Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[11.09.2008] czwartek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
321 odpowiedzi w tym temacie

#161 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:03

Dzien dobry <hello></span>
Ja niedawno wrocilam z zakupow <jupi></span> kupilam sobie laptopka :-P od przybytku glowa nie boli heheheh wczoraj poszalalam na zakupach ciuchowo-kosmetycznych ;-)
Dzien minal mi super ;-) uchachana jestem lapciem hihihihi

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#162 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:05

katti, <hello></span> ale superowo, wiem jaka to radocha bo sama zima wybieralam ;)

#163 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:05

katti, uuu.. a jakiego?

Olciiia, zabije mnie jesli to przeczyta.. Ale on nie wpada na pogaduchy:)

#164 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:05

katti, wow super zakupy :-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#165 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:06

Ale on nie wpada na pogaduchy:)

no to dobrze Sasasasasa..... :mrgreen:

#166 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:09

Fajnie że wam się tak wszystko układa, ja przyłapałam dołka :cry: będę później, może mi przejdzie. Papatki

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#167 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:12

Karolina86, nie dolkaj <pocieszacz></span>

Ostatnio chyba w ogole nie wpada na forum. Zreszta zawsze takie glupie rzeczy pisal:) Az sie dziwilam ze to on. I nawet nie na temat, tylko jak mu sie chcialo. Faceci <bezradny></span>

#168 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:17

Mam superrrrrrr humorek :mrgreen: kurcze jakos tak odpukac fajnie sie uklada ;-)
Zapisalam sie dzis do fryzjera i na makijaz jak bede szla na wesela :-D 19tego robie pazurki :-P pierwszy raz bede miec tipsy, ale sprobuje :-P

weekend zapowiada sie znowu impreza do bialego rana :-> jupiiiii

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#169 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:18

oj burza sie łądna zaczeła u mnie :/ a ja chciałam na miasto wyskoczyć jeszcze :( nie no cały dzień wszystko jest przeciwko mnie :/ :/ :/

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#170 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:20

pierwszy raz bede miec tipsy

pokażasz nam?

ja chyba sobie nigdy nie zrobie pazurków..
już mi nie jedna osoba pytała czy mam tipsy a ja mówie ze to swoje mam takie :lol:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#171 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:22

katti, ale fajnie super ze u Ciebie tak wszystko zaczyna grac ;)
a tipsy ja zrobilam sobie pierwszy raz na sylwka tego ostatniego i powiem ci ze fajnie bylo z nimi ;) ale pozniej nosilam je tak dlugo zeby mi w koncu odpadly i nie chcialam jzu wiecej i do teraz mis ie paznokcie rozdwajaja.. :-/
ale nie zaluje ze je zrobilam bo to naprawde fajne uczucie i tak no nie wiem superancko :P :mrgreen:

#172 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:22

pokażasz nam?


Jasne ;-)

już mi nie jedna osoba pytała czy mam tipsy a ja mówie ze to swoje mam takie :lol:


Mi sie lamia cos ostatnio strasznie i caly czas mam krotkie :-/ porazka, dlatego zrobie :lol:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#173 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:22

ja chyba sobie nigdy nie zrobie pazurków..

ja tez nigdy jeszcze nie miałam , ale na pewno założe na swój slub bo na razie szkoda mi kasy a kusi czasami kusi mnie
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#174 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:23

nie chcialam jzu wiecej i do teraz mis ie paznokcie rozdwajaja.. :-/


Tos mnie pocieszyla :-/ moje i tak wolaja o pomste .... heh ale to roznie u kazdego.Mojej przyjaciolce po tipsach sie wzmocnily, teraz swoje ma sliczne, dlugie, a cale zycie obgryzala....

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#175 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:25

a kusi czasami kusi mnie

no mnie tez ciagle kusi
w sumie teraz sa juz nawet na 60 zlotych ale pozniej trzeba uzupeliac :-/
gdyby mi tak szybko paznokcie nie rozly to bym sobie znowu zrobila
ale pozniej w pracy gdzies pukne i mi odpadnie

na impreze jakas wielka tak ale na codzien nie za bardzo :-/

[ Dodano: 2008-09-11, 17:28 ]
katti, byc moze nie od tipsow mi sie rozdwajaja moze brak witamin <bezradny></span>
ale ogolnie to racja bo jak sciagalam sobie te tipsy to mialam swoje takie dlugie i takie ladne ksztalty rowniutkie
ale baaardzo slabe... cieniutkie bo to w sumie slonczenie doplywa nie ma jak oddychac paznokiec i taka plytke mialam czula pozniej na dotyk.... nie maialam pocharatanych tycz paznokci ladne byly ale takie wrazliwe (mowie o tej czesci ktora przylega do palca) ;)

ale i tak na pewno sobie jeszcze kiedys zrobie :P
te minusy to pikus w porownaniu do efektu kiedy je masz na sobie ;)

#176 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:28

ale pozniej w pracy gdzies pukne i mi odpadnie

tego sie najbardziej boję a ja czesto gdzieś tam uderzę :-/
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#177 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:31

zmykam, milo sie klika, ale mam robotke :-P zycze wszystkim milego wieczoru :-> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#178 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:34

powrocilam ... na chwilke :P
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#179 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:35

saja, witaj <hello></span> dawno cie tu nie widzialam ;)

#180 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:39

Olciiia, czesc peikna... a jakos tak sie zlozylo... nie mam za bardzo czasu... w sobote bylismy na weselichu.. w niedziele impreza ze znajomymi i nocowanie u tesciowej niestety haha... a teraz caly tydzien biegam po urzedach i ucze sie do egzaminu... w lipcu musialam przelozyc bo mi sie nakladal z innym i teraz mam w sobote.. ale chociaz dobrze ze to dopiero pierwsze podejscie :)a co tam u ciebie??
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych