Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[22.09.2oo8] poniedziałek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
329 odpowiedzi w tym temacie

#121 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:35

nie(d)oceniona, u mnie to właśnie osoby dojeżdżające z pobliskich miejscowości są praktycznie codziennie. Ja mam na uniwerek niecałe 5 minut autobusem i to mi zawsze ciężko się tam pojawić ;-)
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#122 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:39

MonikaK, a jak to przyrzadzic?

[ Dodano: 2008-09-22, 13:35 ]
mala zmiana na poprawe humoru ===> nowy avatarek

kalafior ugotuj potem podsmaz mieso mielone na patelni następnie zrób sos z 2 jajek i smietanki 18 słodkiej i tartego żóltego sera to razem wymieszaj potem mieso wyłóż do żaroodpornego naczynia na to ułuż ugotowany kalafior i polej to wszystko sosem i zapiekaj w pikarniku przez ok 30 min
Dołączona grafika

#123 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:40

kayen, moja uczelnia jest jakieś 15 min od mojego domu, też autobusem :) ale zajęcia mam tam raz w tygodniu, reszta zajęć w takiej wiosce, 15 km ode mnie więc jak sięjużtam pojawie to pasowałoby wysiedzieć na tych zajęciach <leze12></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#124 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:41

MonikaK, świetny przepis, aż mi slinka cieknie. Chyba zaraz jutro go wypróbuje.
Jestem w Peru...

#125 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:42

MonikaK, chyba sie skusze, bo brzmi niezle, jutro zdam relacje z moich eksperymentow, tylko musze zakupic po drodze z pracy kalafior

#126 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:43

nie(d)oceniona, hmmm.. zerknę do siebie, może też już mam plan i wtedy też pomarudzę trochę ;-)
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#127 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:45

wróciłam z zakupów wymęczona jak rzadko zaraz wkleję efekty kilkudniowych poszukiwań do odpowiedniego działu a potem zabiorę sie za czytanie was :-) miłego dnia życzę :-)

#128 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:48

kayen, ja wybieram sie dzis do dziekanatu i pewnie tyle nerwow strace, ze masakra, nienawidze tam chodzic :-x

#129 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:49

dzien dobry :)

witam sie po dluuugiej przerwie,widze ze duzo zmian zaszlo na forum,nie wiem kiedy to nadrobie i ogarne ale mam nadzieje,ze jakos dam rade

poki co napisze krotko,ze nasz slub byl przecudowny,wesele tez bylo bardzo udane i wszyscy goscie byli bardzo zadowoleni

teraz czas wrocic do codziennego zycia,zaraz biegne do pracy choc strasznie mi sie nie chce
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#130 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:49

kayen, zawszeraźniej marudzić z kimś :D :D

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#131 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:49

666ilonka777, ja byłam w piątek ale na szczęście obyło się bez zwyczajowej kolejki. Załatwiłam wszystko i nawet się ucieszylam bo obniżyli mi kwotę warunku o 50 zł :-)
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#132 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:51

angik1683, wszyscy na Ciebie tu czekali i tesknili, witaj :-D

#133 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:51

obniżyli mi kwotę warunku o 50 zł



heh marzenie żeby u mnie na uczelni jakąkolwiek stawkę obniżyli ... raczej walną kolejną podwyżkę :) czesnego, za poprawki, abo cośnowego wymyślą ...

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#134 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:52

angik1683, witaj Kochana
jak super ze juz wrociłaś
ciesze sie ogromnie

ze nasz slub byl przecudowny,wesele tez bylo bardzo udane i wszyscy goscie byli bardzo zadowoleni

świetna wiadomość, super ze wszytsko poszło po waszej myśli

:* :* :* dla Ciebie
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#135 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:52

kayen, u nas jak sie samemu nie wypyta o wszystko to w niczym Ci nie pomoga ani nie poinformuja

#136 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:52

wszyscy na Ciebie tu czekali i tesknili, witaj

o jak milo :)

ja tez tesknilam i brakowalo mi wszystkich babeczek i plocenia na babskim ale bylo tyle zajec ze nie mialam czasu na dluzej przysiasc do kompa
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#137 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:56

angik1683 witaj mężateczko <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span>
wiesz, że tęskniłam za Panią turkusową ;-)

brakowało Cię tutaj - jak dobrze, że już jesteś... :-) <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span>

troche sie pozmieniało - ale szybko nadrobisz 8-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#138 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:56

Dobra babeczki, zjadłam tabliczkę czekolady na polepszenie koncentracji i lecę do notatek bo już chyba za mną płaczą z tęsknoty ;-) Miłego dnia ;*
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#139 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:57

angik1683, oj teraz musisz zdac relacje ze slubu i wesela, wiec czeka Cie najwazniejsze zadanie :-D

#140 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 22 września 2008 - 12:57

kayen miłej nauki..
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych