[11.09.2008] czwartek
Rozpoczęty przez
Ismail
, 10 wrz 2008 23:07
321 odpowiedzi w tym temacie
#101
Napisano 11 września 2008 - 12:24
cerrata, nie, jak tak pomyslalam to to by tylko zamet wprowadzilo i pretensje czemu ktoras komus dala punkt, a drugiej osobie nie. I nie byloby sprawiedliwie tylko raczej wg sympatii do kogos.
#102
Napisano 11 września 2008 - 12:28
eee tam 
a wiecie co ja robię ostatnio ?
chodzę do marketów i jak nikt nie patrzy wyjadam orzeszki ze snikersów i 'sprytalam'
nie no żartuję
Siedzę na głównej, odświeżam i jak jest jakiś fajny ciastek to sobie powiększam i oglądam.. nie wiem co mi
nigdy nawet na to nie patrzyłam
a wiecie co ja robię ostatnio ?
nie ma mnie tu i nie będzie.
#104
Napisano 11 września 2008 - 12:35
asia21_87, masz już upatrzonego?
nie ma mnie tu i nie będzie.
#106
Napisano 11 września 2008 - 12:39
no ja nie mam
dopiero od wczoraj przeglądam 
zaraz zobaczę...
zaraz zobaczę...
nie ma mnie tu i nie będzie.
#108
Napisano 11 września 2008 - 12:41
taki jeden jst fajny, czarno białe, na kanapie leży 
hehe
mniam
ja teraz uciekam
hehe
mniam
ja teraz uciekam
nie ma mnie tu i nie będzie.
#109
Napisano 11 września 2008 - 12:44
Witam Wszystkich! Ale dzisiaj pogoda brzydka
Miałam nadzieję, że słoneczko będzie świecić. Ja już po obiadku i chyba sobie zrobię kawę, bo inaczej usnę.
#111
Napisano 11 września 2008 - 12:53
Mam przerwe na drugie sniadanie wiec znowu zagladam do Was
troche ociagalam sie z ta przerwa, bo jak mnie w koncu przestala glowa bolec to zoladek zaczal
koncze pic miete, nie wiem czy to od niej, ale przechodzi
Teraz mam zamiar zaryzykowac i cos przekasic.
cerrata, asia21_87, kurcze ja nigdy wczesniej nie interesowalam sie tymi fotami i nie zwracalam na nie uwagi, ale teraz jak o tym piszecie to moze sobie "poodswiezam"
cerrata, asia21_87, kurcze ja nigdy wczesniej nie interesowalam sie tymi fotami i nie zwracalam na nie uwagi, ale teraz jak o tym piszecie to moze sobie "poodswiezam"
#119
Napisano 11 września 2008 - 13:10
asia21_87, oj, to masz duze sznse, ze moze Cie dopasc, czego oczywiscie Ci nie zycze. No ja to chyba sie uchowam,, kolezanka jest juz na zwolnieiu, a ja z nia duzo stycznosci nie mialam. Na pewno to byl chwilowy bol zoladka, moze po zjedzeniu ciasta, bo z kolei inna kolezanka przyniosla do pracy ciasta z okazji slubu
i dwa kawalki tak dosc lapczywie zjadlam i moze to od tego
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty









