nadzieje to "zegnam" to nie na zawsze :-/
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#218 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 23 września 2008 - 21:05

mam nadzieje to "zegnam" to nie na zawsze

nie ;-)
tak myśle, ze nie...
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#219 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 23 września 2008 - 21:07

tak myśle, ze nie..

no mam nadzieje
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#220 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 23 września 2008 - 21:12

ale mam nadzieje to "zegnam" to nie na zawsze :-/

miało być przynajmniej na jakiś czas , bo myślałam, że M. większego bałaganu narobiła... :/
ale jak ja bym mogła sobie od was pójść
nie ma mnie tu i nie będzie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych