[22.09.2oo8] poniedziałek
#81
Napisano 22 września 2008 - 10:34
#82
Napisano 22 września 2008 - 10:35
asia21_87, zaufaj mi, albo przetestuj sama.
#83
Napisano 22 września 2008 - 10:36
#85
Napisano 22 września 2008 - 10:38
PdM, ale mi narobiłeś apetytu tym piwem...
Iwonka to porządna kobieta, zawsze chętna na browarka szacunek.
asia21_87, no to może dzisiaj wieczorkiem?
#87
Napisano 22 września 2008 - 10:42
wczoraj wypilam dwa i mam dosyć,
kurde fajnie masz, też bym chciał być taki ekonomiczny
#88
Napisano 22 września 2008 - 10:42
#90
Napisano 22 września 2008 - 10:44
#91
Napisano 22 września 2008 - 10:47
Iwona luzuj dzisiaj obiad robi Ilonka.
#92
Napisano 22 września 2008 - 10:48
#93
Napisano 22 września 2008 - 10:49
#94
Napisano 22 września 2008 - 10:50
to dla mojego męża duży kawał mięsa, bo jest głodomoremIwona luzuj dzisiaj obiad robi Ilonka.
#95
Napisano 22 września 2008 - 10:51
PdM, ja? oj lepiej zebyscie tego nie chcieli, bo z glodu umrzecie
-3pkt złapałaś...
Iwonka jak kochasz męża to lepiej sama zrób mu obiad..
Jagoda a Ty co dziś taka cicha? jak się czujesz? :->
#96
Napisano 22 września 2008 - 10:54
#97
Napisano 22 września 2008 - 10:57
#98
Napisano 22 września 2008 - 11:01
lepiej...niewiele lepiej, aaaaale lepiejJagoda a Ty co dziś taka cicha? jak się czujesz?
A tak naprawdę, to kiepsko...
Na dodatek za dwa dni mam pierwszą w życiu wizytę u dentysty-chirurga i nie dość, że się boję, to jeszcze smarkam...
Ja też zaraz śmigam na jakieś zakupy, miłego klikania Wam życzę
#99
Napisano 22 września 2008 - 11:05
lepiej...niewiele lepiej, aaaaale lepiej
![]()
A tak naprawdę, to kiepsko...
Na dodatek za dwa dni mam pierwszą w życiu wizytę u dentysty-chirurga i nie dość, że się boję, to jeszcze smarkam...![]()
Ja też zaraz śmigam na jakieś zakupy, miłego klikania Wam życzę
no to zdrowiej, zdrowiej ja zaraz uciekam do wyrka...
co do dentysty-chirurga to nic mi nie mów... wróg numer jeden...
udanych zakupów.
#100
Napisano 22 września 2008 - 11:28
Dla mnie średnio dobry..bo się zaniepokoiłam czymś..
ale nie chce o tym pisać... mam nadzieje, ze nie umre
Kahela nie bój sie dentysty..teraz są znieczulenie i miła opieka więc głowa do góry..
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty








