Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[22.09.2oo8] poniedziałek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
329 odpowiedzi w tym temacie

#101 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 22 września 2008 - 11:32

Dzień dobry <buzki></span>

Dla mnie średnio dobry..bo się zaniepokoiłam czymś.. :-?
ale nie chce o tym pisać... mam nadzieje, ze nie umre :roll:

Kahela nie bój sie dentysty..teraz są znieczulenie i miła opieka więc głowa do góry..


Donn, <pocieszacz></span> przestań... :roll:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#102 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 22 września 2008 - 11:32

Jagoda a Ty co dziś taka cicha? jak się czujesz?

lepiej...niewiele lepiej, aaaaale lepiej ;-)
A tak naprawdę, to kiepsko...
Na dodatek za dwa dni mam pierwszą w życiu wizytę u dentysty-chirurga i nie dość, że się boję, to jeszcze smarkam... :shock:
Ja też zaraz śmigam na jakieś zakupy, miłego klikania Wam życzę :-)

nie martw sie ja też czekam na wizyte u dentysty bo mnie az 3 zęby bolą katastrofa
Dołączona grafika

#103 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 22 września 2008 - 11:45

Witam się z laptopem na kolanach ;-)
weekend jak to weekend. u teściów, u rodziców, nocki samotne.
czuję się okej, trochę mnie denerwuje to leżenie ciągłe, mam tyle energii, chętnie bym coś podziałała, no ale to wszystko dla dzidzi. tak więc oglądam tv, filmy, czytam książki i gazety i czas leci.

kompletujemy już coraz więcej wyprawkowych rzeczy, w sobotę dostałam od teściowej kombinezon zimowy, różowy, śliczniutki :-) teraz czas na łóżeczko z całą wyprawką do niego.

cerrata - jak tam Ania i jej malutka? jakieś zdjęcia może? ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#104 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 22 września 2008 - 11:52

Witam się z laptopem na kolanach ;-)
weekend jak to weekend. u teściów, u rodziców, nocki samotne.
czuję się okej, trochę mnie denerwuje to leżenie ciągłe, mam tyle energii, chętnie bym coś podziałała, no ale to wszystko dla dzidzi. tak więc oglądam tv, filmy, czytam książki i gazety i czas leci.

kompletujemy już coraz więcej wyprawkowych rzeczy, w sobotę dostałam od teściowej kombinezon zimowy, różowy, śliczniutki :-) teraz czas na łóżeczko z całą wyprawką do niego.

cerrata - jak tam Ania i jej malutka? jakieś zdjęcia może? ;-)

życze szczęśliwego rozwiązania ja jestem szczęśliwą mamą już od roku i 3 mies :-)
Dołączona grafika

#105 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 22 września 2008 - 11:56

PdM, spox ;-) dziwnie sie czuje od rana... może to chwilowe...nie wiem..

Madzia81 o widze, że przygotowania pełną parą idą...
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#106 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:07

A ja muszę zacząć się uczyć bo w piątek egzamin :-| Rozleniwiłam się przez ostatnie 3 miesiące i nie potrafię się zabrać za notatki. Kurdę potrzebuję kopniaka na rozpęd :!:
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#107 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:09

A ja muszę zacząć się uczyć bo w piątek egzamin :-| Rozleniwiłam się przez ostatnie 3 miesiące i nie potrafię się zabrać za notatki. Kurdę potrzebuję kopniaka na rozpęd :!:

życze powodzenia no i przedewszystkim zdania pozytywnie egzaminów :->
Dołączona grafika

#108 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:09

Już jestem! Zakupy zrobione, piwo też kupiłam :mrgreen:
Jestem w Peru...

#109 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:16

malutka-iwona, i co na ten obiad bedzie?

#110 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:18

666ilonka777, dla D. smażona kiełbasa z cebulką a dla mnie potrawka z kurczaka no i brukselka ;-)
Jestem w Peru...

#111 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:20

MonikaK, nie dziękuje, co by nie zapeszyć :->

Niestety stresuję się tym bardziej że muszę go zaliczyć żeby mieć mniejszą opłatę za warunek... yhhhh!
Ale nic to, pozytywne myślenie trzeba włączyć :-D
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#112 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:21

MonikaK, nie dziękuje, co by nie zapeszyć :->

Niestety stresuję się tym bardziej że muszę go zaliczyć żeby mieć mniejszą opłatę za warunek... yhhhh!
Ale nic to, pozytywne myślenie trzeba włączyć :-D

będzie dobrze bądz dobrej myśli
Dołączona grafika

#113 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:21

malutka-iwona i jak tam było na zlocie? My też mieliśmy wczoraj zlot tyle że BMW :mrgreen:
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#114 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:22

heh ... skoro o studaich mowa ... plan zajęć dostałam ... porażka całkowita ... w środe cały dzień na zajęciach :( zaczynam sie poważnie zastanawiać nad przeniesieniem się na zaoczne ...

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#115 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:24

kayen, świetnie, ja byłam pierwszy raz, zawsze D. jeździł sam i teraz widze ile straciłam. Fajni ludzie, kupa śmiechu...miło spędziliśmy czas.
Jestem w Peru...

#116 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:25

malutka-iwona, o jakie mniamnciu, chyba mam dzis dzien na jedzenie i w domu zrobie jakis eksperyment kulinarny

[ Dodano: 2008-09-22, 13:26 ]
na takich zlotach jest super klimat, potwierdzam

#117 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:27

malutka-iwona, o jakie mniamnciu, chyba mam dzis dzien na jedzenie i w domu zrobie jakis eksperyment kulinarny

spróbuj zapiekanki z mięsa mielonego z kalafiorem pychotka mniam :->
Dołączona grafika

#118 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:28

nie(d)oceniona, nie pękaj, nie będzie tak źle, zawsze można coś nie coś ominąć ;-)

malutka-iwona, ja w sumie szybko dałam się Kubie namówić by też jeździć. Poza tym organizujemy też co tydzień spotkania przy ognisku lub gdzieś w plenerze żeby pogadać bo dobrze mówisz, ludzie są świetni, z pasją :-)
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#119 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:31

kayen, na przykład znacznączęść wykładów ... żebym zajęcia miała na miejscu, w mieście nie byłoby problemu :)

MonikaK, ja kiedyśwynalazłam fajny "torcik" mięsny, na obiad ... mięsko mielone z orzechami włoskimi na kruchym cieście ... roboty masakrycznie przy tym, za to efekt końcowy .... łaaaa :)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#120 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:34

MonikaK, a jak to przyrzadzic?

[ Dodano: 2008-09-22, 13:35 ]
mala zmiana na poprawe humoru ===> nowy avatarek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych