Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[22.09.2oo8] poniedziałek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
329 odpowiedzi w tym temacie

#1 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 21 września 2008 - 23:05

Dziś dzień bez samochodu 8-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#2 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 21 września 2008 - 23:06

O, nie wiedziałam nawet........
Napisałabym, że się postaram, ale człowiek wygodny się zrobił, jak ma auto do dyspozycji... :mrgreen:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#3 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 21 września 2008 - 23:08

piechotka zostaje :-P a i tak jutro/dziś bedą korki na drogach :-D
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#4 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 22 września 2008 - 00:13

witam w poniedziałek w nocy:)
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#5 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 22 września 2008 - 06:37

I znowu poniedzialek :-/ Ja witam sie juz z pracy, ciezko sie dzisiaj mi wstawalo, ciemno rano bylo i zimno <zimnoo></span>. Mam nadzieje, ze szybko w pracy czas zleci, bo po pracy ide do tego salonu gdzie znalazlam sukienke slubna, ide sie wymierzyc i podpisac juz umowe <jupi></span> <jupi></span> .
Zycze wszystkim udanego poniedzialku, a przede wszystkim duzo sloneczka <sun></span> <sun></span> <sun></span> bo u mnie np. go brak :-( .
Dołączona grafika

#6 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 22 września 2008 - 06:47

i ja również witam sie poniedziałkowo
nieco cieplej ale za to mżawka mnie zastała w drodze do pracy

Kita, witaj :*
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#7 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 22 września 2008 - 06:52

asia21_87, dzien dobry, u mnie w ogole sie nie ociepla, niby mowia w prognozie pogody, ze jeszcze maja byc cieple dni, jestem ciekawa ile w tym prawdy. U mnie padalo wczoraj, w nocy chyba tez, dzisiaj na razie sucho, ale niebo srednio wyglada :-/
Dołączona grafika

#8 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 22 września 2008 - 06:57

Kita, a u mnie dziś rano było 10 stopni wiec cielutko
a wczoraj to w ogóle ciepło i słoneczko było

tak wiec moze sie sprawdza ta zapowiadana pogoda :-P
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#9 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 22 września 2008 - 07:04

witam sie z Wami, u mnie z pogoda nie jest tak zle, ponad 10 stopni, sloneczko sie przebija od czasu do czasu, ale za to mgla jest, a co do dnia bez samochodu to u mnie nie wypalilo, przyjechalam do pracy samochodem, bo nie chcialo mi sie isc tak w poniedzialek piechotka

#10 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 22 września 2008 - 07:08

666ilonka777, cześć

a człowiek teraz to sie taki leniwy zrobił


wiecie tak mysle gdybym miała prawko i autko to bym miała dwa razy taki tyłek jak mam teraz bo bym całkiem sie rozleniwiła
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#11 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 22 września 2008 - 07:11

Wlasnie ogladam sobie zdjecia z wieczoru panienskiego, na ktorym bylam w sobote, poplakalam sie ze smiechu <umieraam></span> , co my tam wyrabialysmy <31></span> , nawet nie wiedzialam, ze az tyle zdjec napstrykalysmy. No, ale najwazniejsze, ze sie super bawilysmy, a teraz jest fajna pamiatka :mrgreen:

[ Dodano: 2008-09-22, 08:11 ]

wiecie tak mysle gdybym miała prawko i autko to bym miała dwa razy taki tyłek jak mam teraz bo bym całkiem sie rozleniwiła

hehe, podejrzewam, ze ze mna to samo by bylo. Co prawda prawko mam, ale samochodem rzadko jezdze, tylko na wieksze zakupy :lol:
Dołączona grafika

#12 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 22 września 2008 - 07:16

ja tez jak oglądam zdjęcia z wieczoru panieńskiego to śmiechu co nie miara, co ja wyprawiałam i to wszystko dziewczyny na zdejciech uwieczniły <tuptup></span>
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#13 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 22 września 2008 - 07:20

Witam wszystkich bardzo cieplutko :-D
Szaro za oknem a powinnam się wybrać na zakupy. Ja też się przyzwyczaiłam do samochodu <bryka2></span>
(chociaż nie mam prawka) i zawsze czekam jak D. wróci z pracy.
Jestem w Peru...

#14 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 22 września 2008 - 07:30

co ja wyprawiałam

hehe, czasem czlowiek zupelnie inaczej sie zachowuje na takich imprezach jak np. wieczor panienski niz na takich zwyklych, ale co tam, trzeba sie rozerwac, tym bardziej jak wczoraj rozmawialysmy, ze rzadko wychodzimy sie pobawic :-/
Dołączona grafika

#15 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 22 września 2008 - 07:37

Kita, pewnie ze tak
ja nie żałuje niczego
żałuje jedynie tego że za duzo wypiłami źle sie czułam
ale zdjęcia są śmieszne

i fajne prezenty dostałam
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#16 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 22 września 2008 - 07:38

Kita, jasne, ze trzeba sie pobawicz czasem, wtedy zapomina sie o tej codziennosci itd.a pozniej nawet inaczej na wszystko sie patrzy, czlowiek jest jakos lepiej nastawiony :-D a co am sie dzialo ciekawego...hmmm? :mrgreen:

#17 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 22 września 2008 - 07:46

Dobrze, że na moim wieczorku panieńskim nikt nie robił zdjęć :mrgreen:
Zabawa była świetna <impra1></span> zwiedziłyśmy połowe knajpek w Wejherowie a najśmieszniejsze jest to, że nad ranem spotkaliśmy mojego miśka z jego kumplami. No i wieczorek skończył się wspólnie w parku (bo już pozamykali wszystkie knajpy)
Jestem w Peru...

#18 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 22 września 2008 - 07:52

a co am sie dzialo ciekawego...hmmm? :mrgreen:

hehe, tak naprawde to nic specjalnego, tylko na zdjeciach tak smiesznie wszystko wyszlo :mrgreen: . Najpierw jezdzilysmy lizmuzyna przez godzine, to sie darlysmy az nas gardla bola do dzisiaj. Kurcze zawsze mnie denerwoalao jak ktos jezdzil lizmuzyna po miescie krzyczal i machal do wszystkich na ulicy, a my teraz to samo robilysmy :-P Ta cala otoczka i atmosfera limuzynowa chyba tak dziala na wszystkich :-P ;-) No a potem poszlysmy do klubu, panna mloda dosc duzo wypila i przez caly wieczor tanczyla w fartuszku ze sztucznymi piersiami :mrgreen: , smiesznie to wygladalo, no i na tych zdjeciach wszystko tak smiesznie wyglada, bo przede wszystkim to sie wyglupialysmy caly czas <swistak1></span>
Dołączona grafika

#19 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 22 września 2008 - 07:56

Kita, ale fajnie to musialo byc extra, w limuzynie tak klimatycznie i w ogole :-D to impreza musiala byc bardzo udana, no i wyobrazam sobie juz te fotki, na pewno fazolskie :-D hehe

#20 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 22 września 2008 - 07:59

ale fajnie to musialo byc extra, w limuzynie tak klimatycznie i w ogole :-D

no naprawde super bylo, wszystkie pierwszy raz jechalysmy taka limuzyna i kazda z nas zachwycona byla, fajna muzyka leciala, mialysmy szampana, wiec gites ;-)

wyobrazam sobie juz te fotki, na pewno fazolskie

trafnie to okreslilas :mrgreen:
az nie moge doczekac sie swojego wieczoru panienskiego <wkupie1></span>
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych