[11.09.2008] czwartek
#81
Napisano 11 września 2008 - 11:58
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#82
Napisano 11 września 2008 - 12:00
Ale oki, tylko moim samochodem troche niepewnie, bo jestem do Pandy przyzwyczajona.. W sumie wydaje mi sie ze jezdze dobrze, przepisowo
#83
Napisano 11 września 2008 - 12:00
#84
Napisano 11 września 2008 - 12:04
no wieeemjeszcze nie jezdze, bo pastiku nie mam:)
się człowiek całe życie uczyNad tym musze popracowac.
PdM, zapodaj nam na forum
#85
Napisano 11 września 2008 - 12:05
#86
Napisano 11 września 2008 - 12:07
jakaś melancholia mnie ogarnęła, Zapaaaaaaaaal świeeeeeczkęęęęęę ....
#87
Napisano 11 września 2008 - 12:08
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#88
Napisano 11 września 2008 - 12:08
cerrata, grtaulacje dla cioci i mamusi też przekaż
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#89
Napisano 11 września 2008 - 12:09
dziękuję i przekażęcerrata, grtaulacje dla cioci i mamusi też przekaż
oj może możecieplutka kąpiel może zdziałać cuda
![]()
od razu lepiej
o! przypomniałaś mino to teraz jeszcze śniadanko i bedzie ok
#90
Napisano 11 września 2008 - 12:10
#91
Napisano 11 września 2008 - 12:13
#92
Napisano 11 września 2008 - 12:15
Cos dla zasluzonych.
a widzisz tu kogoś zasłużonego?
co trzecia z was robi gdzieś OT-y
nie dostosowałyście sie do komunikatu...gdzie macie sie witac i żegnać
może pare z Was tak....ale większośc nie
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#93
Napisano 11 września 2008 - 12:16
#94
Napisano 11 września 2008 - 12:17
Moze to by jednak wprowadzilo niezdrowa rywalizacje?
#95
Napisano 11 września 2008 - 12:19
Moze to by jednak wprowadzilo niezdrowa rywalizacje?
Z całym szacunkiem, to jest forum a nie kolonie... przepraszam, ale mi się to nie podoba
po co takie coś?
Może komuś sie spodoba, mi nie
poza tym , widzisz, Donn juz powiedziała e raczej żadna nie jest zasłużona
#96
Napisano 11 września 2008 - 12:19
#97
Napisano 11 września 2008 - 12:20
#98
Napisano 11 września 2008 - 12:20
#100
Napisano 11 września 2008 - 12:22
Poza tym te punkty na forach może dodać tylko i wyłącznie założyciel tematu, osobie która pomogła mu , dała dobrą odpowiedź w jego temacie
chyba, że da sie coś tam zmienić
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty








