Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[11.09.2008] czwartek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
321 odpowiedzi w tym temacie

#241 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 11 września 2008 - 20:27

PdM, Mmmm.... ja lubie takie smakolyki... moze kiedys sobie zrobie ;)


zrób zrób pyszota. ;-)

PdM, :) pieczarki będą jutro próbowane :D właśnie zrobiłam niezbędne zakupy :D testera tylko teraz potrzebuję ale to sie akurat załatwi szybciutko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


no to czekam na raport jak się udały i czy zadowoleni ;-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#242 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 września 2008 - 20:29

PdM, twoj avek ciagle przyciaga moja uwage pewnie dlatego ze cos tam sie rusza hihi <hihihi1></span> <hihihi1></span> <hihihi1></span>

#243 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 11 września 2008 - 20:31

PdM, czekaj bo póki co większośc osób w moim otoczeniu stwierdziła że chce ich muchomorami potruć :) a sama nie bede próbowaćpierwsza :D

siostra spróbuje ;P

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#244 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 11 września 2008 - 20:34

PdM, twoj avek ciagle przyciaga moja uwage pewnie dlatego ze cos tam sie rusza hihi <hihihi1></span> <hihihi1></span> <hihihi1></span>


hehe czyli dobry wybrałem ;-)

PdM, czekaj bo póki co większośc osób w moim otoczeniu stwierdziła że chce ich muchomorami potruć :) a sama nie bede próbowaćpierwsza :D

siostra spróbuje ;P


oj to masz aż tak złą opinie w towarzystwie :lol:

o film na tvn się zaczyna to ja pryskam :-P
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#245 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 11 września 2008 - 20:35

PdM, ciekawe po czym to wywnioskowałeś ?? ja po prostu nie mam zdolnoiści kulinarnych

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#246 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 11 września 2008 - 20:35

cerrata, czy to ten


TAK <zakochany></span>


Byłam w szpitalu :) Jejku zakochałam się, no najpiękniejsze dzidzio na świecie :!: :)
Zaraz wrzucę fotki :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#247 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 września 2008 - 20:37

hehe czyli dobry wybrałem ;-)

no chyba dobrze bo zwraca na siebie uwage mimo wszystko :P

#248 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 11 września 2008 - 20:37

cerrata, malutkie dzidzie są słodziuchne <zakochany></span> <dreams></span>
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#249 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 11 września 2008 - 20:38

asia21_87, ale ta jest najsłodsza na świecie :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#250 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 11 września 2008 - 20:39

ale ta jest najsłodsza na świecie :)

każdy tak mówi jak zobaczy dzidzie ze swojej rodzinki lub znajomych :lol:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#251 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 września 2008 - 20:39

cerrata, tak tak tak :D
dawaj dawaj :D

#252 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 11 września 2008 - 20:39

PdM, ciekawe po czym to wywnioskowałeś ?? ja po prostu nie mam zdolnoiści kulinarnych


no chodziło mi o te zdolności kulinarne ;-) o nic więcej 8-)

ok uciekam na ten film jak nie wrócę do dobranoc i słodkich drogie panie. <pocieszacz></span>
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#253 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 września 2008 - 20:39

cerrata, to ja czekam, jaki dzial?

#254 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 11 września 2008 - 20:41

Hey, hi, hello...
Nie mogę dziś się do kompa dorwać, a jeszcze masę roboty mam...
Jutro śmigam z rana do przyjaciółki na plotki - 80km - i chcę jej jeszczewydrukować fajne zdjęcia do rameczki...

Byłam u fryca i jestem zadowolona :-D
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#255 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 11 września 2008 - 20:41

PdM wróć na BS po filmie :-P
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#256 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 11 września 2008 - 20:42

Byłam u fryca i jestem zadowolona :-D

no to pochwal się :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#257 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 11 września 2008 - 20:43

Byłam u fryca i jestem zadowolona

duże zmiany?
Jestem w Peru...

#258 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 września 2008 - 20:44

Kahela poka fote :mrgreen:

#259 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 11 września 2008 - 20:45

Zaraz wrzucę do odpowiedniego działu, więc niektórzy zobaczą... ;-)

duże zmiany?

około 25 cm - na długości... :mrgreen:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#260 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 września 2008 - 20:46

Kahela, wlazlam na ta strone do przerobek zdjec co mi podalas, a tam jakies linki do stron :-/




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych