Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[23.09.2008] To juz wtorek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
222 odpowiedzi w tym temacie

#121 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 23 września 2008 - 14:00

babcie sprinterki będą sie pchały do kolejek pewnie wiec pewnie wejde na końcu

Wiec i Ty sie pchaj. Twoja kolejka i juz :!:

#122 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 23 września 2008 - 14:00

Mirabelka__22, to w co grasz? zaklady bukmacherskie? :shock:

#123 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 23 września 2008 - 14:01

Mirabelka__22, tylko ze one pewnie beda mialy numerki a ja nie.pujde zapytam na ktora godzine ostatnia osoba i sobie wymysle godzine mniej niz ta osoba ma iwejde przed nia :P :D

#124 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 23 września 2008 - 14:05

jak tam zapiekanka zrobiona
Dołączona grafika

#125 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 23 września 2008 - 14:09

666ilonka777, tak :oops: Ale to dla zabawy, bo ja nawet nie interesuje sie sportem. Za to moja siostra tak. Cos mi pomoze.

#126 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 23 września 2008 - 14:10

MonikaK, az mi narobilas ochoty na zapiekanke... wroce od lekarza to sobie zjemm :P
dobra babeczki lece do tego lekarza,nie wiem o ktorej wroce :P miłego dnia życze :) buziaki :*

[ Dodano: 2008-09-23, 15:10 ]
Mirabelka__22, mojego D. ojciec gra w takie cos... uzalezniony jak cholera ja nie wiem jak tak mozna ;-/

#127 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 23 września 2008 - 14:11

ej jutro mam rozmowę kwalifikacyjną i się boję <stres></span>
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#128 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 23 września 2008 - 14:15

Mirabelka__22, moj brat zarazil tym tate i ciagle mnie tam wysylaja zeby im te kupony tam zapuscic, bo oni robia kupon przez internet, ale do buka trzeba wejsc zeby wydrukowali i zaplacic trzeba, wiec widze czesto jak siedzi tam pelno facetow i typuje, ale chyba ciezko cos trafic prawda?wygralas juz cos?bo moj brat to rzadko cos trafi :mrgreen:

[ Dodano: 2008-09-23, 15:16 ]
malenka, nie stresuj sie, ja ostatnio przeszlam przez dwie, to po prostu taka pogawedka :mrgreen: tylko trzeba lepiej i powazniej dobierac slowa

#129 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 23 września 2008 - 14:19

malenka, bedzie dobrze :!:

666ilonka777, ja pierwszy obstawilam. Przez internet. Moj P obstawia i czasami wygrywa, ale ciezko. A ja to za grosze gram :-P Jak mi sie skonczy to co mam przelane na konto to przestane.
Kiedys obstawialam wlasnie STSa, nawalilam meczy, ale zawsze mi sie jeden nie sprawdzil :evil: Choc nie mialam pojecia na co stawiam. Po kursach tylko :-D

[ Dodano: 2008-09-23, 15:24 ]
Przypomnialo mi sie jak moj brat o zdawaniu prawka opowiadal :-D Przyjdzie Ci taki grubas, powazny, naburmuszony a Ty badz mily bo to pan egzaminator.. :evil:

#130 lowca_motyli

lowca_motyli
  • Użytkownik
  • 360 postów

Napisano 23 września 2008 - 14:25

jak ktoś chce stawiać STS to ja mogę w sprawie piłki nożnej pomóc ;-) jestem juz starym graczem i raz nawet udało mi sie wygrać 400 zł :-)
"Nie ma kobiet nie do zdobycia, są jedynie mężczyźni do dupy." Andrzej Klawitter

#131 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 23 września 2008 - 14:28

lowca_motyli, to dawaj mi cos na dzis:)

[ Dodano: 2008-09-23, 15:29 ]
Ooo.. Moja druzyna sie cos ruszyla, ale widze ze i tak sukcesu z tego nie bedzie :evil:

#132 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 23 września 2008 - 14:34

na dzisiaj zrobiłam już wszystko, co miałam do zrobienia. czekam na Miśka, obiadek i ploty z koleżanką z pracy :)

Kahela - dzisiaj rano właśnie wpadłam na pomysł z poduszką. będę testować tej nocy :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#133 lowca_motyli

lowca_motyli
  • Użytkownik
  • 360 postów

Napisano 23 września 2008 - 14:34

dzisiaj nie gra Primera Division, Premiership ani Serie A ;-) sobota niedziela są mecze w tych ligach i wtedy moge testowo podać jakieś typy na forum ;-)
"Nie ma kobiet nie do zdobycia, są jedynie mężczyźni do dupy." Andrzej Klawitter

#134 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 23 września 2008 - 14:41

ho ho strusiek by zobaczył to by się ucieszył. ;-)

Mirabelka__22, brawo za pozytywne zainteresowania. :D (co obstawiłaś dzisiaj?)

Jak nie gra piłka to się gra tenis i hokej. :) A dzisiaj grają puchary. :)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#135 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 23 września 2008 - 14:42

dzień mija mokro i zimno

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#136 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 23 września 2008 - 14:48

ej jutro mam rozmowę kwalifikacyjną i się boję

czego sie boisz?
głowa do góry 8-)

a do jakiej branży sie wybierasz?
bedzie dobrze :-)

kop w <dupka></span> na szczęście i slonik ;-) <slonik1></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#137 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 23 września 2008 - 14:49

Donn, Ty lepiej wyrzuć śmieci... :-P
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#138 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 23 września 2008 - 14:49

wróciłam nie udało mi sie zagubić w tych ubraniach .... przebrałam co mi sie nie podba co jest nie ten rozmiar i ide z tym w stronę śmietnika no ale nie zdarzyłam bo mnie mam dorwała i jazda po mnie że wywalam dobre ciuchy efekt tego taki ze pokłóciłam sie z nią ona znowu wszytko pochowa po szafkach i znowu sie rupieciarnia zrobi jak tak dalej pójdzie .... ja chce na swoje gdzie sobie będę wywalać to co jest zdziadowane a nie bo to sie przyda :evil:

no ale zaraz zorbie sobie herbatkę i będę leżeć i sie uspokajać :-)

#139 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 23 września 2008 - 14:52

Donn, Ty lepiej wyrzuć śmieci...

hm...fajna babka to zrobiła :mrgreen:

ide z tym w stronę śmietnika


sorki, ze takie wyjęte z tekstu.. :-P
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#140 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 23 września 2008 - 14:52

malenka dasz rede cały babski za ciebie kciuki trzyma więc na pewno będziesz najlepsza na tej rozmowie .... zwojujesz ich swoim pięknem wiedzą i płynnością wysławiania sie tak że od razu cie zatrudnią :-)

[ Dodano: 2008-09-23, 15:53 ]
Donn, no ja szłam w stronę ale nie doszłam a o co Pdm chodzi z tymi śmieciami? :-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych