Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[11.09.2008] czwartek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
321 odpowiedzi w tym temacie

#101 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 września 2008 - 12:24

cerrata, nie, jak tak pomyslalam to to by tylko zamet wprowadzilo i pretensje czemu ktoras komus dala punkt, a drugiej osobie nie. I nie byloby sprawiedliwie tylko raczej wg sympatii do kogos.

#102 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 11 września 2008 - 12:28

eee tam :P


a wiecie co ja robię ostatnio ? :P chodzę do marketów i jak nikt nie patrzy wyjadam orzeszki ze snikersów i 'sprytalam' :P nie no żartuję :) Siedzę na głównej, odświeżam i jak jest jakiś fajny ciastek to sobie powiększam i oglądam.. nie wiem co mi :P nigdy nawet na to nie patrzyłam :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#103 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 11 września 2008 - 12:33

dawno juz nie widziałam dawno tego ciastka na głównej stronie
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#104 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 11 września 2008 - 12:35

asia21_87, masz już upatrzonego? :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#105 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 11 września 2008 - 12:37

masz już upatrzonego? :P

a mam
a Twój to jaki :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#106 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 11 września 2008 - 12:39

no ja nie mam :P dopiero od wczoraj przeglądam :mrgreen:

zaraz zobaczę... ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#107 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 11 września 2008 - 12:39

ja odświeżam i nic
nie moge na niego trafić
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#108 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 11 września 2008 - 12:41

taki jeden jst fajny, czarno białe, na kanapie leży :)
hehe

mniam :mrgreen:

ja teraz uciekam :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#109 kasia4

kasia4
  • Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 11 września 2008 - 12:44

Witam Wszystkich! Ale dzisiaj pogoda brzydka :-( Miałam nadzieję, że słoneczko będzie świecić. Ja już po obiadku i chyba sobie zrobię kawę, bo inaczej usnę.

#110 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 11 września 2008 - 12:44

cerrata, czy to ten

Załączone miniatury

  • album_thumbnail.htm.jpg

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#111 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 11 września 2008 - 12:53

Mam przerwe na drugie sniadanie wiec znowu zagladam do Was :-) troche ociagalam sie z ta przerwa, bo jak mnie w koncu przestala glowa bolec to zoladek zaczal :-( koncze pic miete, nie wiem czy to od niej, ale przechodzi :-) Teraz mam zamiar zaryzykowac i cos przekasic.

cerrata, asia21_87, kurcze ja nigdy wczesniej nie interesowalam sie tymi fotami i nie zwracalam na nie uwagi, ale teraz jak o tym piszecie to moze sobie "poodswiezam" :-P ;-)
Dołączona grafika

#112 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 11 września 2008 - 12:56

Kita, warto
czasami fajniutkie ciasteczka są
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#113 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 11 września 2008 - 13:00

Kita, warto
czasami fajniutkie ciasteczka są

no to sprobuje na pewno ;-)

A tak poza tym to juz nie moge wysiedziec w pracy, dzisiaj mam kiepski dzien :-( Byle do 15:30....
Dołączona grafika

#114 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 11 września 2008 - 13:01

ja też mam dzis kiepski dzień nic mi sie nie chce
do tego mam bóle żołądka
chyba grypę załapałam
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#115 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 11 września 2008 - 13:03

o tego mam bóle żołądka

ja tez!! ale jak juz pisalam, to przechodzi :-) ale podejrzewalam tez grype zoladkowa, bo kolezanka z pracy zlapala :-/
Dołączona grafika

#116 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 11 września 2008 - 13:04

grype zoladkowa

teraz to chyba taki wirus krązy w powietrzu
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#117 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 11 września 2008 - 13:06

teraz to chyba taki wirus krązy w powietrzu

mam nadzieje, ze jednak nas nie dopadnie
Dołączona grafika

#118 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 11 września 2008 - 13:08

Kita, oj u mnie to cięzko, bo mój A. właśnie przechodzi tą grypę
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#119 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 11 września 2008 - 13:10

asia21_87, oj, to masz duze sznse, ze moze Cie dopasc, czego oczywiscie Ci nie zycze. No ja to chyba sie uchowam,, kolezanka jest juz na zwolnieiu, a ja z nia duzo stycznosci nie mialam. Na pewno to byl chwilowy bol zoladka, moze po zjedzeniu ciasta, bo z kolei inna kolezanka przyniosla do pracy ciasta z okazji slubu :-) i dwa kawalki tak dosc lapczywie zjadlam i moze to od tego ;-)
Dołączona grafika

#120 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 11 września 2008 - 13:12

czego oczywiscie Ci nie zycze.

no dziekuje


ja to byłam u kolezanki ostatnio na cieście ale zjadłam tylko 1 kawałek
nie mogłam wiecej
ja w ogóle nie przepadam za ciastami
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych