[22.09.2oo8] poniedziałek
#121
Napisano 22 września 2008 - 12:35
#122
Napisano 22 września 2008 - 12:39
kalafior ugotuj potem podsmaz mieso mielone na patelni następnie zrób sos z 2 jajek i smietanki 18 słodkiej i tartego żóltego sera to razem wymieszaj potem mieso wyłóż do żaroodpornego naczynia na to ułuż ugotowany kalafior i polej to wszystko sosem i zapiekaj w pikarniku przez ok 30 minMonikaK, a jak to przyrzadzic?
[ Dodano: 2008-09-22, 13:35 ]
mala zmiana na poprawe humoru ===> nowy avatarek
#123
Napisano 22 września 2008 - 12:40
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#124
Napisano 22 września 2008 - 12:41
#125
Napisano 22 września 2008 - 12:42
#126
Napisano 22 września 2008 - 12:43
#127
Napisano 22 września 2008 - 12:45
#128
Napisano 22 września 2008 - 12:48
#129
Napisano 22 września 2008 - 12:49
witam sie po dluuugiej przerwie,widze ze duzo zmian zaszlo na forum,nie wiem kiedy to nadrobie i ogarne ale mam nadzieje,ze jakos dam rade
poki co napisze krotko,ze nasz slub byl przecudowny,wesele tez bylo bardzo udane i wszyscy goscie byli bardzo zadowoleni
teraz czas wrocic do codziennego zycia,zaraz biegne do pracy choc strasznie mi sie nie chce
#130
Napisano 22 września 2008 - 12:49
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#131
Napisano 22 września 2008 - 12:49
#132
Napisano 22 września 2008 - 12:51
#133
Napisano 22 września 2008 - 12:51
obniżyli mi kwotę warunku o 50 zł
heh marzenie żeby u mnie na uczelni jakąkolwiek stawkę obniżyli ... raczej walną kolejną podwyżkę
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#135
Napisano 22 września 2008 - 12:52
#137
Napisano 22 września 2008 - 12:56
wiesz, że tęskniłam za Panią turkusową
brakowało Cię tutaj - jak dobrze, że już jesteś...
troche sie pozmieniało - ale szybko nadrobisz
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#138
Napisano 22 września 2008 - 12:56
#139
Napisano 22 września 2008 - 12:57
#140
Napisano 22 września 2008 - 12:57
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty











