[ Dodano: 2008-09-22, 16:14 ]
PdM mam coś dla ciebie
Napisano 22 września 2008 - 15:12
Napisano 22 września 2008 - 15:16
Napisano 22 września 2008 - 15:20
szczerze to tomek tez na mnie dziwnie patrzył ale to zalazłam jak fajną stronę z aktami znalazłam i to tam byłonie pzonaje Cię
Napisano 22 września 2008 - 15:23
Napisano 22 września 2008 - 15:23
Napisano 22 września 2008 - 15:25
Napisano 22 września 2008 - 15:26
Napisano 22 września 2008 - 15:29
Napisano 22 września 2008 - 15:39
a na ile lat sie czujesz?no ja tak właśnie leże... gorzej niż z dzieckiem.
Napisano 22 września 2008 - 15:41
a na ile lat sie czujesz?no ja tak właśnie leże... gorzej niż z dzieckiem.
małe dzieci mały kłopot..duże...itd. itd.
Napisano 22 września 2008 - 16:15
Napisano 22 września 2008 - 16:17
a co sie stało? co z nimi robiłas ?Nie mam cierpliwości do dzieci
Ciśnienie mi podskoczyło jak cholera.
Napisano 22 września 2008 - 16:21
Napisano 22 września 2008 - 16:22
Napisano 22 września 2008 - 16:26
Napisano 22 września 2008 - 16:27
Napisano 22 września 2008 - 16:28
Napisano 22 września 2008 - 16:32
Napisano 22 września 2008 - 16:32
Napisano 22 września 2008 - 16:32
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych