Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[22.09.2oo8] poniedziałek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
329 odpowiedzi w tym temacie

#81 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:34

PdM, nie wiedziałam, że piwo ma takie zdolności :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#82 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:35

malenka, oj ma ma i to jakie... :lol:

asia21_87, zaufaj mi, albo przetestuj sama. :mrgreen:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#83 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:36

PdM, ale mi narobiłeś apetytu tym piwem...
Jestem w Peru...

#84 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:37

zaufaj mi, albo przetestuj sama. :mrgreen:

wole to drugie :P
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#85 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:38

PdM, ale mi narobiłeś apetytu tym piwem...


Iwonka to porządna kobieta, zawsze chętna na browarka szacunek. 8-)

asia21_87
, no to może dzisiaj wieczorkiem? ;-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#86 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:39

no to może dzisiaj wieczorkiem? ;-)

nie wiesz
wczoraj wypilam dwa i mam dosyć,
chyba ze mojego najdzie na piwko to czemu nie
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#87 lowca_motyli

lowca_motyli
  • Użytkownik
  • 360 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:42

wczoraj wypilam dwa i mam dosyć,


kurde fajnie masz, też bym chciał być taki ekonomiczny 8-)
"Nie ma kobiet nie do zdobycia, są jedynie mężczyźni do dupy." Andrzej Klawitter

#88 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:42

Chyba jednak muszę się przejść do sklepu, bo nie mam pomysłu na obiad.
Jestem w Peru...

#89 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:44

kurde fajnie masz, też bym chciał być taki ekonomiczny 8-)

a to tak wiesz przy niedzieli wiecej mi sie nie chce w poniedziałek rano trzeba wstać
ale przy sobocie to potrafię dać w palnik
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#90 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:44

malutka-iwona, nie masz pomyslu na obiad? kup go :mrgreen: to lec do sklepu hehe

#91 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:47

lowca_motyli, mistrzu zaglądnij do swojego tematu z szybkim jedzeniem, zostawiłem tam dla Ciebie coś. ;-)

Iwona luzuj dzisiaj obiad robi Ilonka. :-P
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#92 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:48

To uciekam do sklepu <zarazwroce></span>
Jestem w Peru...

#93 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:49

PdM, ja? oj lepiej zebyscie tego nie chcieli, bo z glodu umrzecie :-D

#94 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:50

Iwona luzuj dzisiaj obiad robi Ilonka.

to dla mojego męża duży kawał mięsa, bo jest głodomorem :-D
Jestem w Peru...

#95 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:51

PdM, ja? oj lepiej zebyscie tego nie chcieli, bo z glodu umrzecie :-D


-3pkt złapałaś... 8-)

Iwonka jak kochasz męża to lepiej sama zrób mu obiad.. :lol:

Jagoda a Ty co dziś taka cicha? jak się czujesz? :->
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#96 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:54

oj biedna Ilonka, w co Wy mnie wrabiacie :?: :mrgreen:

#97 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:57

Jak mozna zyc i nie zwariowac?

#98 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 22 września 2008 - 11:01

Jagoda a Ty co dziś taka cicha? jak się czujesz?

lepiej...niewiele lepiej, aaaaale lepiej ;-)
A tak naprawdę, to kiepsko...
Na dodatek za dwa dni mam pierwszą w życiu wizytę u dentysty-chirurga i nie dość, że się boję, to jeszcze smarkam... :shock:
Ja też zaraz śmigam na jakieś zakupy, miłego klikania Wam życzę :-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#99 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 22 września 2008 - 11:05

lepiej...niewiele lepiej, aaaaale lepiej ;-)
A tak naprawdę, to kiepsko...
Na dodatek za dwa dni mam pierwszą w życiu wizytę u dentysty-chirurga i nie dość, że się boję, to jeszcze smarkam... :shock:
Ja też zaraz śmigam na jakieś zakupy, miłego klikania Wam życzę :-)


no to zdrowiej, zdrowiej ja zaraz uciekam do wyrka... ;-)

co do dentysty-chirurga to nic mi nie mów... wróg numer jeden... :roll:

udanych zakupów. :-P
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#100 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 22 września 2008 - 11:28

Dzień dobry <buzki></span>

Dla mnie średnio dobry..bo się zaniepokoiłam czymś.. :-?
ale nie chce o tym pisać... mam nadzieje, ze nie umre :roll:

Kahela nie bój sie dentysty..teraz są znieczulenie i miła opieka więc głowa do góry..
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych