Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[11.09.2008] czwartek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
321 odpowiedzi w tym temacie

#181 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:44

saja, hehe ja tez sie ucze na 3 egzaminy teraz jade na weekend do PL i w poniedzialek bede zdawac moze jeden uda mi sie zaliczyc ;)
bo mam 2 poprawki a jednego jeszcze nie pisalam i troche sie boje :roll:

ale ogolnie jako sie kreci tomek juz zalapal prace wreszcie i jest juz prawie ok :mrgreen:

#182 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:49

bo mam 2 poprawki a jednego jeszcze nie pisalam i troche sie boje :roll:


ja mam tak samo.... jedna poprawke pisalam teraz w sobote przed tym weselem wiec do kosciola juz nie zdarzylismy.. teraz w sobote pisze ten egz po raz pierwszy i jeszcze mam jakos w przyszlym tyg bodajze...:P

tomek juz zalapal prace wreszcie i jest juz prawie ok :mrgreen:


no to bradzo dobrze... ciesze sie... a dlaczego tylko prawie ok??
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#183 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:51

cześć kochane kobietki...uff goście pojechali i spokój...spiąca trochę jestem ale może to od pogody <hello></span>
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika

#184 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:52

a dlaczego tylko prawie ok??

no wiesz jak ponad 3 miechy nie pracowal to zylismy tylko z mojej wyplaty i jakos bylo ok ale tak wiesz nie mozna bylo sobie na duzo pozwolic a ja lubie sobie czasami isc gdzies zjesc albo cos wiecej kupic a tak to nawet ciuszkow nie moglam sobie pokupowac bo wolalam miec choc troche rezerwy w portwelu...

a teraz zaczynamy sie odbijac i mam nadzieje na dobre ;)

#185 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:53

kasiulka, czesc :) mam nadzieje że ci goście nie zmęczyli zbytnio :) a na pogodę i zmęczeni kawka najlepsza :D

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#186 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:53

kasiulka, wiem jak to jest jak goscie przyjada wszystko super ale najlepiej jak kuz pojada :mrgreen:

#187 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:55

no wiesz jak ponad 3 miechy nie pracowal to zylismy tylko z mojej wyplaty i jakos bylo ok ale tak wiesz nie mozna bylo sobie na duzo pozwolic a ja lubie sobie czasami isc gdzies zjesc albo cos wiecej kupic a tak to nawet ciuszkow nie moglam sobie pokupowac bo wolalam miec choc troche rezerwy w portwelu...

a teraz zaczynamy sie odbijac i mam nadzieje na dobre ;)


aha rozumiem... nooo ale najwazniejsze ze sie odbijacie... napewno bedzie dobrze:)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#188 Ismail

Ismail
  • Użytkownik
  • 1 566 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:55

czyli stopniowo będzie już coraz lepiej.
jeśli chodzi o studia to u mnie na szczęście bez poprawek, ale moje koleżanki właśnie piszą najtrudniejszy egzamin poprawkowy.

a co dziewczyny studiujecie?
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#189 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:55

kasiulka, wiem jak to jest jak goscie przyjada wszystko super ale najlepiej jak kuz pojada

oj tak tak najlepiej pojechać do kogoś usiąść i się nie przejmować ale nie było tak źle siostra której nie widziałam od ślubu wpadła to jeszcze ok :mrgreen:

[ Dodano: 2008-09-11, 17:57 ]

jeśli chodzi o studia to u mnie na szczęście bez poprawek, ale moje koleżanki właśnie piszą najtrudniejszy egzamin poprawkowy.

hm...dopiero powoli do mnie dochodzi ze ja już mam studia z głowy ...5lat to szmat czasu patrząc na to teraz :mrgreen:
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika

#190 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:58

Olciiia, w takim razie dobrze że znalazł :D od nadmiaru kasy głowa nie boli. 3 miesiące to długo miałam kiedyś w domu taką sytuacjęwiec wyobrażam sobie jak fajnie wam sie musiało życ z jednej wypłaty <bezradny></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#191 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:58

a co dziewczyny studiujecie?


ja prawo ale z moimi talentami to powinnam "lewo" hahahah :P
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#192 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 września 2008 - 16:58

siostra

a to co innego ;)

Ismail, juz pisalam "komunikacja spoleczna na wydziale filozofii"

#193 Ismail

Ismail
  • Użytkownik
  • 1 566 postów

Napisano 11 września 2008 - 17:01

a co dziewczyny studiujecie?


ja prawo ale z moimi talentami to powinnam "lewo" hahahah :P


ja też studiuje prawo. :-)

Olciiia mam trochę zaległości na forum. chyba ominęłam ten post.

#194 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 11 września 2008 - 17:05

nie chce mi sie juz dzsiaj nic... w sobote mamy spotkac sie z znajomymi.. to znaczy oni maja u nas nocowac.. mielismy robic grilla ale pogoda chyba nie dopisze i tak sie zastanawiam co do jedzenia mialabym zrobic..
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#195 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 11 września 2008 - 17:08

tak sie zastanawiam co do jedzenia mialabym zrobic..


he he miałam wczoraj ten sam problem :P zerknij we wczorajsze pogaduchy może znajdziesz coś ciekawego :) bo mi dziewczyny (i rodzynek) świetnie doradzili :mrgreen: :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#196 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 11 września 2008 - 17:08

i tak sie zastanawiam co do jedzenia mialabym zrobic..

proponuję jajeczniczkę na kiełbasce albo...pieczonę kiełbaskę nie na grilu tylko patelni i sórówka z pomidorka... <ookk></span>
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika

#197 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 11 września 2008 - 17:11

nie(d)oceniona skoro tak mi radzisz... tyle ze ja len jestem i nie hce mi sie szukac hahaha
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#198 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 11 września 2008 - 17:17

a może to było przedwczoraj z tym grilem moim ?? bo sama nie moge znaleźć ;P oj niedobrze z moją pamięcią

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#199 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 11 września 2008 - 17:18

nie(d)oceniona, eee dobra cos tam wymysle... mam przynajmniej taka nadzieje...no bo jak pogody nie bedzie to przeniesiemy impreze do domu i juz...
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#200 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 11 września 2008 - 17:22

saja, PdM fajny przepis na pieczarki podrzucił :) wiec radze poszukać :) ja bede go testować jutro :P

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych