Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[23.09.2008] To juz wtorek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
222 odpowiedzi w tym temacie

#101 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 23 września 2008 - 11:41

dobra dziewczynki bede później teraz ciężka robota mnie czeka wyrzucenie wszystkiego z półek i przerznie co do prania co do prasowania a co do śmietnika bo muszę juz sie oprac na studia i przejrzeć co jeszcze kupić na pilnie :-) :-)

#102 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 23 września 2008 - 11:42

Mirabelka__22, no w przyszlosci :P ciekawi mnie jak bede wygladala jak bedzie mi ciezko ;P

#103 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 23 września 2008 - 11:44

Znow kasa.. Chcialam isc na zaoczne, a nie wiem czy sama na nie dam rade. Bo od nich juz nie chce. :-/ Dobrze ze mam troche oszczednosci..
Mam dosc ciaglego sluchania ze nic nie robie.

#104 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 23 września 2008 - 11:45

ja dzisiaj wyjątkowo na chwilkę tylko :) właśnie sięłazienka zwolniła więc idęsięszykować ... zakupy i <piweczko></span> :) <ookk></span> <ookk></span> <ookk></span> <ookk></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#105 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 23 września 2008 - 11:45

nie(d)oceniona, ja tez tak chcem:( ale musze siedziec w domu:(

#106 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 23 września 2008 - 11:47

krowka17, no to chodź :) zapomniałam o kremie wiec mam jeszcze 5 min dla bs :)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#107 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 23 września 2008 - 11:48

nie(d)oceniona, chora jestem i wyplata dopiero w nastepnym tygodniu :(

#108 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 23 września 2008 - 11:50

krowka17, trudno sie mówi i czeka sie do wypłaty ;P dobra ja zmykam <byebye></span> do wieczorka :)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#109 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 23 września 2008 - 11:58

nie(d)oceniona, papa :* milego dnia :)

#110 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 23 września 2008 - 12:02

calineczko z tą pracą dla M. narazie bez rewelacji. szukamy, ale w Wałbrzychu to lipa. wszystkie ciekawe ofert we Wrocławiu są. no ale uzbrajamy się w cierpliwość i szukamy. taryfa przynosi wystarczające pieniążki, więc się nie ma co martwić na zapas.

termin mam na 12 stycznia, więc jeszcze się troszkę pomęczę z brzuszkiem i spaniem. mama to mnie tylko straszy i mówi, że duży brzuch to ja dopiero będę miała ;-)
a co do nocnych pozycji to na plecach odpada - nie zasnę tak. próbuję układać się na bokach, ale leżę też trochę na brzuchu, który mnie potem boli.
obracać się jeszcze daję radę sama ;-)

dokumenty już sporządzone, czas się podnieść i te kurze powycierać.
a co do nocnego gotowania i sprzątania - no jeszcze nie jest aż tak źle ;-) prędzej za książkę się wezmę :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#111 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 23 września 2008 - 12:03

Wpadlam znowu na chwilke, widze, ze wszyscy przeziebieni :-/ Ze mna juz lepiej, gardlo tylko troszke drapie i od czasu do czasu sobie pokaszle ;-) Po pracy, zrobie obiadek, zjemy, potem puszcze jedna pralke, w miedzyczasie poprasuje, potem herbatka z miodem i fervex i wczesnie do lozka, zeby sie wygrzac :-)

[ Dodano: 2008-09-23, 13:08 ]
Madzia81, caluje brzuszek ;-) Trzymaj sie, dasz rade, do stycznia szybko zleci ;-)
Dołączona grafika

#112 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 23 września 2008 - 12:08

a co do nocnych pozycji to na plecach odpada - nie zasnę tak. próbuję układać się na bokach, ale leżę też trochę na brzuchu, który mnie potem boli

leż na boku, a pod brzuch włóż dodatkową poduszkę ;-)

widze, ze wszyscy przeziebieni :-/ Ze mna juz lepiej,

to dobrze, że z Tobą lepiej...my pochorujemy jeszcze troszkę niestety... :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#113 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 23 września 2008 - 12:38

Nie uwierzycie, chyba znow poczytam cos do pracy :mrgreen:

#114 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 23 września 2008 - 12:39

Nie uwierzycie, chyba znow poczytam cos do pracy

ale Cię wzięło... :mrgreen:
ale to dobrze, czytaj....
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#115 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 23 września 2008 - 12:43

Kahela, bo tak wczoraj policzylam ze za tydz juz na studia.. A jeszcze sprawko z praktyk sie za mna ciagnie :-x A pierwszego dnia w planie seminarka.. Jak zwykle kiepsko mi zajecia ustawili. :evil:

#116 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 23 września 2008 - 13:16

powrocilam....

Madzia81 bardzo sie ciesze ze mala dobrze sie rozwija to najwazniejsze... a co do tego spania to jakos sie przemeczysz... :P bedzie dobrze....

obiad sie gotuje.. dzis gulasz... mezulek bedzie zadowolony... a ja cos sie gorzej poczulam sprawdzam i temp 38 prawie.... yyy :( dla mnie to nie dobrze bo to oznacza ze mam prawie 39 stopni gdyz tak jak moja babcia i mama mam normalna temp ciala 35,5 a nie 36,6.... takie genetyczne uwarunkowanie... :P
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#117 Ismail

Ismail
  • Użytkownik
  • 1 566 postów

Napisano 23 września 2008 - 13:28

tak jak moja babcia i mama mam normalna temp ciala 35,5 a nie 36,6.... takie genetyczne uwarunkowanie... :P


zimne z Was kobietki :mrgreen:

#118 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 23 września 2008 - 13:39

zimne z Was kobietki :mrgreen:


ojjj to tylko pod tym wzgledem hahaha :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#119 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 23 września 2008 - 13:58

Kurcze, zle zaklady obstawilam i mi druzyna przegrywa :evil:

#120 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 23 września 2008 - 13:58

zaraz do lekarza idę.ciekawe o ktorej mnie przyjmie lekarka ;-/ babcie sprinterki będą sie pchały do kolejek pewnie wiec pewnie wejde na końcu :(




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych