Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[11.09.2008] czwartek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
321 odpowiedzi w tym temacie

#201 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 11 września 2008 - 17:25

nie(d)oceniona, hm..moze bedzie tak dobry i jak sie tu zjawi to mi na pw przesle :P
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#202 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 11 września 2008 - 17:28

saja, zobaczymy :) zawsze ci pozostaje przekopywanie sie przez pogaduchy :)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#203 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 11 września 2008 - 17:30

zawsze ci pozostaje przekopywanie sie przez pogaduchy :)


jednka chcialabym tego uniknac.. napisze do niego na pw... :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#204 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 11 września 2008 - 17:42

saja:

Pieczarki oczyścić i umyć, nóżki odciąć i pokroić w małą kostkę. Oczyszczona paprykę, cebulę i pomidory również pokroić w kostkę. Na gorącym oleju usmażyć pieczarki, cebulę i paprykę, dodać posiekaną natkę i pomidory. Po minucie smażenia wrzucić rozdrobniony ser pleśniowy, przyprawić do smaku solą i pieprzem. Nadzieniem napełnić kapelusze pieczarek, posypać po wierzchu parmezanem. Zawinąć w folię, ułożyć na gorącym grillu, piec ok. 10 minut. Podawać z zieloną sałatą i bagietką posmarowaną masłem czosnkowym.


;-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#205 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 11 września 2008 - 18:25

PdM Ty znów o jedzeniu :lol:

przepis ciekawy ;-)

pycha..
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#206 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 11 września 2008 - 18:31

nie miałam neta przez cały dzień, strasznie się wkurzyłam :-x
no ale już jestem spakowana i gotowa do jutrzejszego wyjazdu :mrgreen:
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#207 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 11 września 2008 - 18:38

PdM Ty znów o jedzeniu :lol:

przepis ciekawy ;-)

pycha..


pff zostałem wywołany do tablicy! to pomagam. ;-) No pieczarki nadziewane są zaj... i można dużo kombinować z farszem. :-P
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#208 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 września 2008 - 18:46

PdM, Mmmm.... ja lubie takie smakolyki... moze kiedys sobie zrobie ;)

#209 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 11 września 2008 - 18:53

hm...i z tego wszystkiego zgłodniałam..mykam powoli

<ciaoo1></span>
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika

#210 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 11 września 2008 - 19:00

PdM, :) pieczarki będą jutro próbowane :D właśnie zrobiłam niezbędne zakupy :D testera tylko teraz potrzebuję ale to sie akurat załatwi szybciutko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#211 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 11 września 2008 - 19:02

Mirabelka__22 ThX <kumpel1></span>
Ale tutaj smacznie <smazy22></span> he he
kasiulka <byebye></span>

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#212 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 11 września 2008 - 19:42

mam prośbe... opisałam cuś w "problemach w związkach" byłabym wdzięczna za dobre rady i kilka słów pocieszenia bo mnie już trafia i nie wiem co robić plisssss

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#213 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 września 2008 - 19:44

ox juz ide zobaczy co :)

#214 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 11 września 2008 - 19:48

jaki miły wieczorek <dreams></span>

naszło mnie na drinka <drink1></span>
a co - tak bez okazji <lol></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#215 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 11 września 2008 - 19:51

a co - tak bez okazji <lol></span>

bez okazji też można
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#216 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 11 września 2008 - 19:59

asia21_87, dołącz sie :mrgreen: <drink1></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#217 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 września 2008 - 19:59

Donn, a pewnie pij na zdrowie :!:
ja ostatnio kilka dni temu tak sobie martini pilam i nagle patrze a tu prawie cala butelka poszla i tak mi bylo dobrze czulam sie po prostu bosko :P

#218 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 11 września 2008 - 20:00

Witam wszystkich wieczorowa pora, myslalam, ze nie uda mi sie wpasc juz dzisiaj, al na szczescie sie udalo. Biegalismy dzisiaj z M. za garniturem, bo bedzie swiadkiem na weselu i lepiej, zeby wygladal jak czlowiek ;-) Przymierzyl chyba 5, a jak na niego to baaaaaaaardzo duzo i nawet nie stracil cierpliwosci :-D No i w koncu udalo sie kupic. przystojniak w tym graniturze ;-) , zreszta bez niego tez, ale po prostu nie jestem przyzwyczajona do takiego widoku, bo on garnitur to wlansie tlyko na wesela zaklada :-D No a ja kupilam sobie butki, wiec wszyscy zadowoleni, on ze juz nie bedzie musial chodzic po sklepach, a ja ze mam nowe buty, ktore uwielbiam kupowac :mrgreen:

Olciiia, a Ty do PL to do Poznania jezdzisz?
Dołączona grafika

#219 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 11 września 2008 - 20:01

dołącz sie :mrgreen: <drink1></span>

a bardzo chętnie

<drink1></span>
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#220 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 września 2008 - 20:03

Olciiia, a Ty do PL to do Poznania jezdzisz?

<hello></span>
tak tak do Poznania :)

jutro wreszcie jedziemy ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych