Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[11.09.2008] czwartek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
321 odpowiedzi w tym temacie

#81 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 11 września 2008 - 11:58

PdM to może dla mnie zrobisz jakiegoś avka :mrgreen: :oops:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#82 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 września 2008 - 12:00

cerrata, jeszcze nie jezdze, bo pastiku nie mam:)
Ale oki, tylko moim samochodem troche niepewnie, bo jestem do Pandy przyzwyczajona.. W sumie wydaje mi sie ze jezdze dobrze, przepisowo :mrgreen: Tylko tego parkowania sie balam.. Nad tym musze popracowac.

#83 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 11 września 2008 - 12:00

no programami graficznymi i innymi głupotami :D ja już się tym nie bawię... ale mam sporo tego jeszcze na dysku i co najważniejsze nie są to popularne avki więc nie trafiają się często u innych. :D Donn, a jaki Cię interesuje może coś ciekawego znajdę.?:D
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#84 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 11 września 2008 - 12:04

jeszcze nie jezdze, bo pastiku nie mam:)

no wieeem :)

Nad tym musze popracowac.

się człowiek całe życie uczy ;-)

PdM, zapodaj nam na forum :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#85 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 11 września 2008 - 12:05

cerrata , tego gościa co brzuch wciąga możesz jako avek wrzucić :mrgreen:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#86 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 11 września 2008 - 12:07

nie umiem zmniejszyć mrygających :P


jakaś melancholia mnie ogarnęła, Zapaaaaaaaaal świeeeeeczkęęęęęę .... :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#87 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 11 września 2008 - 12:08

PdM pokaż kilka a ja sobie wybiore :-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#88 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 11 września 2008 - 12:08

witam sie ponownie chyba znalazłam sposób na mojego dzisiejszego doła :P mogę na razie powiedzieć żę nie bedzie tak źle jak by sie wydawało :P cieplutka kąpiel może zdziałać cuda :D :mrgreen: nawet w środku dnia :D no to teraz jeszcze śniadanko i bedzie ok ;-)

cerrata, grtaulacje dla cioci i mamusi też przekaż :P

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#89 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 11 września 2008 - 12:09

cerrata, grtaulacje dla cioci i mamusi też przekaż :P

dziękuję i przekażę :mrgreen:

cieplutka kąpiel może zdziałać cuda :D :mrgreen:

oj może może :)
od razu lepiej :)

no to teraz jeszcze śniadanko i bedzie ok ;-)

o! przypomniałaś mi ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#90 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 września 2008 - 12:10

Wiecie co? Wymyslilam cos dla uatrakcyjnienia forum, ale nie wiem czy sie spodoba.. Hmm... Cos dla zasluzonych. Punkty, czy cos takiego. Napisze w jakichs propozycjach.

#91 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 11 września 2008 - 12:13

jakie punkty? ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#92 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 11 września 2008 - 12:15

Cos dla zasluzonych.


a widzisz tu kogoś zasłużonego? :-)

co trzecia z was robi gdzieś OT-y ;-)

nie dostosowałyście sie do komunikatu...gdzie macie sie witac i żegnać ;-)
może pare z Was tak....ale większośc nie :-P
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#93 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 11 września 2008 - 12:16

ojejku jakie my złe i niedobre...
nie ma mnie tu i nie będzie.

#94 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 września 2008 - 12:17

cerrata, tak pomyslalam, ze uzytkownicy mogliby przyznawac punkty za to ze ktos cos dla nich zrobil. Lub moglaby to robic administracja. Jak np mili "obrobila" Madzi81 fotki, to Madzia moze jej za to dac punkt. Nie wiem, trzeba by bylo dokladniej pomyslec jak je zdobywac..tzn za co i co mozna za nie otrzymac. Choc nie chodziloby o to zeby teraz cos robic zeby sie scigac w punktach..

Moze to by jednak wprowadzilo niezdrowa rywalizacje?

#95 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 11 września 2008 - 12:19

Moze to by jednak wprowadzilo niezdrowa rywalizacje?


Z całym szacunkiem, to jest forum a nie kolonie... przepraszam, ale mi się to nie podoba ;-)
po co takie coś? :P

Może komuś sie spodoba, mi nie :P

poza tym , widzisz, Donn juz powiedziała e raczej żadna nie jest zasłużona ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#96 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 września 2008 - 12:19

Donn, uuuu.. Ale nas zmartwilas... :-(

#97 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 11 września 2008 - 12:20

mnie nie ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#98 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 września 2008 - 12:20

cerrata, dobra, glupi pomysl.. Ale widzialam cos takiego na innych forach. Wycofuje propozycje.

#99 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 11 września 2008 - 12:21

mi też się nie podoba pomysł Mirabelka__22,
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#100 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 11 września 2008 - 12:22

Mirabelka__22, no napisz, może będą coś takiego babki chciały
Poza tym te punkty na forach może dodać tylko i wyłącznie założyciel tematu, osobie która pomogła mu , dała dobrą odpowiedź w jego temacie ;-)

chyba, że da sie coś tam zmienić :P
nie ma mnie tu i nie będzie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych