Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[11.09.2008] czwartek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
321 odpowiedzi w tym temacie

#121 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 11 września 2008 - 13:14

ja w ogóle nie przepadam za ciastami

ja uwielbiam, ale staram sie ograniczac, zwlaszcza teraz, kiedy niedlugo sukienki slubnej bede szukac :-)
Dołączona grafika

#122 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 11 września 2008 - 13:15

kiedy niedlugo sukienki slubnej bede szukac :-)

wow
a masz cos juz na oku czy dopiero sie rozglądasz
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#123 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 11 września 2008 - 13:24

http://babskiswiat.n...e-vt221,630.htm

asia21_87 to ta wlasnie, ktora tam wkleilam, na ta chwile mnie urzekla, ja bardzo lubie takie skromne. Pewnie ta pojde przymierzyc jaka pierwsz. No ale wiadomo, ze inaczej na zdjeciu, inaczej na zainteresowanej osobie :-) wiec zobaczymy jak to bedzie :-)
Dołączona grafika

#124 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 11 września 2008 - 13:30

Kita, tak pamietam
skromna i prosta
bardzo ładna :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#125 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 11 września 2008 - 13:32

asia21_87, dziekuje bardzo ;* a teraz musze zmykwac, trzeba jeszcze popracowac godzinke. Nawet nie wiem czy uda mi sie wpasc na babski wieczorem, bo troche mam latania po pracy. Milego popoludnia i wieczorku Ci zycze <buzki></span>
Dołączona grafika

#126 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 11 września 2008 - 13:33

Kita, dziekuje i wzajemnie
zaglądaj jak najczęściej :*
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#127 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 11 września 2008 - 14:04

Siedzę na głównej, odświeżam i jak jest jakiś fajny ciastek to sobie powiększam i oglądam.. nie wiem co mi :P nigdy nawet na to nie patrzyłam :P

Wlasnie dodalam troche ciasteczek, coby nudno nie bylo ;-)
Teraz to juz calkiem trzeba chować górna czesc forum bo nasi panowie zlikwiduja nam internety :D
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#128 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 11 września 2008 - 14:11

Hello, no i koniec z zapuszczaniem włosów, dziś w nocy śniła mi się Jaga Hupało (ta fryzjerka od gwiazd)...
Przyszła obciąć włosy mojej Majce i przy okazji spojrzała na mnie i powiedziała, że też by mi się przydało...
Rano się zastanawiałam, czy to nie znak i stwierdziłam, że zadzwonię do takiego salonu, prowadzi go facet, murzyn, wcześniej miał salon w Anglii i ma niezłą opinię, trzeba się do niego umówić około 1-2 tygodnie wcześniej...
Pomyślałam,że pewnie mi przejdzie do tego czasu....dzwonię, a kobietka mówi, że przed chwilą jakaś pani dzwoniła i odwołała wizytę i mogę przyjść na 16.15... :shock:

To jakiś znak chyba...

W każdym razie idę...boję się...szkoda mi trochę bo już mam włosy za ramiona...ale lubię siebie w krótkich.... :roll:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#129 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 11 września 2008 - 14:14

Kahela, spontaniczna decyzja, w sumie tak jak moja :)
Obys tylko zadowolona byla:))) idziesz?
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#130 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 11 września 2008 - 14:14

idziesz?

idę...niech się dzieje wola nieba... :mrgreen:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#131 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 11 września 2008 - 14:15

no no, kolejna forumka zmienia fryzurke :-D
Ktora nastepna pod odstrzal?
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#132 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 11 września 2008 - 14:16

coś tuptunio pisała, że idzie obciąć i zafarbować, ciekawe czy zadowolona?
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#133 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 11 września 2008 - 14:34

witam babaeczki :)...

dopiero teraz mam chwile... :P ehh:/... chcialam zajrzec rano ale sie neistety nie udalo
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#134 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 11 września 2008 - 14:36

Witam się z Wami ;)

Kahela, idź na żywioł :D Najwyraźniej to był jakiś znak :]
cerrata, krótko, ale na temat - gratuluję :]

A mój K. nie ściął włosów :P Zwątpił w ostatnim momencie i jedyne co wyniósł ze spotkania to brzuch powiększony o 3 piwa, eh. Może i dobrze, ale pewnie więcej takich prób będzie. Ja po obiadku lekko zmęczona, może strzelę sobie drzemkę i poobserwuję, jak to dzień mi przed oczami przeleci...

#135 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 11 września 2008 - 14:45

oj ja też jużpo obiadku, do tego po zakupach (spożywczych:P) w sumie teraz żałuje że najpierw nie zjadłam tylko polazłam do sklepu, ale... z czegoś trzeba było upichcić obiadek a że dzisiaj moja kolej była.. :roll:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#136 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 11 września 2008 - 14:50

Kahela odważna decyzja i jaka spontaniczna 8-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#137 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 11 września 2008 - 15:07

wreszcie bede miała normalnego officea :P kumpel mi właśnie podrzucił więc sie zabieram za instalowanie :) trzymajcie kciuki żebym nie rozwaliła przy okazji komputerka :D do zobaczenia po mam nadzieje udanej instalacji :)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#138 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 11 września 2008 - 15:11

nie(d)oceniona wszystko sie uda - napewno ;-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#139 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 września 2008 - 15:24

witam sie po pracy niesamowicie zdenerwowana (zeby nie przeklinac....)

:evil: tomek sobie wymyslil ze jedzie dzis do polski wiec wczoraj kupilam, mu bilet i wyobrazcie sobie ze dzis jestem w pracy i mysle sobie ze on juz pewnie w drodze na dworzec bo dobre pol godziny sie tam od nas jedzie, a on dzwoni do mnie i mi sie pyta gdzie jest tasma klejaca :shock: :evil:
co sie okazalo godziny mu sie pomylily :roll: :roll:
matko :!: :!: :!: powiedzialam ze ma jak najszybciej wychodzic bo zostalo 40 minut do odjazdu pociagu... to jeszcze moglby zdazyc
.... :evil: a on z ogromniasta walizka i jeszcze z kartonem duzym pod pacha bo wzmacnacz komus kupil.... :evil: no i nie zdazyl i siano poszlo.... w sumie to 22 euro ale teraz akurat mam taka sytuacje ze wszystko sie liczy.....

kurde faceci to sa gorsi niz dzieci.... :!:
zachcialo mu sie jechac beze mnie to ma :evil:

juz mu zakomunikowalam ze nigdy wiecej nie bedzie jechal sam wczesniej do polski....
jeden dzien by go nie zbawil a siana juz nie odzyskamy.... :evil: :!:

#140 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 11 września 2008 - 15:29

Olciiia ale to wszystko wyszło nie fajnie...szkoda tej kasy <pocieszacz></span>
i nerwy nie potrzebne <przytul></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych