Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[22.09.2oo8] poniedziałek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
329 odpowiedzi w tym temacie

#61 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:14

i też mam dwa w mieszkaniu już nawet sie zastanawiałem czy by sobie urlopu na telefon nie wziąść ale pomyślałem że to już by pod alkoholizm podchodziło :-P

<luzak></span> <luzak></span> <nenene1></span> <nenene1></span> <nenene1></span> <blabla1></span> <blabla1></span> nie ładnie nie ładnie
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#62 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:17

a ja nie mam żadnej biby bo pracuje na druga zmianę :-/
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#63 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:18

A co będę w domu siedzieć :D Ostatnia szansa, żeby się rozerwać przed nowym rokiem akademickim :P


no dla mnie ta sobota to pierwszy dzień szkoły ;-)
nie idę :P moja specjalność :P >
A w niedzielę po zajeciach (która całe szczęście trwają do 14:40) idę chyba na poprawiny o ile będą :P



a ja nie mam żadnej biby bo pracuje na druga zmianę :-/

do której? :P

łowca a pij :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#64 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:18

ja tez nigdzie nie była, bo moj na mnie focha lekkiego strzelił :roll:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#65 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:19

asia21_87, mówimy o przyszłej sobocie :P może jeszcze da się to naprawić :P jakieś plany? :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#66 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:19

bo moj na mnie focha lekkiego strzelił :roll:

a o co ?
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#67 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:19

a właśnie malenka, co tam z K? o co wy się pożarliście??
nie ma mnie tu i nie będzie.

#68 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:20

jakieś plany? :)

tak siedzenie w domu
mojego to ciezko gdzieś wyrwać, uparty strasznie jest

a o co ?

a jak zwykle o nic
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#69 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:20

cerrata, no ładnie! :D ucz się ucz, bo to jest nauki klucz :D
Jeez mi się tak nie chce wracać na studia... Jeszcze by się przedłużyło te wakacje choć trochę... No ale mus to mus.

#70 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:22

uparty strasznie jest

zróbcie domówkę :P :P :P

ucz się ucz, bo to jest nauki klucz :D

oj wiem, ale tak się akurat złożyło, że mi się te dwie daty zjeżdżają :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#71 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:23

cerrata, pracuję do 22

a powód mojej kłótni z K. jak zwykle to bywa jest głupi...
generalnie oboje stwierdziliśmy, że zaczynamy cwiczyc (juz pisałam parę razy o moich brzuszkach :P) z tym, że ja sobie odpuściłam parę dni :P
no i on zaczął mi dokuczac. Na początku ok, ha ha, żarty żarciki, ale kiedyś trwało, juz to długi czas (rozmowa o mojej tuszy) to się zdenerwowałam i mu wygarnęłam, że skroo mu się nie podobam to niech sobie znajdzie inną chudą i w ogóle...
a on na to, że nie będzie mnie okłamywał itp i że ta rozmowa nie ma sensu i się obraziliśmy oboje... :-/
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#72 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:24

zróbcie domówkę :P :P :P

a wiesz ze nawet dobry pomysł, dawno nie zapraszaliśmy do siebie
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#73 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:27

pracuję do 22

no to po 22 najlepiej się bibka rozkręca, pomyśl nad tym :P



boże o takie pierdoły, weź ty sie dziewczyno.... :P

że ta rozmowa nie ma sensu

no to tamta rozmowa nie miała sensu, skończyła się i wracać do normy, przecież nic się nie stało :P

Ja mam coś takiego z Radkiem, że nie umiemy się na siebie obrażać itd, wszystko załatwiamy na miejscu a jak nie 'załatwimy' to przynajmniej nie obrażamy się na siebie, i chyba to wynika z tego, że mieszka poza Wrocławiem, nie widzimy się tyle i tak często jak byśmy tego potrzebowli itd
i wolimy wszystko rozwiązać przed jego "muszę uciekac na pociąg" ;-)
tak jakoś wkroczyliśmy w ten sposób i tak już jest :)
oto tajemnica naszego "nigdysięniekłócenia" :P

[ Dodano: 2008-09-22, 11:28 ]
asia21_87, jaka cerratka pomocna :mrgreen:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#74 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:29

malenka, oj znam takie klotnie, u mnie tez takie byly i to samo mowilam swojemu, ze jak mu sie nie podoba to niech sobie znajdzie chuda, ale pozniej przychodzil i mowil, ze jakby chcial to by dawno sobie znalazl i ze mnie kocha i ze wcale nie jestem jakas tak gruba tylko sobie wymyslam, bo naogladam sie gazet czy czegos, a tam takie patyki chude sa

#75 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:29

Ale bym się piwka napił... ech... :-/



znam ten ból... ;-) i też mam dwa w mieszkaniu już nawet sie zastanawiałem czy by sobie urlopu na telefon nie wziąść ale pomyślałem że to już by pod alkoholizm podchodziło :-P


no głodnego zawsze głodny zrozumie, ;-) zaraz tam alkoholizm... na to jest inne określenie...

Kiper - degustator, osoba zawodowo zajmująca się oceną smaku, wyglądu, zapachu, jakością i klasyfikacją wszelkiego rodzaju potraw i napojów (takich jak herbata lub kawa) w ogólności a w szczególności drinków i napojów alkoholowych (takich jak wino, piwo, itp.). Musi ona mieć dobrze rozwinięte zmysły: smaku, wzroku i powonienia.


:mrgreen:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#76 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:30

zaraz tam alkoholizm

no właśnie, ja wczoraj do hamburgera piwko sobie wypiłam, a co tam taka bomba kaloryczna
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#77 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:31

dobra ja uciekam :) zbiorę się trochę.. mam jeszcze godzinkę i do pracki :)

do wieczorka, podejżewam :)

PdM Kiperze :P trzymaj się :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#78 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:33

weź ty sie dziewczyno

gdzie się mam wziąc :P

wkurzyłam się po prostu no ile można gadac o moim brzuchu :P

ale dzisiaj już sobie zaplanowaliśmy rozmówkę ( niestety przez telefon) w czasie mojej przerwy w pracy więc, zapewne wszystko wróci do normy :P

i jeszcze jak weszłam na wage i zobaczyłam TO to się prawie popłakałam, bo się okazało, że K. rzeczywiście mnie nie okłamywał :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#79 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:33

cerrata, 3maj się. 8-)

asia21_87, dlatego zawsze lepiej wypić dwa... wtedy ten drugi likwiduje działanie pierwszego. ;-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#80 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:34

dlatego zawsze lepiej wypić dwa... wtedy ten drugi likwiduje działanie pierwszego. ;-)

nie zuważyłam :P
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych