Elodi, z lenistwem wygrać nie jest łatwo
[22.09.2oo8] poniedziałek
#221
Napisano 22 września 2008 - 16:58
Elodi, z lenistwem wygrać nie jest łatwo
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#222
Napisano 22 września 2008 - 16:58
#223
Napisano 22 września 2008 - 16:59
[ Dodano: 2008-09-22, 17:59 ]
krowka17, może brzuch Cię boli? :> No na nic innego wpaść nie mogę. Ewentualnie jajniki...
#225
Napisano 22 września 2008 - 16:59
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#226
Napisano 22 września 2008 - 17:00
#227
Napisano 22 września 2008 - 17:00
#228
Napisano 22 września 2008 - 17:02
krowka17, szybkiego powrotu do zdrowia!
#229
Napisano 22 września 2008 - 17:02
[ Dodano: 2008-09-22, 18:03 ]
fajna babka, no co .... poważne rozmowy siętu toczą
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#230
Napisano 22 września 2008 - 17:03
Taka leciutka, ale jednak.....
#231
Napisano 22 września 2008 - 17:04
Nic kobietki, ja zabieram się za swoje książki teraz
Może będę bardziej kumata niż one
Do kolejnego napisania
na bana pracujesz a dla mnie coś na pożegnanie!?
#232
Napisano 22 września 2008 - 17:04
[ Dodano: 2008-09-22, 18:05 ]
PdM, pa Kochanie
#233
Napisano 22 września 2008 - 17:05
saja - dzidzia rośnie, ma się zdrowo, coraz mocniej kopie
#234
Napisano 22 września 2008 - 17:05
[ Dodano: 2008-09-22, 18:07 ]
Madzia81, mmmm ... coraz bliżej
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#235
Napisano 22 września 2008 - 17:07
#236
Napisano 22 września 2008 - 17:08
#237
Napisano 22 września 2008 - 17:15
cośmi sie znowu z netem chrzani ..
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#238
Napisano 22 września 2008 - 17:16
PdM, pa Kochanie
![]()
![]()
prawidłowa reakcja
#239
Napisano 22 września 2008 - 17:16
#240
Napisano 22 września 2008 - 17:18
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty










