Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[22.09.2oo8] poniedziałek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
329 odpowiedzi w tym temacie

#201 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:33

Donn, zdecydowanie. Ale nie sądziłam, że aż tak. Może nie tyle co samej cierpliwości, ale i podejścia. Może ja tego nie mam? Kto wie? Większych doświadczeń z prowadzeniem korepetycji nie mam, co najwyżej wykładanie ang. starszym paniom, które już są bardziej kumate.

#202 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:34

hello.
pochorowałam się... wogule nic mi sie nie chce :]

każdy teraz jest chory dołacz sie do klubu :-)

#203 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:36

fajna babka, ale to takie dziwne wczoraj do wieczora wszystko bylo cacy... i wieczorem zaczelo mnie cos brac ;-/ a dzisiaj to juz porazka....katar mam,gardlo mnie boli,brzuch tez i mam nogi z galaraty i ledwo na oczy widze ;-/

#204 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:37

fajna babka, ja mam na dobrą sprawę dwie osoby o tej samej porze, bo to siostry. Obydwie mają pstro w głowie i najwyraźniej nie lubią się uczyć, powtarzałam, że mają na to i na to zwrócić uwagę, jak coś jest ważnego, to każe im to podkreślać. Robimy ćwiczenia, czytają, słuchają... "Co to jest she?" "Yyy, on?" No, więc ręce opadają.

#205 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:39

Elodi, to powodzenia z takimi bachorami :lol:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#206 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:41

witam sie

ja juz w domku, po obiedzie

dziwnie sie czuje.....
ale nie pytajcie dlaczego
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#207 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:42

asia21_87, a ja zapytam :P dlaczego ?;>

#208 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:42

dlaczego ?;>

nie powiem,
nie chce i nie moge
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#209 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:42

PdM, najlepsze jest to, że jak każę im odmienić "to be", to jechana "I am, you are..." Bez problemów. Mają w zdaniu podany zaimek "It" albo jakikolwiek inny i już zero rozumowania, myślenia. I od nowa całe tłumaczenie...

#210 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:43

Elodi, jeszcze mozęsz postawić sprawę ostro .... bo pewnie rodzice dziewczynek ci płaca za korki ... mozesz powiedzec ze chcesz pogadać o ich postępach w nauce z którymś z rodziców ... i tu powiedzec o swoich obawach i tym że wydaje ci sie ze cie zlewają .... albo tylko je postraszyć je że chciał byś by sie przed mama pokazały i chcesz sie z nią umówić na któryś raz że będzie obserwować zajęcia a tu taki problem z tym czasownikami pewnie sie wkurzy i dołoży wam lekcji angielskiego :-) ale sa to rozwiązania skrajne :-)

[ Dodano: 2008-09-22, 17:44 ]
asia21_87, <pocieszacz></span> nie łam sie jutro będzie lepiej :-) i o nic nie pytam :-)

#211 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:49

Elodi, też daje korki z ang. mam pod opieką jedną dziewczynę w gimn jest. ale łeb ma normalnie niesamowity błyskawicznie wszystko łapie ... w sumie czasem jak mi pytanie jakieśzada to sama nie wiem jak odpwiedzieć :) bywa ;)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#212 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:51

fajna babka, ja jestem ich kuzynką, więc pewnie może też myślą, ze patrzę na nichh ulgowo. Ale od następnych zajęć im nogi z dupy powyrywam, jak mi takie jaja będą robić. Albo się uczą, albo zlewają, ale ja czasu nie będę marnować i kropka. Może też od razu je zbyt surowo oceniam. Może kwestia czasu w nauce? No ale te 2 tygodnie to chyba jednak za dużo, jak na jeden taki drobny element w angielskim.

#213 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:53

PdM, najlepsze jest to, że jak każę im odmienić "to be", to jechana "I am, you are..." Bez problemów. Mają w zdaniu podany zaimek "It" albo jakikolwiek inny i już zero rozumowania, myślenia. I od nowa całe tłumaczenie...


mi tam tłumaczyć nie musisz rozumiem... ja tam dzieci nie lubię. :lol: po dwóch godzinach z takim małym to się można powiesić a Ty jeszcze je uczyć musisz. :lol:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#214 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:53

nie(d)oceniona, wolę zamek błyskawiczny niż ciężki orzech do zgryzienia.

#215 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:54

Elodi, za dużo powinny już czaić cos nie cos ....po co masz czas marnować tak możesz go poświęcić na kogoś kto sie chce uczyć .....

wiece co te forum nawet choremu człowiekowi może humor poprawić <umieraam></span>

#216 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:56

fajna babka, a cóż takiego cię rozśmieszyło? :P

zobaczymy co będzie ;) Jeszcze ze dwa tygodnie im dam i zobaczę, jak im idzie. Czy są kumate czy nie w miarę. Kolejna lekcja za tydzień :P

#217 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:56

Elodi, ja czasami nie mam pomysłów co dalej robić ;)

ale takie podstawowe rzeczy powinny załapać raz dwa ... nikt nie jest aż tak tępy

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#218 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:57

Elodi, a Ty pobierasz jakieś opłaty za te korki
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#219 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:57

nie(d)oceniona, im się po prostu chyba nie chce. Właśnie napisałam do ich matki, żeby je dzisiaj z angielskim przypilnowała, bo jutro mają kartkówkę z tego... Zobaczymy jak im pójdzie.

#220 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:58

ehhh nie wiem co mi jest ale mze ktoras z was bedzie wiedziala.... caly brzuch mnie boli i jak sie schylam to boli jeszcze bardziej :(




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych