Wiec i Ty sie pchaj. Twoja kolejka i juzbabcie sprinterki będą sie pchały do kolejek pewnie wiec pewnie wejde na końcu
[23.09.2008] To juz wtorek
#121
Napisano 23 września 2008 - 14:00
#122
Napisano 23 września 2008 - 14:00
#123
Napisano 23 września 2008 - 14:01
#125
Napisano 23 września 2008 - 14:09
#126
Napisano 23 września 2008 - 14:10
dobra babeczki lece do tego lekarza,nie wiem o ktorej wroce
[ Dodano: 2008-09-23, 15:10 ]
Mirabelka__22, mojego D. ojciec gra w takie cos... uzalezniony jak cholera ja nie wiem jak tak mozna ;-/
#127
Napisano 23 września 2008 - 14:11
#128
Napisano 23 września 2008 - 14:15
[ Dodano: 2008-09-23, 15:16 ]
malenka, nie stresuj sie, ja ostatnio przeszlam przez dwie, to po prostu taka pogawedka
#129
Napisano 23 września 2008 - 14:19
666ilonka777, ja pierwszy obstawilam. Przez internet. Moj P obstawia i czasami wygrywa, ale ciezko. A ja to za grosze gram
Kiedys obstawialam wlasnie STSa, nawalilam meczy, ale zawsze mi sie jeden nie sprawdzil
[ Dodano: 2008-09-23, 15:24 ]
Przypomnialo mi sie jak moj brat o zdawaniu prawka opowiadal
#130
Napisano 23 września 2008 - 14:25
#131
Napisano 23 września 2008 - 14:28
[ Dodano: 2008-09-23, 15:29 ]
Ooo.. Moja druzyna sie cos ruszyla, ale widze ze i tak sukcesu z tego nie bedzie
#133
Napisano 23 września 2008 - 14:34
#134
Napisano 23 września 2008 - 14:41
Mirabelka__22, brawo za pozytywne zainteresowania.
Jak nie gra piłka to się gra tenis i hokej.
#135
Napisano 23 września 2008 - 14:42
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#136
Napisano 23 września 2008 - 14:48
czego sie boisz?ej jutro mam rozmowę kwalifikacyjną i się boję
głowa do góry
a do jakiej branży sie wybierasz?
bedzie dobrze
kop w
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#137
Napisano 23 września 2008 - 14:49
#138
Napisano 23 września 2008 - 14:49
no ale zaraz zorbie sobie herbatkę i będę leżeć i sie uspokajać
#139
Napisano 23 września 2008 - 14:52
hm...fajna babka to zrobiłaDonn, Ty lepiej wyrzuć śmieci...
ide z tym w stronę śmietnika
sorki, ze takie wyjęte z tekstu..
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#140
Napisano 23 września 2008 - 14:52
[ Dodano: 2008-09-23, 15:53 ]
Donn, no ja szłam w stronę ale nie doszłam a o co Pdm chodzi z tymi śmieciami?
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty











