[11.09.2008] czwartek
#202
Napisano 11 września 2008 - 17:28
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#204
Napisano 11 września 2008 - 17:42
Pieczarki oczyścić i umyć, nóżki odciąć i pokroić w małą kostkę. Oczyszczona paprykę, cebulę i pomidory również pokroić w kostkę. Na gorącym oleju usmażyć pieczarki, cebulę i paprykę, dodać posiekaną natkę i pomidory. Po minucie smażenia wrzucić rozdrobniony ser pleśniowy, przyprawić do smaku solą i pieprzem. Nadzieniem napełnić kapelusze pieczarek, posypać po wierzchu parmezanem. Zawinąć w folię, ułożyć na gorącym grillu, piec ok. 10 minut. Podawać z zieloną sałatą i bagietką posmarowaną masłem czosnkowym.
#205
Napisano 11 września 2008 - 18:25
przepis ciekawy
pycha..
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#206
Napisano 11 września 2008 - 18:31
no ale już jestem spakowana i gotowa do jutrzejszego wyjazdu
#207
Napisano 11 września 2008 - 18:38
PdM Ty znów o jedzeniu
![]()
przepis ciekawy![]()
pycha..
pff zostałem wywołany do tablicy! to pomagam.
#208
Napisano 11 września 2008 - 18:46
#210
Napisano 11 września 2008 - 19:00
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#211
Napisano 11 września 2008 - 19:02
Ale tutaj smacznie
kasiulka
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#212
Napisano 11 września 2008 - 19:42
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#214
Napisano 11 września 2008 - 19:48
naszło mnie na drinka
a co - tak bez okazji
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#216
Napisano 11 września 2008 - 19:59
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#217
Napisano 11 września 2008 - 19:59
ja ostatnio kilka dni temu tak sobie martini pilam i nagle patrze a tu prawie cala butelka poszla i tak mi bylo dobrze czulam sie po prostu bosko
#218
Napisano 11 września 2008 - 20:00
Olciiia, a Ty do PL to do Poznania jezdzisz?
#220
Napisano 11 września 2008 - 20:03
Olciiia, a Ty do PL to do Poznania jezdzisz?
tak tak do Poznania
jutro wreszcie jedziemy
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty













