Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[11.09.2008] czwartek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
321 odpowiedzi w tym temacie

#261 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 11 września 2008 - 20:48

Kahela, łał! sporo!
Jestem w Peru...

#262 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 11 września 2008 - 20:54

Wrzucę Wam 1 zdjęcie, żebyście mogły/mogli zobaczyć... :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#263 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 11 września 2008 - 20:56

ja jednak na taką długość bym sie nie odważyła ja lubie swoje długie
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#264 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 11 września 2008 - 20:57

Kahela, ślicznie, mam podobnie
Jestem w Peru...

#265 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:02

Kahela, super fryzura, a kolor tez swietny - tez zmienialas czy juz mialas taki :?: Tak czy siak ;-) dla mnie bomba <ookk></span> <ookk></span> <ookk></span>
Dołączona grafika

#266 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:04

Kahela, zaraz ocenię..... ;/
nie ma mnie tu i nie będzie.

#267 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:06

malutka-iwona, Kita, dzięki... :-)

cerrata, oceniaj potworze... :-P

a kolor tez swietny - tez zmienialas czy juz mialas taki

to mój, naturalny...
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#268 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:10

Kahela, sliczna fryzurka bardzo mi sie podoba :)
a tak poza tym witam sie wieczorkiem juz poznym :)
dzien mi zlecial baaardzo milutko ,jestem znow z moim D.
mam swietny humor i jest super :)

#269 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:11

lece garc w monopol z moim miskiem papappa <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span>

#270 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:13

to mój, naturalny...

o kurcze, na tym zdjeciu w taka fajna sliwke wpada (albo monitor mi zle kolory pokazuje ;-) ), bardzo ladny masz ten kolor :-D

[ Dodano: 2008-09-11, 22:15 ]
krowka17, no to super, ze wszystko sie ulozylo, byle juz nie bylo takich akcji jak ta Twoja ;-) zycze Wam duzo szczescia.

A ja juz powoli uciekam spac, jakas dzisiaj taka padnieta jestem. papa, kolorowych

Olciiia, milego grania i milej podrozy do Poznania ;-) <buzki></span>
Dołączona grafika

#271 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:16

Mój misiek śpi, Karo u taty, więc mam luz <ojejkuu></span>
Jestem w Peru...

#272 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:18

malutka-iwona relaks na BS :mrgreen:

Olka tylko wygraj nie daj sie 8-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#273 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:21

Donn, dokładnie, tylko mój net coś "muli"
Jestem w Peru...

#274 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:21

witam wszystkich wieczorową porą humorek rewelacyjny :-) moje kochanie przed chwilką pojechało oglądaliśmy kung fu panda fajny film i nawet doglądaliśmy do końca :-) :-) teraz chwilka z wami i łóżeczko wzywa :-)

malutka-iwona, przepraszam nie doczytałam całych pogaduch pisałaś że masz problemy z córką i jej koleżankami pogadaliście? i jak to przyjęła?

[ Dodano: 2008-09-11, 22:22 ]
malutka-iwona, u mnie tak samo czasem daje co chwilkę odśwież a wy już macie po kilka postów napisanych i widać że to są odpowiedzi na pytania :-)

#275 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:22

krowka17 lec do Wywiadu, bo zatrzymalas :roll:

#276 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:23

kita juz na pewno bedzie dobrze. ja nie pozwole juz na wiecej takich akcji lub podobnych.

#277 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:24

fajna babka, kung fu panda, to chyba bajka? Mam ja, ale jakos nie naszlo mnie zeby obejrzec <bezradny></span> Fajna?

#278 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:25

fajna babka, one, jak to dzieci, dogadały się, gorzej z ich mamami. Teraz jest u swojego taty i to on z nią rozmawiał. Jest ok.
Jestem w Peru...

#279 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:26

babki zrobiłam to :) zadzwoniłam do M ale dalej mi dziwnie i tęskniąco ... :(

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#280 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:27

nie(d)oceniona, ale jesteś spokojniejsza?
Jestem w Peru...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych