Dzień dobry
![]()
Dla mnie średnio dobry..bo się zaniepokoiłam czymś..![]()
ale nie chce o tym pisać... mam nadzieje, ze nie umre
Kahela nie bój sie dentysty..teraz są znieczulenie i miła opieka więc głowa do góry..
Donn,
Napisano 22 września 2008 - 11:32
Dzień dobry
![]()
Dla mnie średnio dobry..bo się zaniepokoiłam czymś..![]()
ale nie chce o tym pisać... mam nadzieje, ze nie umre
Kahela nie bój sie dentysty..teraz są znieczulenie i miła opieka więc głowa do góry..
Napisano 22 września 2008 - 11:32
nie martw sie ja też czekam na wizyte u dentysty bo mnie az 3 zęby bolą katastrofalepiej...niewiele lepiej, aaaaale lepiejJagoda a Ty co dziś taka cicha? jak się czujesz?
![]()
A tak naprawdę, to kiepsko...
Na dodatek za dwa dni mam pierwszą w życiu wizytę u dentysty-chirurga i nie dość, że się boję, to jeszcze smarkam...![]()
Ja też zaraz śmigam na jakieś zakupy, miłego klikania Wam życzę
Napisano 22 września 2008 - 11:45
Napisano 22 września 2008 - 11:52
życze szczęśliwego rozwiązania ja jestem szczęśliwą mamą już od roku i 3 miesWitam się z laptopem na kolanach
![]()
weekend jak to weekend. u teściów, u rodziców, nocki samotne.
czuję się okej, trochę mnie denerwuje to leżenie ciągłe, mam tyle energii, chętnie bym coś podziałała, no ale to wszystko dla dzidzi. tak więc oglądam tv, filmy, czytam książki i gazety i czas leci.
kompletujemy już coraz więcej wyprawkowych rzeczy, w sobotę dostałam od teściowej kombinezon zimowy, różowy, śliczniutkiteraz czas na łóżeczko z całą wyprawką do niego.
cerrata - jak tam Ania i jej malutka? jakieś zdjęcia może?
Napisano 22 września 2008 - 11:56
Napisano 22 września 2008 - 12:07
Napisano 22 września 2008 - 12:09
Napisano 22 września 2008 - 12:16
Napisano 22 września 2008 - 12:18
Napisano 22 września 2008 - 12:20
Napisano 22 września 2008 - 12:21
Napisano 22 września 2008 - 12:22
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 22 września 2008 - 12:24
Napisano 22 września 2008 - 12:25
Napisano 22 września 2008 - 12:28
Napisano 22 września 2008 - 12:31
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 22 września 2008 - 12:34
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych