Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[22.09.2oo8] poniedziałek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
329 odpowiedzi w tym temacie

#41 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 22 września 2008 - 09:21

calineczka, ja uzywam samochodu w weekend i poniedzialek tylko, a akurat ten dzien wypadl w poniedzialek wiec peszek :lol:

#42 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 22 września 2008 - 09:22

666ilonka777, witam ;-)

asia21_87, moze i bedzie. Zamierzam porobic pranie i ulozyc ciuchy w szafkach. No i moze troche poprzerabiac je, pozszywac co tam trzeba.

#43 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 22 września 2008 - 09:23

666ilonka777, asia21_87, Mirabelka__22, calineczka, witajcie dziewczynki :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#44 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 22 września 2008 - 09:24

Mirabelka__22, mi tez by sie przydal porzadek w szafkach z ciuszkami, ale nie moge sie zebrac zeby to uprzatnac, musze miec na to dzien i natchnienie, a tego brak jesli chodzi o takie porzadki :-D

#45 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 22 września 2008 - 09:28

calineczka, ja dopiero na trzeci dzień normalnie spałem w nocy, także już teraz i u Ciebie powinno być lepiej. ;-)

<rozyczka></span> dla moich pań. :mrgreen:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#46 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 22 września 2008 - 09:34

A ja odpuszcze sobie zakupy i poczekam, aż D. wróci z pracy ;-)
Jestem w Peru...

#47 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 22 września 2008 - 09:36

Ja od miesiaca nie mialam na to natchnienia..Ale najwyzsza pora :-D

#48 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 22 września 2008 - 09:54

Dziś dzień bez samochodu 8-)

kurka, tramwaje i autobusy za darmo, skorzystałabym sobie a do pracy mam z buta :P
jest okazja trza łapać :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#49 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:01

cerrata, witaaaaaaj :-P

a właśnie saja, skorzystałaś z tego przepisu co Ci ostatnio dawałem? :->
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#50 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:02

cerrata, witaaaaaaj :-P

hello :)

co tam jak tam? :) dalej chory? :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#51 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:04

cerrata, witaaaaaaj :-P

hello :)

co tam jak tam? :) dalej chory? :)


no, ale już lepiej. :-P Ale bym się piwka napił... ech... :-/
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#52 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:05

a właśnie saja, skorzystałaś z tego przepisu co Ci ostatnio dawałem? :->


kochany jeszcze nie bylo okazji bo wtedy plany sie zmienily i musielismy przelozy imprezeke ktora prawdopodobnie bedzie teraz w sobote wiec mam nadzieje ze teraz wyprobuje przepis...
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#53 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:06

Ale bym się piwka napił... ech... :-/

oj boli :P
wyczekaj, podkuruj się fast to szybciej się napijesz :P

saja, wszyscy mają jakieś biby w sobotę :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#54 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:09

saja, no to później napisz co i jak. ;-)

cerrata, wiem wiem... najgorsze że leżą dwa takie zimne w lodówce... :lol:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#55 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:10

saja, wszyscy mają jakieś biby w sobotę :P


a kto jeszcze ma bo nie w temacie jestem?:P haha... no my planujemy bo imprezka miala sie odbyc juz dwa tyg temu.. wtedy nie wypalilo boznajomym cos wypadlo i musieli zalatic ta sprawde bo byla pilna... teraz w sobote byli na weselu wiec wypadaloby zeby w koncu sie spotkac pod koniec tyg ...

[ Dodano: 2008-09-22, 11:11 ]

saja, no to później napisz co i jak. ;-)


jasne jasne... jak bede robic to napewno napisze jak wyszlo:) o ile mi wyjdzie hahah :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#56 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:11

najgorsze że leżą dwa takie zimne w lodówce... :lol:

i wołają "wypij mnie, wypij" <trele></span>

a kto jeszcze ma bo nie w temacie jestem?:

ja mam :P
katti ma.. nie pamiętam, ktoś tam jeszcze jakieś bibki z forum mial, moje koleżanki> co chwilę któraś sie chwali, że w sobotę ma jakąś bibkę :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#57 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:12

Heh to ja się dopisuję do grona sobotnich imprezowiczów. Wczoraj się dowiedziałam, że idziemy z M. na urodziny przyszłego pana młodego :D

#58 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:12

saja, o widzisz ? :P >>>

ja się dopisuję do grona sobotnich imprezowiczów


kolejna :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#59 lowca_motyli

lowca_motyli
  • Użytkownik
  • 360 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:13

Ale bym się piwka napił... ech... :-/



znam ten ból... ;-) i też mam dwa w mieszkaniu już nawet sie zastanawiałem czy by sobie urlopu na telefon nie wziąść ale pomyślałem że to już by pod alkoholizm podchodziło :-P
"Nie ma kobiet nie do zdobycia, są jedynie mężczyźni do dupy." Andrzej Klawitter

#60 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:14

A co będę w domu siedzieć :D Ostatnia szansa, żeby się rozerwać przed nowym rokiem akademickim :P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych