Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[11.09.2008] czwartek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
321 odpowiedzi w tym temacie

#141 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 września 2008 - 15:31

no mowie ci.... tak sie wkurzylam niepotrzebnie.....

bo on zawsze musi kombinowac ale juz sie na niego nie gniewam bo bez sensu sie klocic o takie blache sprawy.....

jedziemy razem jutro ;)

#142 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 11 września 2008 - 15:35

Olciiia plus tego jest taki, że razem jedziecie i to najważniejsze <jupi></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#143 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 11 września 2008 - 15:35

Olciiia, to jest normalnie kara za głupie pomysły aby jechac bez Ciebie , więcej na taki nie wpadnie


Ja dzis mam taki dołowaty nastrój
W pracy namieszałam mam nadzieje , że nie będzie problemów :-/
Chyba kawke sobie zrobie na poprawe nastroju
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#144 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 września 2008 - 15:37

Donn, no zebys wiedziala ze to jest najwazniejsze :D :mrgreen:

calineczka, tak jest kara musi byc :P
dobrze ze jestes na BS to moze obu nam polepszy sie humorek ;)
ale az tak bardzo zle w tej pracy?

#145 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 11 września 2008 - 15:39

jedziemy razem jutro

no i jest "po twojemu" ( chociasz kasy troche żal :cry: )
Jestem w Peru...

#146 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 11 września 2008 - 15:39

ale az tak bardzo zle w tej pracy?

nie tylko nie lubię robic głupich błędów których robic po tylu latach nie powinnam , jestem zła na siebie

dobrze ze jestes na BS to moze obu nam polepszy sie humorek

tez sie cieszę :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#147 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 11 września 2008 - 15:43

calineczka oj może nie bedzie tak źle...każdy może sie kiedyś pomylić <pocieszacz></span>

kawka na lepszy humorek jest najlepsza <kawka1></span> i może jeszcze jakies ciacho do tego :mrgreen:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#148 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 11 września 2008 - 15:43

nie wim jak ale to zrobiłam :P zainstalowałam sobie office'a i to bez najmniejsztch problemów :D

Olciiia, jak chłop ma głupie pomysły to niech cierpi :mrgreen: teraz jedziecie razem i to jest najważniejsze jak to już padło wyżej :P

calineczka, ja dzisiaj od rana zdołowana chodzę... :) a w pracy sie wszystko wyprostuje samo :D

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#149 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 września 2008 - 15:44

oj tak jakies ciacho ale bym sobie zjadla <dreams></span>

ale teraz wlasnie wcinam spagetti :P
to moze pozniej cos slodkiego :P

[ Dodano: 2008-09-11, 16:46 ]
Calinuś kazdy ma czasem kiepski dzien i dzieja sie wtedy jakies niedomowienia bledy itp.... ludzie to rozumieja.... ;)
bedzie dobrze ;-)

#150 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 11 września 2008 - 15:46

ale teraz wlasnie wcinam spagetti

a Ty mi tym spagettim robisz ochote <jesc></span>
smacznego :-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#151 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 11 września 2008 - 15:47

Od dawna wiedziałam , że BS i Wy kochane forumki to najlepszy pomysł na poprawę nastroju <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#152 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 września 2008 - 15:47

Donn, hehe a dzis zrobilismy z paczki powiem ze calkoem pyszniutkie jest mniam <mniami2></span> <mniami2></span> <mniami2></span> <mniami2></span> <mniami2></span> <mniami2></span>

#153 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 września 2008 - 15:48

Olciiia, pociesze Cie.. P zawsze jezdzi do mnie tym samym autobusem i zawsze pyta o ktorej on jest :roll:

#154 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 września 2008 - 15:49

Od dawna wiedziałam , że BS i Wy kochane forumki to najlepszy pomysł na poprawę nastroju

TAK tak TAK tak TAK tak TAK tak TAK tak TAK tak TAK tak TAK tak <bananowy1></span> <bananowy1></span> <bananowy1></span> <bananowy1></span> <slonik1></span> <slonik1></span> <slonik1></span> <tanczy7></span> <tanczy7></span> <tanczy7></span> <tanczy7></span> <zatancz3></span> <zatancz3></span> <zatancz3></span>

#155 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 11 września 2008 - 15:49

calineczka gdzie jest dobre towarzystwo tam napewno humor sie poprawi :lol:

Olciiia, juz cicho :-P jej naprawde mi ochote zrobiłas... ;-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#156 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 września 2008 - 15:50

Mirabelka__22, hahaha :mrgreen: no ze twoj Pawelek jest uday to ja juz ostatnio slyszalam jak mial po ciebie na wesele przyjechac :mrgreen: "jest kozak"

[ Dodano: 2008-09-11, 16:52 ]
Donn, a ty mialas dzis dobry obiadek bo cos czytalam :P
to powinnas byc najedzona :P
widzialam ze jakas surowke z pekinskiej mialas (i co tam jeszcze do tej pekinskiej dodajes ? :P )

#157 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 11 września 2008 - 15:54

witam się na chwilkę :)

Kahela - to jak tylko wrócisz, to czekamy na fotki :) jestem ciekawa nowego fryza :)

cerratko - a TY jak tylko wrócisz, to wrzucaj zdjęcia małej dzidzi, o ile uda Ci się zrobić. no i zdaj relację jak tam poród przebiegał i w ogóle wszystko pisz co i jak w tym temacie. to córa czy syn?

ja dzisiaj dopiero dotarłam do domu po długiej konferencji. potem chciałam odwiedzić dentystkę, i jak na złość: od dzisiaj ma 2 tygodnie urlopu :-/ i będę musiała chyba iść do kogoś innego, bo już potrzebuję. a tak nie lubię chodzić do nieznanych mi lekarzy :-/

a na jutro zarejestrowałam się do gina. niech on zdecyduje co dalej robić z tym moim twardym brzuchem, nospą, która nie pomaga i zwolnieniem. no i mam nadzieję, że tak już na 100% potwierdzi mi dziewczynkę :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#158 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 września 2008 - 15:54

Olciiia, aaa.. Nie mowilam Ci?
No i przyjechal wczesniej.. A ja jeszcze lazilam i sie nie szykowalam bo make up chcialam na ostatnia chwile itd. A on do mnie: No i po co tak wczesnie przyjechalem? Jak ty nie gotowa. Teraz nie moge sie ruszac bo sie pogniote <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> I tak siedzial i czekal...

[ Dodano: 2008-09-11, 16:57 ]
Czasami to taki kochaniutki jest ze az nie moge :-D

#159 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 11 września 2008 - 15:57

Olciiia 2h temu jadalam i już bym coś zjadła :-?

a do pekinskiej troche marchewki, cebulka, sol i majonez
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#160 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 września 2008 - 15:58

Teraz nie moge sie ruszac bo sie pogniote

<umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span>
nezly aparat z niego hehe
fajne ma texty :P

[ Dodano: 2008-09-11, 16:58 ]
Donn, aha no tak no to bardzo szybka w przygotowaniu chyba moze kiedys zrobie ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych