bo on zawsze musi kombinowac ale juz sie na niego nie gniewam bo bez sensu sie klocic o takie blache sprawy.....
jedziemy razem jutro
Napisano 11 września 2008 - 15:31
Napisano 11 września 2008 - 15:35
Napisano 11 września 2008 - 15:37
Napisano 11 września 2008 - 15:39
no i jest "po twojemu" ( chociasz kasy troche żaljedziemy razem jutro
Napisano 11 września 2008 - 15:43
Napisano 11 września 2008 - 15:43
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 11 września 2008 - 15:44
Napisano 11 września 2008 - 15:46
a Ty mi tym spagettim robisz ochoteale teraz wlasnie wcinam spagetti
Napisano 11 września 2008 - 15:47
Napisano 11 września 2008 - 15:48
Napisano 11 września 2008 - 15:49
TAK tak TAK tak TAK tak TAK tak TAK tak TAK tak TAK tak TAK takOd dawna wiedziałam , że BS i Wy kochane forumki to najlepszy pomysł na poprawę nastroju
Napisano 11 września 2008 - 15:49
Napisano 11 września 2008 - 15:50
Napisano 11 września 2008 - 15:54
Napisano 11 września 2008 - 15:54
Napisano 11 września 2008 - 15:57
Napisano 11 września 2008 - 15:58
Teraz nie moge sie ruszac bo sie pogniote
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych