Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Ślub w młodym wieku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
148 odpowiedzi w tym temacie

#21 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9613 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 09:05

lepiej ślub wziąć później i to samo dotyczy dzieci...
Najpierw trzeba się wyuczyć, dorobić czegoś, wyszaleć, korzystać z życia...


Tez tak uwazam :-> Na wszystko przychodzi pora. Ja mam 23 lata i nie spieszno mi do pieluch.

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#22 mari_cruz

mari_cruz
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 11:07

Kahela, a to nie jest tak, że Majkę wychowywałaś mając do dyspozycji doświadczenie przy Karo? Może trochę w ten sposób?

#23 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7470 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 11:10

Kahela, mądrze gadasz kobieto :lol:
Pieknie wszystko wyjasniłaś
dzisiaj troche inne czasy
małżeństwo to nie tylko piekne słowa itp a cięzko jest młodym osobom ,które dopiero poczuja smak wolności pojśc na kompromis no który nie ukrywajmy w małżenstwie jest nie unikniony
Małżeństwu w tak młodym wieku ( 18-20 lat) mówie NIE
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#24 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5351 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 11:30

że Majkę wychowywałaś mając do dyspozycji doświadczenie przy Karo?

też, ale przede wszystkim miałam więcej cierpliwości, mniej stresu, miałam jakoś tam poukładane życie, więcej kasy i tym samym nie martwiłam się czy będę miała na pampersy itd... :-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#25 seli19

seli19
  • Użytkownik
  • 536 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 12:34

Ja gdybym mogła to już bym wyszła za M. kochamy się szalenie i wiem, że chce być z nim całe życie. ale u nas chodzi o rodziców o miejscowości z których pochodzimy, tutaj za maż młodo wychodzą tylko te,które są w ciąży:( i czasem gdy kochamy się, to Mati mówi,że nie boi się ze wpadniemy, bo wtedy ochajtamy się i będziemy ze sobą tak jak tego chcemy... może to wszystko brzmi dziecinnie, możecie pomyśleć że jesteśmy nie dojrzali, ale oboje zaczęliśmy młodo szaleć, imprezować i teraz pragniemy już wreszcie stabilizacji, ciepłego kącika, ślicznego maleństwa...i pewnie jeśli nie wpadniemy to za jakieś dwa lata będziemy małżenstwem, bo moja mama ktora ślepo wierzy w moją czystość i niewinność będzie godziła się na ślub, żebym nie szła do ołtarza z brzuchem... echh...

#26 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3964 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 13:50

ja mam 24 lata moje wszystkie koleżanki maja mężów dzieci ta która urodziła najwcześniej juz swoje dziecko do I klasy posłała ale ja zgadzam się z Kahela, i bardzo dobrze ją rozumiem wiek 20 lat to za mało na dziecko człowiek jakby traci młodość i niestety brak mu podejścia do dziecka takiego jak jest starszy .... mam w domu 10 miesięczne dziecko zajmuje sie nim prawie cały dzień wiec czuje jak to może dawać w kość i nie planuję na razie mieć swojego .... moje życie jest zbyt mało ułożone pewne i stabilne by jucz sie decydować na dziecko a wiem że z czasem nabierze ono spokoju gdy pójdę do pracy i będę miała swój własny spokojny kont (choćby w domu u teściowej :/) ...

#27 zaneta1

zaneta1
  • Użytkownik
  • 600 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 14:07

zaneta1 musiałaś? czy chciałaś?


Chcialam :-)

#28 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 18:20

Kahela, teraz dopiero rozumiem, masz racje, bo w sumie ja majac teraz 21 lat nie wyobrazam sobie zeby teraz zostac mama i zrezygnowac z dotychczasowego zycia (choc nie jestem imprezowiczka)

cale szczescie ze jestes tak rozwazna i poukladana kobietka, a twoje dziewczynki maja przykladna i madra mame ;-)
bo czesto dzieje sie tak ze matka zostaje tak zwana dziewczyna z imprezy....
totalnie niedojrzala i nie gotowa na bycie odpowiedzialną i opiekunczą... :-/

#29 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5351 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 18:25

Olciiia, no bo tak to jest...nie chciałabym, żeby mnie ktoś źle zrozumiał - to nie jest tak, że żałuję, że mi źle.....
Po prostu dostaliśmy trochę od życia po tyłku i wiem, że prościej byłoby, gdybyśmy poczekali....

Śmiejemy się czasem z L że na imprezy zaczniemy wychodzić koło 40-ki...mojej, bo on starszy :-P :mrgreen: :mrgreen:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#30 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 18:28

Kahela, no i dobrze przynajmniej bedziesz mloda babunia :P
dobrze ze nie zalujesz i rozumiem co chcialas nam przekazac ja przynajmniej na pewno cos z tego wyniose ;-)

a to i tak sie jeszcze wybawicie ;)

#31 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7119 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 18:33

Kahela życie podobno zaczyna sie po 40-stce ;-)

ale znów jak ktoś w młodym wieku jest tak strasznie zakochanym i juz chce brac ślub...to nie chce słyszeć argumentów, że to za wcześnie...i po paru latach dochodzi do rozwodów... dlatego warto czekać dłużej
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#32 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 18:41

ja z moimi 22 latkami też sie jakoś do ślubu nie spiesze... jak widze ludzi, którzy sami zamkneli sie w domach, siedzą i wychowują dzieci, zero życia towarzyskiego... szkoda mi ich, z drugiej strony mam kilka znajomych w moim wieku, które są przeszcześliwe, że już sąmężate, dzieciate... zależy jak leży i co sie komu podoba. ja nie umiałabym zrezygnowaćz podróży, imprez, wspólnych wypadów ze znajomymi... w ogóle wizja małżeństwa póki co przeraża mnie... mam jeszcze taki wyobrażenie ograniczenia wolności <bezradny></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#33 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7470 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 18:44

w ogóle wizja małżeństwa póki co przeraża mnie... mam jeszcze taki wyobrażenie ograniczenia wolności

i to jest taki najlepszy znak , że jeszcze nie ten czas ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#34 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 18:49

no przecież mówie za ja i małżeństwo póki co omijamy sie szerokim łukiem :) jeszcze przynajmniej kilka latek :) chociaż moja mama powtarza że w moim wieku tojuż miała mnie :) i że najwyższy czas ...;P

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#35 kroliczek231

kroliczek231
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 23:07

ja wlasnie jestem w młodym wieku i wychodze zamaż to jakis skandal :)

[ Komentarz dodany przez: Donn: 2008-09-18, 01:44 ]
temat scaliłam

#36 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5351 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 23:08

kroliczek231, mamy już taki temat...poczytaj... :-D

slub-w-mlodym-wieku-vt2928.htm
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#37 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 23:09



#38 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 18 wrzesień 2008 - 06:30

to jakis skandal

a ile masz lat?

#39 seli19

seli19
  • Użytkownik
  • 536 postów

Napisano 18 wrzesień 2008 - 09:39

Masz 15 lat? wychodzisz za mąż? i sama nazywasz to skandalem? :-/

#40 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 18 wrzesień 2008 - 09:40

ona ma 18 lat ;)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych