Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[23.09.2008] To juz wtorek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
222 odpowiedzi w tym temacie

#61 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 23 września 2008 - 10:55

Widze , że mnie to jeszcze łagodnie na razie ( odpukac ) wzięlo :roll: bo was okrutnie męczy ;* ;* paskudne choróbska :evil:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#62 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 23 września 2008 - 11:01

Kahela, chyba raczej w Twoim stanie to wizyta u zębologa odpada... przecież jak masz nochal zawalony to jak Ty tam będzie oddychać jak Ci będzie majstrował przy zębach?
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#63 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 23 września 2008 - 11:10

PdM, calineczka macie rację...dzwoniłam do gabinetu i przesunęłam wizytę.
Facet mówi, że absolutnie nie!
Tym bardziej, że to jest ząb z problemami i musi mi nacinać i jeśli dojdzie do przerwania zatoki, to nie będzie miał możliwości podania mi leku i wtedy tylko pogotowie... :shock:

Generalnie fajnie, że przełożona wizytka, ale teraz to dopiero zaczęłam się bać... <stres></span>
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#64 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 23 września 2008 - 11:12

Kahela, a na kiedy masz teraz termin ?
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#65 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 23 września 2008 - 11:13

Kahela, jak ja sie cieszzze ze nie mam problemow z zebami...

#66 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 23 września 2008 - 11:13

ja to mam korzeń do wyrwania, który już jakiś czas siedzi... ale kiedy ja do dentysty pójdę to nie wiem... to nie na moje nerwy. :lol:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#67 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 23 września 2008 - 11:15

jak ja kocham te kobiety w sklepie podbały mi sie kapce i sobie zamówiłam miały byc na dziś na 8 rano i co ona pojedzie dopiero po nie jutro i zbędnie na dwór wychodziłam a z moimi płucami to nie wskazane :evil: bolą jak diabli a tylko parę wdechów zrobiłam na dworze .... dzwoniłam do lekarza kazła mi czekać bo na razie i tak jeszcze sie nic z tego nie wykluło wiec nic mi nie będzie mógł dać ...

#68 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 23 września 2008 - 11:17

jak ja kocham te kobiety w sklepie podbały mi sie kapce i sobie zamówiłam miały byc na dziś na 8 rano i co ona pojedzie dopiero po nie jutro

nie cierpie jak sie ktos umawia na cos a potem olewa sprawę :evil:

bolą jak diabli a tylko parę wdechów zrobiłam na dworze ..

nie wychodz juz lepiej <pociech1></span> <pociech1></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#69 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 23 września 2008 - 11:17

dentystę omijam z daleka bo mam do wyrwania 4 zęby mądrości .... i nie ma odważnego chłopa co ze mną pójdzie i będzie za ręke trzymała :-/

#70 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 23 września 2008 - 11:17

a ja tam kocham gabinety dentystyczne :mrgreen:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#71 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 23 września 2008 - 11:18

calineczka, na szczęście wcisnął mnie za tydzień, na 2 października, więc nie najgorzej...ale to wyjątkowo, bo wolne terminy są dopiero pod koniec listopada...

krowka17, to się ciesz ;-)

PdM, śmigaj, śmigaj...bądź mężczyzną :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#72 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 23 września 2008 - 11:19

Donn, ja tez lubie dentyste:)

#73 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 23 września 2008 - 11:20

a ja tam kocham gabinety dentystyczne :mrgreen:

ja nie przepadam, ale chodzę, tylko się wycwaniłam i obojętnie co mi robi, chcę znieczulenie... :mrgreen:
A poza tym przerzuciłam sie na prywatny gabinet, co też jest plusem :-D
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#74 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 23 września 2008 - 11:22

śmigaj, śmigaj...bądź mężczyzną :-P

cos mi sie wydaje że mężczyzna ciężej iść i bardziej panikują .... mój szwagier to jak na skazanie idzie i jest blady jak śmierć .... tomek miał iśc ze mną do lekarza i trzymać za rękę ale jak sie dowiedział jaki to lekarz to od razu stwierdził że mam isc z tatą bo on sie bardziej pokłóci o lepsze znieczulenie i on wie gdzie ten gabinet jest :-)

#75 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 23 września 2008 - 11:22

Kahela, w prywatnych sa delikatniejsi i milsi :P
a w takich publicznych to masakra...zrobia na odwal sie i do widzenia ;-/

#76 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 23 września 2008 - 11:23

A poza tym przerzuciłam sie na prywatny gabinet, co też jest plusem

no własnie chcesz miec komfort płać <bezradny></span>
Ja ostatni raz jak byłam poszłam państwowo i kobieta mnie rozwaliła tekstami typu : , że mam małą szczekę czy cos w tym stylu :shock: :shock: no mała jestem to co ja Jej poradzę :evil:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#77 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 23 września 2008 - 11:24

w takich publicznych to masakra...zrobia na odwal sie i do widzenia ;-/

zgadzam sie jak poszłam do publicznego to mi wjechała tym czymś do borowania w dziąsło .... a prywatnie gdzie chodzę jedynie co to dużo sobie liczy ale jest mila i nie odstawia numerów ....ale i tak nie lubię

#78 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 23 września 2008 - 11:24

chcę znieczulenie...


ja miałam raz znieczulenie i odleciałam po tym :roll:
potem już nigdy nie prosiłam...

ja tylko prywatne - wole zapłacić i być miło "obsłużona" niż gdzieś tam w przychodni..
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#79 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 23 września 2008 - 11:24

witam się wtorkowo.
co tyle Was zasmarkanych? u mnie ani śladu przeziębienia i oby tak zostało, dodatkowe leki niewskazane.

dzisiaj w planach: zaraz biorę się za napisanie dokumentu dla mamy w wersji polskiej i angielskiej, potem muszę troszkę choć po wierzchu kurze wytrzeć, po południu mam koleżankę na plotach, a mieszkanko wymaga kobiecej ręki ;-)

z pamiętnika ciężarówki: coraz trudniej mi się śpi. każda kolejna pozycja okazuje się niewygodna. budzę się co chwilę i się wiercę. no ale cóż. tak to już musi być.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#80 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 23 września 2008 - 11:25

ojeja wróciłam z kantoru
strasznie sie zgrzałam

witam wszystkich których nie witałam dzis :*
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych