PdM, Mmmm.... ja lubie takie smakolyki... moze kiedys sobie zrobie
zrób zrób pyszota.
PdM,
pieczarki będą jutro próbowane
właśnie zrobiłam niezbędne zakupy
testera tylko teraz potrzebuję ale to sie akurat załatwi szybciutko
![]()
![]()
no to czekam na raport jak się udały i czy zadowoleni






Temat jest zamknięty










