PdM już doczytałam co wcinałeś
![]()
tylko mi dziś buzi nie dawajbo czosnek jadłeś
ok
saja, łap tu na poprawę humoru...
fajna babka, witaj
Napisano 22 września 2008 - 14:11
PdM już doczytałam co wcinałeś
![]()
tylko mi dziś buzi nie dawajbo czosnek jadłeś
Napisano 22 września 2008 - 14:13
dzieuję bardzo wiesz to na potrzeby tego jak cie masować bedęcyckonosz i majtasy fajne
Napisano 22 września 2008 - 14:15
Napisano 22 września 2008 - 14:17
Napisano 22 września 2008 - 14:17
saja, łap tu na poprawę humoru...
Napisano 22 września 2008 - 14:18
PdM, jaki podpis degustator ... wiesz takie usprawiedliwianie siebie i wmawianie że sie nie jest alkoholikiem to pierwsza oznaka choroby
witam ciebie i o zdrówko pytam ?
dzieuję bardzo wiesz to na potrzeby tego jak cie masować bedę
![]()
no wiem ze fajne
juz sie nie mogę doczekać października
Napisano 22 września 2008 - 14:29
Napisano 22 września 2008 - 14:35
no co to za yhym?yhym...
Napisano 22 września 2008 - 14:42
jesteś "kochana" ze tak o niego dbasz ....
Napisano 22 września 2008 - 14:44
Napisano 22 września 2008 - 14:47
Napisano 22 września 2008 - 14:48
Napisano 22 września 2008 - 14:51
saja, rozumiem i nie zazdroszczę sytuacji. u nas ostatnio łatwiej, Marcin więcej jest w domku
pozostaje Wam uzbroić się w cierpliwość i przeczekać ten gorący okres. kiedyś się uspokoi. musi. a TY robisz już wszystko, co możesz, żeby mu pomóc. trzymaj się ciepło i głowa do góry.
angik to czekam teraz z niecierpliwością na relację zdjęciową
nie wymigasz nam się
Napisano 22 września 2008 - 14:53
PdM, a znasz cos co mi pomoże? ..... własnie czuje jak mnie rozkłada .... i oskrzela mnie bolą .....
no co to za yhym?yhym...
Napisano 22 września 2008 - 14:58
Napisano 22 września 2008 - 15:00
Napisano 22 września 2008 - 15:01
PdM, mi by sie masaż rozgrzewający przydał
Napisano 22 września 2008 - 15:06
po sobotnim zatruciu tomek cała niedziele umierała ... jak to nazwał miała kaca jak po libacji a wypił tylko 5 piw i desperado (był trzeźwy bo siedziałam z nim) ale kiełbaska co zjadł była nie bardzo i dlatego nic nie popracował i dziś po porannym targu musi nadgonić .... wiec on odpada chyba zacznę sama sie masowaćno to musisz pogonić bacikiem Tomka. :->
Napisano 22 września 2008 - 15:09
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych