[22.09.2oo8] poniedziałek
#201
Napisano 22 września 2008 - 16:33
#202
Napisano 22 września 2008 - 16:34
każdy teraz jest chory dołacz sie do klubuhello.
pochorowałam się... wogule nic mi sie nie chce :]
#203
Napisano 22 września 2008 - 16:36
#204
Napisano 22 września 2008 - 16:37
#205
Napisano 22 września 2008 - 16:39
#207
Napisano 22 września 2008 - 16:42
#209
Napisano 22 września 2008 - 16:42
#210
Napisano 22 września 2008 - 16:43
[ Dodano: 2008-09-22, 17:44 ]
asia21_87,
#211
Napisano 22 września 2008 - 16:49
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#212
Napisano 22 września 2008 - 16:51
#213
Napisano 22 września 2008 - 16:53
PdM, najlepsze jest to, że jak każę im odmienić "to be", to jechana "I am, you are..." Bez problemów. Mają w zdaniu podany zaimek "It" albo jakikolwiek inny i już zero rozumowania, myślenia. I od nowa całe tłumaczenie...
mi tam tłumaczyć nie musisz rozumiem... ja tam dzieci nie lubię.
#214
Napisano 22 września 2008 - 16:53
#215
Napisano 22 września 2008 - 16:54
wiece co te forum nawet choremu człowiekowi może humor poprawić
#216
Napisano 22 września 2008 - 16:56
zobaczymy co będzie
#217
Napisano 22 września 2008 - 16:56
ale takie podstawowe rzeczy powinny załapać raz dwa ... nikt nie jest aż tak tępy
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#219
Napisano 22 września 2008 - 16:57
#220
Napisano 22 września 2008 - 16:58
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty








