[23.09.2008] To juz wtorek
#81
Napisano 23 września 2008 - 11:26
ale tak to dopiero prosze jak juz zaczyna naprawde bolec a tak to robie zeba bez znieczulenia bo potem mi sie warga wykrzywia i sie gryze:P
#82
Napisano 23 września 2008 - 11:26
chyba na plecach na wznak najlepsza .......tak mi się wydajez pamiętnika ciężarówki: coraz trudniej mi się śpi. każda kolejna pozycja okazuje się niewygodna. budzę się co chwilę i się wiercę. no ale cóż. tak to już musi być.
_________________
#83
Napisano 23 września 2008 - 11:27
#84
Napisano 23 września 2008 - 11:28
fakt, ze nie boli jak coś robi z ząbkiem i potem tez nie, ale nie lubię tego uczucia gdy nie czuje części twarzy i języka.
dzisiaj na szczęście dostałam jakieś inne i tylko nie czułam jednego ząbka.
bardzo szybko zeszło i nic nie boli:)
ja lubię chodzić do dentysty
#85
Napisano 23 września 2008 - 11:28
PdM, śmigaj, śmigaj...bądź mężczyzną
nie ma takiej siły... no chyba że baaardzo ale to baardzooo boli... :->
fajna babka, niech ktoś Cię nasmaruje olejkiem kamforowym... do łóżka wskoczysz wygrzejesz się będzie bankowo lepiej.
#86
Napisano 23 września 2008 - 11:29
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#87
Napisano 23 września 2008 - 11:30
oj Kochana, ja pamiętam, że pod koniec ciąży nie mogłam zasnąć, a jak już, to budziłam się koło 2 w nocy i koniec...do rana nie zmrużyłam oka...z pamiętnika ciężarówki: coraz trudniej mi się śpi. każda kolejna pozycja okazuje się niewygodna. budzę się co chwilę i się wiercę. no ale cóż. tak to już musi być.
Plusy takie że w nocy miałam ugotowany obiad na następny dzień i wysprzątaną chatę...
#88
Napisano 23 września 2008 - 11:30
#89
Napisano 23 września 2008 - 11:31
#91
Napisano 23 września 2008 - 11:33
#92
Napisano 23 września 2008 - 11:34
no i największy plus ... dzisiaj mnie robotnicy obudzili dopiero o 10
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#94
Napisano 23 września 2008 - 11:36
#95
Napisano 23 września 2008 - 11:36
ja to sie zastanawiam jak ja bede w ciazy sie zachowywala
#96
Napisano 23 września 2008 - 11:37
#97
Napisano 23 września 2008 - 11:38
#98
Napisano 23 września 2008 - 11:39
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#99
Napisano 23 września 2008 - 11:39
wiem z dośw
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#100
Napisano 23 września 2008 - 11:41
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty














